Teknobu

Minecraft Köy Kodu 2021 (Güncel Kodlar)


Minecraft Köy Kodu 2021 (Güncel Kodlar)

Minecraft Köy Kodu 2021 (Güncel Kodlar)

Minecraft Köy Kodu 2021; Minecraft oyunu için köy kodlarına ihtiyacınız mı var sizlere bu yazımızda 2021 yeni minecraftköy kodlarını paylaştık.

Minecraft Köy kodları, benzersiz bir Minecraft  dünyasında stratejik bir konumda doğmanıza yardımcı olabilir  . İster bir hız koşusu ister bir hayatta kalma mücadelesi olsun, belirli bir oyun türü arıyorsanız, köy kodlarını kullanmak, oynamak için mükemmel Minecraft dünyasını bulmanıza yardımcı olabilir.

Köyler geleneksel olarak yakınlarda yumurtlamak için harika yerler olarak kabul edilir. Size kolay bir yiyecek kaynağı, temel kaynaklar, hatta daha nadir ganimet ve bir ev inşa etmek zorunda kalmadan birkaç gece hayatta kalmanız için barınak sağlarlar.

Minecraft Köy Kodu 2021

1) A Great Seed

Minecraft Köy Kodu
Minecraft Köy Kodu

Bu özel Minecraft tohum kodunu kullandığınızda, bir köy ve bir vadinin yan yana olduğu oldukça harika bir noktada yumurtlarsınız. İlki, büyük bir ganimet ve sağda bir dağ geçidi ile terbiyeli boyuttadır, elbette oyunda ilerlemeniz için ihtiyaç duyduğunuz kaynaklarla yüklenecektir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Valorant TPM 2.0 Hatası (Çözümü) 2021

Ek olarak, tohum aynı zamanda etrafta koşuşturan çok sayıda hayvana sahiptir, bu da asla yiyeceğinizin bitmeyeceğinden emin olmanızı sağlar.

Köy Kodu: 396136856798333247

2) Far Off Riches

Minecraft Köy Kodu
Minecraft Köy Kodu

Bu, hayatta kalma mücadelesine iyi bir başlangıç ​​yapmayı seven insanlar için oldukça harika bir tohum. İlk birkaç gece için bol miktarda yiyecek ve yeterli barınağa sahip olan terk edilmiş bir köyün çok yakınında yumurtlarsınız.

Köyün yakınında ayrıca, madeni soymak ve hepsini kazmak için sabrınız varsa, en az 57 adet elmas bulunan bir mağara vardır.

Köy Kodu: 687201989

3) Diamonds!

Oyunun başlarında biraz elmas ve zümrüt elde etmek ister misiniz? Basitçe bu tohum kodunu kullanın – yumurtlama sitenizin hemen yanında harika bir köyün olduğu bir dünyada doğarsınız.

Elmaslar, zümrütler ve at zırhı gibi diğer faydalı malzemelerin yanı sıra köy evlerinden birinde bir sandığın içine sıkıştırılmış bir pusula da dahil olmak üzere kendinize harika bir ganimet bulacaksınız.

Köy Kodu: 2129792311

4) Tayga Köyü ve Mantar Adası

Bir mantar adasının hemen yanındaki bir Tayga köyünden daha iyi bir yumurtlama ne olabilir? Size söyleyeceğiz – hiçbir şey. Bu özel tohum, bir mantar adası en güvenli yer olduğundan, düşman çetelerden tamamen kaçınmayı seven Minecraft oyuncuları için mükemmeldir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Team Liquid ScreaM Valorant Ayarları 2022

Ayrıca, çok sayıda ladin ağacının mevcudiyeti, en iyi hayatta kalma üssünü inşa etmenin hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Köy Kodu: 663229604686760

5) Üç Köylü Karlı Tayga

Bu Minecraft tohumu, kaynakları yağmalamak ve yağmalamak için size bir değil, iki değil, üç köy sağlar. Üç farklı köyü görebileceğiniz karlı bir Tayga biyomunun yakınında doğacaksınız.

Köylerin koordinatları: 578, -321’de bir açıklıkta ilki; 75, -297’de harap bir Nether portalı ve dağ geçidi olan bir diğeri; ve ladin içinde üçte biri 930, -277’de.

Yağmalamada ve kendi Minecraft hayatta kalma üssünüzü kurmada iyi eğlenceler!

”Google
2 Beğenmekten Vazgeç