Teknobu

Börü 2039 Oyuncuları Kimler? (Oyuncu Kadrosu)


Börü 2039 Oyuncuları Kimler? (Oyuncu Kadrosu)

Börü 2039 Oyuncuları Kimler? (Oyuncu Kadrosu)

Börü 2039 Oyuncuları Kimler? Börü 2039 dizinde hangi oyuncular var kimler yer alıyor? Börü 2039 oyuncuları kimdir? Börü 2039 nerede çekildi? Börü 2039 konusu nedir?

Börü 2039 dizisinin oyuncuları ve çekim yeri araştırılıyor. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Börü 2039 dizisinin konusu da dikkat çekti. Börü 2039 dizisinin oyuncu kadrosunda Murat Arkın, Emir Benderlioğlu, Cansel Elçin, Noureddin Fourier yer alıyor. İşte Börü 2039 oyuncuları ve çekim yerine dair bilgiler…

Börü 2039 Oyuncuları Kimler?

Börü 2039 Oyuncuları
Börü 2039 Oyuncuları
 • Murat Arkın: Kemal Boratav
 • Emir Benderlioğlu: Turan Kara
 • Doğan Bayraktar
 • Cansel Elçin
 • Tuğçe Açıkgöz: Ece Kara
 • Ahmet Pınar: Barbaros Çepni
 • Fatih Çetintaş: Batuhan Demir
 • Cenay Türksever
 • Ozan Ağaç: Baran Harput
 • Deniz Uğur
 • Tuğba Sunguroğlu

Börü Kemal Boratav Kimdir, Murat Arkın Kimdir?

Börü Kemal Boratav Kimdir, Murat Arkın Kimdir? (Gerçek İsmi, Rolü, Öldü mü, Ayrıldı mı) işte tüm merak edilenler.

Bu Yazımızda Okuyun :   Aslı Sivrioğlu İnstagram Hesabı Nedir? 2021

Börü dizisi oyuncusu Murat Arkın dizide hangi rolde oynuyor? Börü dizisinde Kemal Boratav rolünü kim canlandırıyor? Murat Arkın’ın Börü dizisinde oynadığı Kemal Boratav karakterinin kısa açıklaması ve resmi. Murat Arkın ayrıldımı, Kemal Boratav öldü mü?

Oyuncu Murat Arkın

Rolü Kemal Boratav

Karakter Açıklaması Kendine tamamen zıt mizaçta olan can dostu Turan ile operasyonlara katılan Kemal, BÖRÜ’nün ülkenin en iyi ve etkili taarruz Özel Harekat timi olarak bilinmesinin bir sebebi. Harvard Üniversitesi, adli antropoloji doktorasını birincilikle veren, tamamen gönüllü olarak Özel Harekat’a katılan bir dahi. İnsanüstü analitik kabiliyetlerinin yarattığı yalnızlığının boğucu gerçekleriyle her saniye cebelleşiyor. Kemal’in hızlı çalışan zekası, onu insanlardan iletişimsel olarak biraz uzak tutuyor.

Börü Turan Kara Kimdir? Atıf Emir Benderlioğlu Kimdir?

Börü Turan Kara Kimdir? Atıf Emir Benderlioğlu Kimdir? (Gerçek İsmi, Rolü, Öldü mü, Ayrıldı mı) işte tüm merak edilenler.

Börü dizisi oyuncusu Atıf Emir Benderlioğlu dizide hangi rolde oynuyor? Börü dizisinde Turan Kara rolünü kim canlandırıyor? Atıf Emir Benderlioğlu’nun Börü dizisinde oynadığı Turan Kara karakterinin kısa açıklaması ve resmi. Atıf Emir Benderlioğlu ayrıldımı, Turan Kara öldü mü?

Bu Yazımızda Okuyun :   Online 7 En İyi Ücretsiz Cv Oluşturma Siteleri

Oyuncu Atıf Emir Benderlioğlu

Rolü Turan Kara

Karakter Açıklaması BÖRÜ’nün en disiplinsiz, en sorunlu üyesi. BÖRÜ ilk bölüm, o uzaklaştırma cezasından döndüğü gün başlıyor. Tüm kusurlarına, fevriliğine, ve zapt edilemez doğasına rağmen gözünü kırpmadan silah arkadaşları ve görevi için tehlikeye keyifle giren bir problem çocuk. Kendi harabeye dönmüş, efkarlarla dolu özel hayatının kefaretini, operasyonlarda dostlarının ve masumların canını kurtararak ödüyor.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç