Teknobu

Microsoft, Mac v8.5 için Visual Studio 2019’u piyasaya sürdü


Microsoft, Mac v8.5 için Visual Studio 2019’u piyasaya sürdü

Microsoft, Mac v8.5 için Visual Studio 2019’u piyasaya sürdü

Microsoft, Mac için Visual Studio 2019 için bir güncelleştirme yayımladı. 8.5 sürümü, ASP.NET Core projeleri için kimlik doğrulama şablonları ve en son Azure İşlevleri sürüm 3.0 için destek sunar. İşte bu son sürümde sunulan bazı özellikler.

ASP.NET Core uygulamalarında kimlik doğrulama

Yeni sürüm, kimlik doğrulama ile ASP.NET Core uygulamaları oluşturma olanağına sahiptir. Bir uygulama içi mağaza kullanarak Kimlik Doğrulama Yok veya Bireysel Kimlik Doğrulama’yı destekleyen projeler oluşturabilirsiniz. Geliştiriciler bu özelliği Microsoft’tan istiyorlar.

Kullanıcı arayüzü

Microsoft, kullanıcı arabirimini ve gezinmeyi geliştirdi. Şirket, kullanıcının endişelerini giderdi ve kullanıcı arayüzündeki sorunları düzeltti. Windows’taki birim sınama yuvalarına çok benzeyen Birim Sınama gezgini düzeltildi. Hata ayıklayıcıda, işlev kesme noktalarını düzenleme ve daha iyi adım performansı da dahil olmak üzere bazı önemli değişiklikler vardır.

Güncellenmiş paketler

NuGet dağıtımı,Mac için Visual Studiov5.4. Şirket şimdi NuGet paketlerinin güncellenemediği sorunları düzeltti. Yeni sürüm, daha mantıklı bir odak sırası ve geliştirilmiş VoiceOver ve klavye navigasyonu ile birlikte NuGet paket yöneticisini alıyor.

Azure İşlevleri 3.0

Mac v8.5 için Visual Studio 2019, ayrıca Azure İşlevleri 3.0 için resmi destek sağlar. Bu, kullanıcıların 3.0 çalışma zamanı ile işlev oluşturmasına ve dağıtmasına olanak tanır. Bulutsuz genel kullanıma başlamak için şablonları Bulut> Genel bölümünde bulabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Microsoft Excel'e 5 ücretsiz alternatif

”Google
19 Beğen