Teknobu

PUBG Mobile MG3 Hafif Makineli Hangi Haritada? 2021


PUBG Mobile MG3 Hafif Makineli Hangi Haritada? 2021

PUBG Mobile MG3 Hafif Makineli Hangi Haritada? 2021

PUBG Mobile yeni 1.5 güncellemesiyle gelen MG3 Hafif Makineli Hangi Haritada yer almaktadır. Mg3 hafif makineli tüfeği nasıl bulabiliriz işte detaylar.

PUBG Mobile MG3 Hafif Makineli Hangi Haritada? Yeni güncellemelerle oyuna eklenen mg3 isimli silahla ilgili görevler nedeniyle soru merak edilmeye başlandı. Silahı nerede ve hangi haritada bulacağınızı buradan öğrenin. 

Hafif makineli tüfek sınıfında yer alan MG3, 1.5 güncellemesi ile oyuna eklendi. Kısıtlı haritalarda bulunan bu silahı hangi haritada bulabileceğinizi tam olarak öğrendikten sonra görevleri daha kolay yapabilirsiniz. Aynı zamanda profesyonel oyuncuların yeni eklenen silahları çokça oynadığını gördüyseniz ve bu silahı bulup maçın sonuna kadar savaşmak isteyebilirsiniz. 

Bu gibi durumlarda silahın en kısa sürede nasıl bulunacağını ve nedenini ve taktiklerini de açıkladık. Silahın teknik bilgilerini ve hakkında sorulan soruların güncel cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

PUBG Mobile MG3 Nedir?

PUBG Mobile MG3 Hafif Makineli
PUBG Mobile MG3 Hafif Makineli

PUBG Mobile oyununa eklenen MG3 adlı yeni hafif makineli tüfek artık sınıfındaki diğer silahlara göre daha avantajlı. Yeni eklenen silahların diğerlerinden daha güçlü olması oyuncuların bu silaha ilgi göstermek istemesinden kaynaklanıyor. Stratejik önemi büyük olan MG3, 7.62 mm mermi kullanıyor. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Devour Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Dakikada 600 ile 900 arasında atış yapmak, düşmanlara taciz edici bir atış açarken veya bir baraj tutarken çok önemlidir. MG3 tek bir top olmasına rağmen, dakikadaki yüksek mermi sayısı onu kendi başına vole ateşleyebilecek bir konuma getirir.

PUBG Mobile MG3 Hafif Makineli Hangi Haritada? 

PUBG Mobile MG3 Hafif Makineli
PUBG Mobile MG3

PUBG Mobile oyununa yeni eklenen MG3 silahı, Erangel 2.0, Miramar, Sanhok, Livik ve Karakin dahil tüm haritalarda yer alıyor. Silahı Airdrop yani paraşütle atılan depolarda bulabilirsiniz.

”Google
2 Beğenmekten Vazgeç