Teknobu

Lego Juniors Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021


Lego Juniors Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

Lego Juniors Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

Lego oynamayı seviyorsanız Lego Juniors Apk tam size göre bir oyun olabilir. Sizden hemen lego oynamak isterseniz Lego Juniors Apk‘yı hemen sitemizden indirebilirsiniz.

Lego Juniors Apk

Lego Juniors Apk
Lego Juniors Apk

Çocukken oynayabileceğimiz o kadar çok oyuncak var ki. LEGO’larla oynadıysanız, o zaman harika bir çocukluk geçirmişsinizdir çünkü bunlar etraftaki en popüler oyuncaklardan biridir. 

1932’de icat edildi ve hızla popüler bir oyuncak haline geldi ve şimdi bunun için sayısız film, şov ve hatta mobil oyun var. Bugünün en iyilerinden biri, kendi arabanızı yaratmanıza ve sürmenize izin verdiği için LEGO Juniors. LEGO System’in bu destansı oyunu kendi aracınızı yaratmanıza izin veriyor.

LEGO’larla araç yaratmayı kim sevmez ki? Bugün sadece LEGO’larla inşa edebileceğiniz pek çok olasılık ve şey var. Bu oyunda arabalar, helikopterler, kamyonlar ve çok daha fazlasını yaratabilirsiniz! Ayrıca tekerlekler, gövde, üst kısım gibi parçaları ve hatta karakterinizi özelleştirebilirsiniz. Bugün mümkün olduğu kadar çok parçanın kilidini açmak için mümkün olduğunca çok parçayı yola koyun, böylece daha fazlasını oluşturabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Kimcy929 Apk (Screen Recorder) Nasıl İndirilir?

LEGO Araçları Oluşturun 

Lego Juniors Apk
Lego Juniors Apk

Bugün herhangi bir çocuğa LEGO’ları bilip bilmediğini sorarsanız, muhtemelen dünya çapında bir fenomen olduğu için yapıyorlar. Yeterince basit ama oynanabilir ve nerede olursanız olun beğeninize göre özelleştirilebilen bir oyundur. Bu nedenle, LEGO’larla uzay gemileri, karakterler, araçlar ve daha pek çok şey gibi inanılmaz şeyler inşa eden birçok insan var. LEGO’larla ilgili harika bir mobil oyun arıyorsanız LEGO Juniors tam size göre. Bu oyunda, daha sonra yollarda sürmek için kullanabileceğiniz kendi araçlarınızı yaratabilirsiniz!

Konumlardan, yollardan, köprülerden araçlara kadar LEGO dünyasının keyfini çıkarmanıza izin veren destansı bir oyunun keyfini çıkarın. Burada çok sayıda araba, kamyon, helikopter ve daha birçok araç yaratabilirsiniz. Bugün yolda araba sürerek ve daha yenilerini açmak için toplayabildiğiniz kadar çok para toplayarak birçok parçanın kilidini açabilirsiniz! Bugün sürmek için en iyi araçları yaratın ve karakterinizin cinsiyetini, yüzünü, vücudunu ve ayaklarını özelleştirin! Bugün LEGO’larla yapabileceğiniz pek çok kombinasyon var.

LEGO Juniors Apk Özellikleri

Legoları seviyorsanız, onu çalışırken görmek için heyecanlı olmalısınız! Lego Juniors’da oynayabilir ve beğeninize göre özelleştirebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Discord Apk İndir (Konuş, Görüntülü Sohbet Et)

Nihai Aracı İnşa Edin – Daha önce hiç Lego oynamadıysanız veya duymadıysanız, o zaman inanılmaz bir şeyi kaçırıyorsunuz. Bunlar, farklı parçalara ayrılabilen ve parçalanabilen oyuncaklardır. Hayal gücümüze göre oynanırlar, istersek onlardan bütün şehirleri bile inşa edebiliriz. En iyi Lego arabalarını yaratmak ve sürmek istiyorsanız, Lego Juniors oynama zamanı. Bu oyun, Lego arabalarını sürmek söz konusu olduğunda ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Burada, kamyonlardan arabalara ve hatta helikopterlere kadar birçok Lego araba türünün kilidini açabilirsiniz! Yolda ilerlerken ve gerekli paraları toplarken bugün birçok parçanın kilidini açın. Özelleştirilmiş aracınızla yolda gezinirken bugün Legolardan oluşan güzel manzaraların ve yolların keyfini çıkarın. Ayrıca karakterinizi beğeninize göre özelleştirebilir ve yüzünü, gövdesini ve gövdesini değiştirebilirsiniz.

Bol Araç Yaratın – Bugün dünyada farklı yerlere gidip gelmek için kullandığımız birçok araba var. Bunlar, gideceğimiz yere varacağımız konusunda rahatlık ve güvence sağlayan kullanışlı metal parçalardır. Lego’nun keyfini çıkarmanın popüler yollarından biri de araçlar yaratmaktır. Bu oyunda arabalardan kamyonlara ve hatta helikopterlere kadar çeşitli araçlar yaratmakta özgürsünüz! Yolda altınları toplarken bugün farklı parçalar alın.

Bu Yazımızda Okuyun :   Livu Mod Apk İndir (Para, Altın, Elmas Hilesi) 2021

Tekerlekler, gövde ve aracın üst kısmı gibi birçok parçanın kilidini açın. Burada kilidini açmanız gereken birçok stil ve dört gözle bekleyeceğiniz birçok yeni stil var. Hepsini bugün test edin ve harika bir sürüşün tadını çıkarın.

Karakterinizi özelleştirin – Bu oyunda da gerçek hayatta olduğu gibi Lego karakterinizi kişiselleştirmekte özgürsünüz. Burada saçı, yüzü, vücudu ve gövdeyi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Eşsiz bir birey sunmak için bugün farklı stilleri ve renkleri karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Oyunda araçları sürmek için kullanabileceğiniz bir erkek ve bir kadın karakter bulunuyor ve bu özelliğinden de keyif alacaksınız. Bugün en iyi görünen karakteri yaratın!

Paraları toplayın ve farklı yolların tadını çıkarın  Her seferinde farklı yollarda sürüşün tadını çıkarın! Çeşitli köprüler, yerler ve manzaralardan geçerken toplanacak çok sayıda para ve tadını çıkarabileceğiniz yollar var.

LEGO Juniors Apk Son Sürüm İndir

Aşağıdaki bağlantıdan son sürüm güncel Lego juniors apk‘yı hemen indirin. İndirme işlemi çok basittir. Download linkine tıklayın ve telefona yükleyin.

Lego Juniors Apk
Lego Juniors Apk

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç