Teknobu

Cyberika Apk İndir (Mod Sınırsız Para Hileli) Cyberpunk RPG’yi indirin 0.9.8-rc221


Cyberika Apk İndir (Mod Sınırsız Para Hileli) Cyberpunk RPG’yi indirin 0.9.8-rc221

Cyberika Apk İndir (Mod Sınırsız Para Hileli) Cyberpunk RPG’yi indirin 0.9.8-rc221

Cyberika Apk İndir , Cyberpunk 2077’yi seviyor musunuz? Cyberika’da, distopik bir gelecekte yaşamanıza izin veren ilginç bir RPG’nin tadını çıkarabilirsiniz. Kötü adamlarla savaşın, araba sürün ve destansı hikayenin tadını çıkarın!

Cyberika: Action Cyberpunk RPG MOD APK, isteğinize  göre oluşturulmuş, popüler ve eğlenceli bir Rol Oynama  oyunudur .  İndirilecek ve önünüzde modlarla en son güncellemesi! Bugüne kadar 10.000’den fazla indirilen Cyberika: Action Cyberpunk RPG , en popüler Rol Yapma  oyunlarından biridir. Android İçin Cyberika Apk İndir (Mod Sınırsız Para Hileli) Cyberpunk RPG’yi indirin 0.9.8-rc221

Cyberika Apk İndir (Mod Sınırsız Para Hileli) Cyberpunk RPG'yi indirin 0.9.8-rc221
Cyberika Apk İndir (Mod Sınırsız Para Hileli) Cyberpunk RPG’yi indirin 0.9.8-rc221

Cyberika Apk Açıklama

Bugün pek çok distopik gelecek oyunu var ama en popüler olanı Cyberpunk 2077’dir. Sevin ya da nefret edin, bugün hala çok fazla ilgi, ön sipariş ve satış topladı. Ancak bazı insanlar için oyunu satın almaya güçleri yetmiyor veya bilgisayarları yok. Bu insanlardan biriyseniz, zorlu bir dünyada hayatta kalabileceğiniz cyberpunk oyunu Cyberika’nın tadını çıkarabilirsiniz. Şirketlerin tüm gücü ele geçirdiği 2084 yılında geçen dünyada yaşayın.

Bu Yazımızda Okuyun :   Kinemaster Pro Apk İndir Son Sürüm (Kilitsiz Filigransız) v4.16.5.18945

Bu oyunda, görünüşünüzü yüz yapısından saça ve hatta büyütmeye kadar özelleştirmekte özgür olacaksınız. Burada, güç ve hız gibi istatistiklerinizi artırmak için farklı yükseltmeler koyabilirsiniz. Dahası, kafanızdaki çipi yaratan bilim adamlarının izini süreceğiniz ilginç bir hikayeyi takip edeceksiniz. Ancak ondan önce, savaşmayı, bir şeyler çalmayı ve daha fazlasını içeren birçok zorluğa maruz kalacaksınız!

screen 0 1
Cyberika Apk İndir (Mod Sınırsız Para Hileli) Cyberpunk RPG’yi indirin 0.9.8-rc221

Cyberika Apk Özellikleri

Cyberpunk oyunlarını seviyor musunuz? Cyberika’da, görevleri özelleştirip tadını çıkarabileceğiniz yepyeni bir dünyanın tadını bugün çıkaracaksınız.

Distopik Bir Gelecek – Şimdiye kadar birçok cyberpunk oyunuyla karşılaşmış olmalısınız. Bu oyunlar, çekici ve eğlenceli benzersiz bir ortamı keşfetmenize izin verdiği için herkes için eğlencelidir. Herkes bu oyunlardan hoşlanmaz ama hoşlananlar için Cyberika’yı bugün deneyin. Bu RPG oyunu en benzersiz oyunlardan biri olduğu için bu başka bir cyberpunk oyunundan daha fazlasıdır. Bu, Kefir tarafından yayınlanan bir oyun ve eşsiz bir oyun.

Burada karakterinizi yüz, ten rengi ve hatta kıyafet gibi yukarıdan aşağıya özelleştireceksiniz. Gömlek, pantolon ve ayakkabının yanı sıra gözlük ve eldivenleri değiştirebilirsiniz. Üstelik oyunda farklı eşyalar, silahlar ve zırhlar alabiliyorsunuz. Bugün oyunda tamamlamanız gereken birçok görev var ve hepsi benzersiz. Bugün başkalarıyla savaşmanız veya oyunda bir şeyler bulmanız istenebilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   MX Player Pro Apk İndir v1.35.0 (Premium Kilitsiz)

Avatarınızı Özelleştirin – Oynadığımız oyunlarda karakterleri özelleştirmek çok eğlencelidir. Bunda cinsiyetinizi, isminizi, yüzünüzü, renginizi, saçınızı, saç renginizi ve hatta büyütmelerinizi seçebilirsiniz. Bunlar, karakterinizin farklı fiziksel yeteneklerini artıracak benzersiz becerilerdir. Daha hızlı koşmanıza izin veren, hasarınızı artıran, HP’nizi artıran ve çok daha fazlasını sağlayan bazıları var. Veya sistemin sizin için rastgele bir karakter seçmesine izin verebilirsiniz.

Görevleri Gerçekleştirin – Cyberika’nın hikayesi, tadını çıkarabileceğiniz benzersiz bir hikayedir. Bugün arızalı olduğu için beyninizdeki çipi yaratan bilim adamlarını bulmanız gerekecek. Ancak işler, her izi gitmiş gibi göründüğü kadar düşündüğünüz kadar kolay olmayacak. Şimdi ne olduğunu araştırırken ve bugün nerede olduklarını öğrenirken kendi cihazlarınıza bırakılıyorsunuz. Dövüşmek, araba sürmek ve evinizi yükseltmek gibi benzersiz şeyler yapmanın tadını çıkarın.

Silahları, eşyaları ve yükseltmeleri toplayın – Bu, farklı alanlarda çok sayıda eşya alabileceğiniz bir RPG oyunudur. Ayrıca dövüştüğünüz insanların vücutlarını da yağmalayabilirsiniz. Burada kullanman için kimlikler, ipler, şekerler ve hatta silahlar gibi eşyalar alabilirsin. Lazer kılıçları, tabancalar, yarasalar ve hatta enerji tüfekleri gibi silahları satın alabilir ve alabilirsiniz.

Keyifli Grafikler – Burada neon ışıklarla dolu bir oyunun tadını çıkaracaksınız. Her şeyin yüksek teknoloji ürünü olduğu fütüristik bir ortamın tadını çıkarın!

Bu Yazımızda Okuyun :   Rabbit Web Apk Güncel Sürüm İndir 2021

Cyberika Apk İndir (Mod Sınırsız Para Hileli) Cyberpunk RPG’yi indirin 0.9.8-rc221

Geleceğe gitmek ister misin? Cyberika’da savaşabileceğiniz ve hayatta kalabileceğiniz yeni bir oyunun tadını çıkaracaksınız. Aşağıdaki bağlantıdan Cyberika Apk’ sınırsız para mod apk sürümünü indirin.

Downlaod APK 300x55 19
”Google
23 Beğenmekten Vazgeç