Teknobu

Leonardo DiCaprio Yeni Filmi (Don’t Look Up) 2022


Leonardo DiCaprio Yeni Filmi (Don’t Look Up) 2022

Leonardo DiCaprio Yeni Filmi (Don’t Look Up) 2022

Leonardo DiCaprio Yeni Filmi açıklandı. Leonardo DiCaprio Yeni Filmi nedir? Leonardo DiCaprio Son Filmi nedir? Leonardo DiCaprio Yeni Filmi fragmanı ve konusu işte tüm merak edilenler.

Jennifer Lawrence ve Leonardo DiCaprio’nun Yeni Filmi ‘Don’t Look Up’ Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şeyi bu haberimizde sizlerle paylaştık.

Leonardo DiCaprio Yeni Filmi Nedir?

Leonardo DiCaprio Yeni Filmi (Don't Look Up)
Leonardo DiCaprio Yeni Filmi (Don’t Look Up)

Leonardo DiCaprio’nun Yeni Filmi Don’t Look Up’dur.

Şu anda sinemalarda gösterimde olan ve 24 Aralık’ta Netflix’te vizyona girecek olan “Don’t Look Up”ın başrollerini Lawrence ve DiCaprio’nun yanı sıra Meryl Streep, Jonah Hill, Cate Blanchett ve Tyler Perry’nin de aralarında bulunduğu bir dizi yıldız, bir çift olarak görüyor. Bir kuyruklu yıldızın sadece altı ay içinde Dünya’yı yok etme yolunda olduğunu keşfeden karanlık gökbilimciler. Öğrendiklerinin büyüklüğü karşısında bunalan ikili, bu kadar kötü haberlerle başa çıkmak için gerçekten donanımlı olmayan bir dünyayı uyarmak için yola çıkar.

Senarist-yönetmen Adam McKay , yaklaşmakta olan Netflix filmi Don’t Look Up’ta , Dünya’yı yok etmeye hazırlanan yaklaşan bir kuyruklu yıldıza dünyanın nasıl tepki vereceğini araştırıyor. McKay, senaryoyu komedi bir bükülme ile sunarak ciddi iklim değişikliği sorununa kendi yorumunu koyuyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Oxford Üniveritesi'nden dikkat çeken koronavirüs araştırması: Akıl sağlığını da tehdit ediyor

Don’t Look Up oyuncuları arasında kimler yer alıyor.

Filmin yetenekli kadrosunda Leonardo DiCaprio , Jennifer Lawrence , Jonah Hill , Meryl Streep , Mark Rylance, Rob Morgan, Timothée Chalamet , Ariana Grande ve daha fazlası yer alıyor.

47 yaşındaki DiCaprio ve 31 yaşındaki Lawrence, yaklaşan kuyruklu yıldızı keşfeden ve insanlığı onun ciddiyeti konusunda uyarması gereken iki astronomu oynuyor. 72 yaşındaki Streep, iki bilim insanını ciddiye almayan Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nı oynuyor.

Filmde, kuyruklu yıldız, gerçek hayatta inananlar ve şüpheciler arasındaki ayrımı gösteren, iklim değişikliği için bir metafor. Dünyanın yok olmasının komik bir tarafı olmamasına rağmen, McKay bu süreçte izleyiciyi güldürürken gerçek hayattaki iklim değişikliği sorununa değinmeye karar verdi.

Don’t Look Up Ne Zaman ve Nerede Çekildi?

Don’t Look Up , Kasım 2020’den Şubat’a kadar Massachusetts’in çeşitli yerlerinde çekildi: Boston, Brockton, Canton, Worcester, Framingham, Fall River ve Weymouth.

”Google
Beğen