Teknobu

Lovelink Mod Apk (v1.5.17) Sınırsız Para İndir


Lovelink Mod Apk (v1.5.17) Sınırsız Para İndir

Lovelink Mod Apk (v1.5.17) Sınırsız Para İndir

Tek bir kaydırmayla hayalinizdeki eşleşmeyi bulmak için Android için Lovelink Mod Apk Son Sürüm Ücretsiz’i indirin. Kötü bir karar her şeyi mahvedebilir.

Lovelink, Ludia Inc. tarafından sunulan bir sanal gerçeklik romantizmidir. Kullanıcılara tercihlerine bağlı olarak farklı kişilerle sohbet etme fırsatı verir. Göz atabileceğiniz heyecan verici, heyecan verici ve ilginç karakterler var.

Lovelink Mod Apk (v1.5.17)

Lovelink ile, hayalinizdeki eşleşmeyle karşılaştığınızda gerçek bir flört deneyimini yaşarsınız. Aşkı bulmanın zor olduğunu söylüyorlar. Bu doğru değil çünkü Lovelink sizi potansiyel taliplerinizle ilişkilendirmenize yardımcı olacak. Ayrıca bir bütün olarak deneyimleri ve yaşamları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Oyun, hikayenizin sonucunun yanı sıra etkileşimlerinizi de etkileyebilecek seçimler yapmanıza olanak tanır. Şansınız yaver gidebilir ve randevu alabilirsiniz.

Kaydırabileceğiniz 60’tan fazla farklı karakter var. Bu karakterler farklı arzu ve geçmişlere sahiptir ve sizinle eşleşmeyi bekliyorlar. Eşleşir eşleşmez onlarla sohbet ederek hayalinizdeki eşi daha iyi tanıyın.

Bu Yazımızda Okuyun :   Adguard Premium Apk Pro İndir 2021 (Türkçe)
Lovelink Mod Apk

Eşinizle Lovelink’te sohbet etmek, onlarla ilişkinizi güçlendirmenin en iyi yoludur. Yukarıda bahsedildiği gibi, yaptığınız seçimler pek çok şeyi belirler. Zamanla, akan kimyayı artırabileceğiniz tarihleri ​​belirleyeceksiniz.

Lovelink, tamamen farklı özelliklere sahip sanal romantizm ve rol yapma mükemmel bir şekilde entegre edilmiş bir oyundur. Genel oyun, hacimlerden bahsettiği için incelemeye değer.

image 237

Bu oyunu harika kılan bir diğer özellik de fotoğraf galerisi. Bu, eşleşmelerinizin fotoğraf koleksiyonlarını bir bakışta görmenizi sağlar.


Lovelink Mod Apk Özellikleri

  • sınırsız para
  • Sınırsız Taşlar
  • Reklamsız

Lovelink Mod Apk (v1.5.17) Sınırsız Para İndir

Aşağıdaki bağlantıdan Lovelink Mod Apk (v1.5.17) Sınırsız Para İndirin.

Downlaod APK 300x55 23

”Google
11 Beğen