Teknobu

Minecraft Jenny Mod Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021


Minecraft Jenny Mod Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

Minecraft Jenny Mod Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

Minecraft için sınırsız gıda arzı ve enerji sunan 2021′ yılına ait en son güncel sürümü olan Minecraft Jenny Mod Apk İndirin.

Android Arcade Game Lovers’ın çoğu, ünlü Minecraft oyununa aşinadır. Bu oyun uygulaması premium kategoride yer almaktadır. Böylece ücretsiz yaklaşım göz önüne alındığında, Minecraft Jenny Mod Apk adlı yeni bir sürüm piyasaya sürüldü.

Temel olarak Minecraft, Mojang tarafından geliştirilen ve yönetilen bir çevrimiçi Arcade oyun uygulamasıdır. Bu oyun Uygulaması, doğası gereği birinci sınıftır ve oyun içinde farklı uygulama içi ürünler mevcuttur. Bu nedenle, bu kaynakların kilidini açmak için oyuncuların bu ürünleri satın almaları istenir.

Bu, ortalama mobil kullanıcılar için tamamen uygun değildir. Ayrıca, kolay yaklaşımı göz önünde bulundurarak uzmanlar, Jenny Mod 2021’in bu yeni değiştirilmiş versiyonuyla geri döndü. Kaynaklar dahil olmak üzere farklı temel özelliklerin kullanımı tamamen serbest bırakıldı.

Minecraft Jenny Mod Apk Nedir?

Minecraft Jenny Mod Apk
Minecraft Jenny Mod Apk

Jenny Mod Minecraft 2021, Minecraft’ın en son ve en gelişmiş değiştirilmiş versiyonudur. Bu mod versiyonunun özelliği, sınırsız enerji ve ücretsiz yiyecek tedariki sunmasıdır. Orijinal versiyonda enerji ve yiyecek sınırlıdır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Lol Skin Mod Pro İndir Güncel 2021

Ancak burada, oyun uygulamasının bu mod sürümünde, yiyecek dahil tüm enerjiyi tüketmek ücretsizdir. Hayranlar zaten oyun hikayesine aşina olduğu için. Burada oyun içinde, oyuncular yapı taşlarını kullanarak büyük şehirler inşa etmek zorundalar.

Bu yapı taşları, farklı diğer ürünleri oluşturmak için de kullanılabilir. Binalar dahil tüm bu şehirleri inşa etmek için çok fazla enerji ve yiyecek gerekir. Bu nedenle, yeterli yiyecek ve enerji olmadan görevleri belirli bir sürede tamamlamak imkansız görünüyor.

Bu nedenle, ücretsiz mal ve enerjiye kolay erişilebilirlik göz önüne alındığında. Uzmanlar bu yeni mod sürümünü hayranlar için yapılandırdı. Diğer gerekli kaynakların da erişilebilir olduğunu unutmayın. Ancak faaliyetleri yürütmek için ana kaynak yemektir.

APK’nın ayrıntıları

isimJenny Mod Minecraft
Sürümv1.17.0.02
Boyut122.1 MB
geliştiriciMojang
Paket ismicom.mojang.minecraftpe
FiyatBedava
Gerekli Android5.0 ve Artı

Bu yüzden getiremeyenler, Jenny Mod Minecraft Download’ın değiştirilmiş sürümünü indirebilir. Artık oyun uygulamasının en son ve güncellenmiş sürümünü buradan indirebilir. Tüm kilit boşlukların kalıcı olarak kaldırıldığı yer.

Sınırsız yiyecek kazanmanın yanı sıra, ulaşılabilecek daha profesyonel kaynaklar da var. Bu, farklı ana sunuculara doğrudan ücretsiz erişilebilirliği içerir. Şimdi bu rastgele sunuculara katılmak, diğer rastgele oyuncularla doğrudan etkileşim sunacak.

Bu Yazımızda Okuyun :   Lili 1.48 Apk İndir İnstagram Gizli Profil Görüntüleme (2021)

Bu oyuncularla doğrudan etkileşime girmek, oyun oyuncularının farklı numaralar öğrenmesine yardımcı olabilir. Bu onların daha iyi şehirler inşa etmelerine yardımcı olabilir. Ayrıca, diğer inşaatçılar ile yeni ilişkiler kurmak için bu harika fırsatı da sunuyor.

Yani oyunu beğendiniz ve orijinal oyun uygulamasına en iyi alternatifi arıyorsunuz. Ardından Jenny Mod Minecraft 1.12 2’nin en son sürümünü buradan indirin. Ve hiçbir kısıtlama olmaksızın sınırsız enerji ve yiyecek tüketmenin keyfini çıkarın.

Minecraft Jenny Mod Apk
Minecraft Jenny Mod Apk

Minecraft Jenny Mod Apk Temel Özellikleri

 • Kayıt gerekli değildir.
 • Oyuncular bile asla premium abonelik satın almaya zorlamazlar.
 • Ana sunuculara erişmek için önceden lisans gerekmez.
 • Uygulama içi satın alma seçeneği hala ulaşılabilir.
 • Doğrudan pazaryeri seçeneği, farklı ürünler satın almak için daha iyi bir seçenek olacaktır.
 • Üçüncü taraf reklamlarına izin verilmez.
 • Sınırsız Gıda ve Enerji mevcuttur.
 • Bu, nihayetinde oyuncuların mükemmel şehirler inşa etmesine yardımcı olacaktır.
 • Oyunun kullanıcı arayüzü basit ve mobil uyumludur.

Minecraft Jenny Mod Apk Nasıl İndirilir

Benzer Apk dosyalarını ücretsiz olarak sunabilen farklı üçüncü taraf kaynaklara çevrimiçi olarak ulaşılabilir olsa da. Ancak erişilebilir web sitelerinin çoğu sahte ve güncel olmayan dosyalar sağlıyor. Bu, bu dosyaların yüklenmesinin oyuncular için yararlı olmayabileceği anlamına gelir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Carx Highway Racing Apk V1.71.3 Para Ve Araba Hileli 2021

Ayrıca kullanıcının güvenliğini ve gizliliğini de göz önünde bulundurarak. İndirme bölümünde sunmak yerine aynı dosyayı farklı cihazlara yükledik. Mod oyun uygulamasının güncellenmiş sürümünü indirmek için lütfen sağlanan bağlantılara tıklayın.

Oyun Uygulaması Nasıl Yüklenir ve Kullanılır

Apk dosyasının kurulum ve entegrasyon süreci basit olmasına rağmen. Ve ziyaretçilerin çoğu bu süreci basit bulabilir. Ancak sürece aşina olmayanları göz önünde bulundurarak. Aşağıdaki adımları dikkatli bir şekilde takip etmelisiniz.

 • Öncelikle oyun uygulamasının güncellenmiş sürümünü buradan indirin.
 • Ardından mobil depolama bölümünden bulun.
 • Şimdi kurulum işlemini başlatmak için Apk dosyasına tıklayın.
 • Mobil ayarlardan bilinmeyen kaynaklara izin vermeyi unutmayın.
 • Bir kez, oyun uygulamasının kurulumu tamamlandı.
 • Mobil menüyü ziyaret edin ve oyun uygulamasını başlatın.
 • Şimdi ekranın sağ tarafında kayan bir simge görünecektir.
 • Menüyü açmak için o kayan simgeye basın.
 • Ve oradan Tanrı Modunu etkinleştirin.
 • Bu özelliği etkinleştirdikten sonra, oyuncular artık sınırsız yiyeceğe ve enerjiye doğrudan erişebilir.
Minecraft Jenny Mod Apk
Minecraft Jenny Mod Apk
”Google
Beğen