Teknobu

Merge Mansion Mod Apk 1.6.2 Sınırsız Para 2021


Merge Mansion Mod Apk 1.6.2 Sınırsız Para 2021

Merge Mansion Mod Apk 1.6.2 Sınırsız Para 2021

Merge Mansion Mod Apk 1.6.2’yi indirin . Bu, oyunun güncellenen en son apk uygulamasıdır. Sınırsız para gibi hileli özellikleri mevcuttur.

Merge Mansion Mod Apk 1.6.2’yi indirin . Bu, oyunun güncellenen en son apk uygulamasıdır. Android için Merge Mansion Hack’in bu modifiye edilmiş versiyonuyla sınırsız madeni para, mücevher ve para Modu elde edebilirsiniz . Bu, Metacore Games Oy tarafından oyunun MAYIS 2021 güncellemesidir.

Tüm oyuncular için bir bulmaca macera oyunu sunan Merge Mansion’a hoş geldiniz. Ana göreviniz, bu ücretsiz oyunda tozu silmek ve yeni öğeler bulmak, bunları kullanışlı araçlarda birleştirmek ve şaşırtıcı hazineler kazanmaktır.

Merge Mansion Mod Apk
Merge Mansion Mod Apk

Ana Özellikler Merge Mansion – Gizemlerle Dolu Köşk:

Maddie’nin büyükannesinin anlatacağı bir şey var. Bu konak duyulmamış hikayelerle dolu! Maddie’nin, büyükannesinin, ailenin macera dolu geçmişi hakkında ne açıklama yapması gerektiğini keşfetmesine yardım edin.

Tozu silin ve yeni öğeler bulun, bunları kullanışlı araçlarla birleştirin ve şaşırtıcı hazineler kazanın. Köşkün bir sonraki köşesinin arkasında neyin beklediğini asla bilemezsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Panda Mouse Pro Apk İndir 2021

Gizemli macera başlasın! Tam bir ev tadilatı yapın, devam edin ve evinizi her zaman istediğiniz gibi dekore edin. Yolda on yıllık aile sırlarını açığa çıkararak Malikanenin içinde ve çevresinde yeni alanların kilidini açın. Keşfedilecek çok sayıda öğe ve çözülecek yüzlerce ilgi çekici bulmaca ile Mansion, her zaman sizi bekleyen yeni sırlara sahip olmasını sağlar.

Özellikleri:

 • KEŞFEDİN – Büyükannenin geçmişinde şoke edici bir gelişme ya da Malikanenin mahzenindeki gizemli bir oda olsun, her zaman dikkat etmeniz gereken yeni şeyler vardır. Malikanenin gizli alanlarını bulun ve gerçeği ortaya çıkarın!
 • BİRLEŞTİR – Sahip olduklarınızı daha kullanışlı araçlarda birleştirin. Paslı eski bir kürek ve kırık bir fener işe yarayabilir mi? Bahse girerim. Öğeleri birleştirin ve bir evi özel yönteminizle yenileyin.
 • DEKORASYON – Bize ev dekorasyon yeteneklerinizi gösterin. Bir dış ve iç ev tasarımı uzmanı olma şansınız.
 • RELAX – Sadece iyi hisler, ancak ileride bazı çarpık sırlar olmasına rağmen.
 • ÖĞRENMESİ KOLAY – Büyükanneler bile bu kadar basit bir oyunu öğrenebilir.
 • BİR SÜRE YA DA UZUN SÜRE OYNA – Orada burada hızlı bir birleşme dakikası geçirin veya ilgi çekici bir birleştirme maratonunun içine dalın.
Bu Yazımızda Okuyun :   Android için Minecraft 1.16.201 Apk Sürümünü İndirin 2021

Maddie’nin büyükannesinin gizemli geçmişine yolculuğu yeni başlamış olsa da, hikayeyi genişletmek için şimdiden bir sürü heyecan verici güncelleme var. Merge Mansion’ın her ay, birleşmeden sonra birleşmenizi şaşırtmaya devam edeceğini garanti ediyoruz.

– Yolculuğunuzu başlatmanın zamanı geldi, gizemli Merge Mansion sizi bekliyor. –

Hayalinizdeki evi tasarlayabileceğiniz bu renkli birleştirme oyununun tadını çıkarın!

Merge Mansion Mod Apk 1.6.2 Hileli Nasıl İndirilir:

Merge Mansion Mod Apk
Merge Mansion Mod Apk

Oyunu indirmek için şu adımları izleyin.

 1. Modlu versiyonu aşağıdaki linkten indirin.
 2. Android cihazınızda bilinmeyen kaynak yüklemesinin etkinleştirildiğinden emin olun.
 3. Değilse, Ayarlar> Gizlilik> Bilinmeyen Kaynak> seçeneğine gidin ve etkinleştirin.
 4. Tamamlandığında, dosyayı indirin ve kurun.
 5. Bu kadar.

*Mod apk dosyasını indirmeden önce yukarıda verilen tüm kurulum talimatlarını uyguladığınızdan emin olun.

Merge Mansion Mod Apk
Merge Mansion Mod Apk
”Google
5 Beğen