Teknobu

Make Em Apk (Güncel Sürüm) 2021


Make Em Apk (Güncel Sürüm) 2021

Make Em Apk (Güncel Sürüm) 2021

Make Em oyunu ile karakterinizi şekillendirip her türlü şekle sokabileceğiniz bir oyundur. Sizde oynamak için hemen Make Em Apk oyununu indirin.

Make ‘Em, karakterlerin vücutlarını hareket ettirmeniz ve ardından birçok zorluğu tamamlamak için onları doğru bir şekilde yerleştirmeniz gereken tuhaf bir gündelik oyundur.

Make Em Apk

Supersonic Studios’un geliştiricileri bize çılgın ve eğlenceli oyunlarından bir tane daha getiriyor . Bu vesileyle bize emanet edilen görevleri tamamlamak için kuklaların bedenlerini doğru pozisyona yerleştirmemiz gerekiyor. Sonuç bağımlılık yaptığı kadar çılgınca.

Make ‘Em’in APK dosyasını indirmek, bizi minimalist 3D grafiklerle merak uyandıran sıradan bir oyunun keyfini çıkarmaya davet ediyor . Amaç, yönergeleri takip ederek karakterlerin gövdesini yerleştirmektir, ancak süreç tamamen eğlencelidir.

Her seviyede bir veya daha fazla kukla ve bir görev göreceğiz . Örneğin, korkutucu bir surat yapmamız, bir çiftin birbirine sarılmasını sağlamamız veya bir ağırlık kaldırmamız gerekecek.

Make Em Apk
Make Em

Mekanikler görünüşte kolaydır, çünkü karakterlerin vücutlarını yalnızca daireleri “çekerek” hareket ettirmemiz gerekir . Ancak bu süreçte çok gülecek olsak da istenilen konuma gelmek kolay olmayacak.

Bu Yazımızda Okuyun :   Android ve Ios İçin Game For Peace Apk Son Sürüm İndir

Sonuç olarak, bu orijinal başlık, iyi vakit geçirmek ve gevşemek için ideal, tuhaf ve canlandırıcı bir deneyim sunuyor . Yine de internet bağlantısı olmadan oynarsak bundan çok daha fazla keyif alacağız elbette.

Make Em Apk İndir

Aşağıdaki bağlantıdan güncel sürüm make em oyunun apk dosyasını indirin.

Make Em Apk İndir
Make Em Apk İndir

”Google
Beğen