Teknobu

Car Parking 4.8.3 Mod Apk (Güncel Sürüm) 2021


Car Parking 4.8.3 Mod Apk (Güncel Sürüm) 2021

Car Parking 4.8.3 Mod Apk (Güncel Sürüm) 2021

Merhaba arkadaşlar car parking oyununun beklenen 4.8.3 yeni sürümü geldi. Sizlerde hemen Car parking 4.8.3 Mod Apk para hileli güncel sürümünü indirin.

Park etmek görünüşte çok basit bir iştir, ancak düşündüğünüz kadar kolay değildir. Car Parking Multiplayer 4.8.3 MOD APK ile park etme kurallarının yanı sıra park etme kurallarını da doğru bir şekilde öğreneceksiniz.

Car Parking 4.8.3 Mod Apk

Car Parking 4.8.3 Mod Apk
Car Parking 4.8.3 Mod Apk

Car Parking 4.8.3 Multiplayer Mod, araçların kalabalık olduğu yerleşim bölgelerinde tamamen farklı bir sürüş tarzına sahip, bu nedenle arabayı istediğiniz konuma park etmenin kolay olmadığı bir simülasyon oyunudur. kolay. Bu geliştiriciden esinlenerek Araba Park Etme Çok Oyunculu Mod oyununa katılırken, oyuncular şehirlerde nasıl uygun şekilde park edeceklerini ve hareket edeceklerini deneyimleyecekler. Ayrıca online modda oynarken insanlarla arkadaşlıklar kurabilir ve sosyalleşebilirsiniz, bunun yanında oyun 3D grafiklerle tasarlanmıştır, bu nedenle mevcut yol geliştirme ile birçok yol öğreneceksiniz. Oyunun gerçekçi bir görsel ve simülasyon modu ile arabanızı park edin.

Bu Yazımızda Okuyun :   Dream League Soccer 2022 Apk (Sınırsız Para) İndir

Araba Park Etme Çok Oyunculu Modunun oynanışı tamamen yenidir ve diğer sürüş oyunlarından farklıdır, asıl göreviniz arabayı sistemin gerektirdiği pozisyonlara park etmek olduğunda. Oyuncular, araçlarını kontrol ederek aralarından seçim yapabilecekleri 3 moda sahip olacaklar: direksiyon simidini kullanmak, mobil ekranı eğmek ve hareket etmek için yön tuşlarını kullanmak. Diğer özelliklerin geri kalanı ekranda görüntülenecektir, sadece ilgili tuşa basmanız yeterlidir. Normalde katılan oyuncuların çoğunluğu direksiyon döndürme modunu seçiyor çünkü bu gerçek bir his veriyor ve arabayı gerçekçi bir şekilde hissedebiliyorsunuz. 

Beceri önemli bir faktördür

Bir arabayı yoğun nüfuslu bir yere sürdüğünüzde ve yolların karmakarışık olduğunu, arabanızı güzel bir yere park etmeniz gerektiğini, park etme tamamlandığında her iki tarafta sadece yaklaşık 50 inç kaldığını hayal edin? Bunu yapmak için sürücünün 3 faktöre sahip olması gerekir: gözlem becerileri, deneyim ve yaratıcılık. Hack Car Parking Multiplayer’da sadece arabanızı park etmeniz ve çite veya duvara hafifçe çarpmanız gerektiğinden, orijinal başlangıç ​​çizgisine geri döneceksiniz, ayrıca oyuncuların ihtiyaç duyduğu ileri geri hareket eden yayalar ve araçlar olacak. dikkat. İlk 2 seviyedeyken, oyuncular arabayı düz bir çizgide nasıl hareket ettireceklerini ve kontrol edeceklerini ve yola göre arabanın hızını sabit tutmayı öğrenecekler.

Bu Yazımızda Okuyun :   Voyage 4 Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021
Car Parking 4.8.3 Mod Apk
Car Parking 4.8.3 Mod Apk

Çeşitli oyun modları

Car Parking Multiplayer Mod, oyuncuların çöller, şehirler, plajlar, dağlar ve daha birçok harita gibi dünyadaki güzel manzaraları keşfetmesine olanak tanıyan zengin bir harita sistemine sahiptir. Ayrıca, oyun 3 farklı sürüş moduna ve aşağıdakiler dahil tamamen farklı tarzlara sahip olacak:

  • Seviyeler: Oyuncular sırayla oyunun verdiği zorlukların üstesinden gelecekler, bunu yapabilmek için sürüş becerilerini geliştirmeleri gerekiyor.
  • Tekli oyun: Bu modda ücretsiz oyun ile oyuncular istediklerini yapmakta özgür olacaklar, güzel manzarayı görmek için arabalarını özgürce kullanabilirler ve hafif bir rahatlama hissinin tadını çıkarabilirler.
  • Çevrimiçi Oyunlar: Bu modda oyuncular, sohbet veya mikrofon aracılığıyla diğer oyuncularla çevrimiçi bağlantı alışverişi yapabilir ve onlarla güzel rotaların keyfini çıkarabilir.

Lüks araba sistemi

Car Parking Multiplayer, Lamborghini, BMW, Mercedes, Audi, Ferrari gibi dünya çapındaki ünlü markalardan ilham alan lüks ve spor arabalardan oluşan bir sisteme sahiptir… her arabanın işlevi ve performansı olacaktır. farklı. Ayrıca oyuncular devriye polisi, sağlıklı bir adam veya bir ofis kızı veya yakışıklı bir pilot adam gibi sevdikleri bir karakteri kendileri için seçebilirler.

Bu Yazımızda Okuyun :   Wombo Ai Apk İndir (Reklamsız) 2021

3D grafik tasarım

Car Parking Multiplayer Modu, keskin 3D grafiklerle tasarlanmıştır, sanki gerçekçi görüntülerden esinlenilmiş gibi, oyuncular oyuna girdikleri andan itibaren hissedebilirler. Oyun, etrafta beliren arabalar, evler, sokaklar veya karakterler aracılığıyla hissedebileceğiniz gerçekçi bir simülasyondur. Buna ek olarak, oyuncular arabayı doğru konumda durdurup park ederken gerçek dünya hareketlerinin tadını çıkaracaklar. Daha fazla oyun ve diğer uygulamaları okuyun daha  çekici.

Car Parking 4.8.3 Multiplayer MOD oyununun Mod sürümünü indirirken, oyuncular paranın sınırsız özelliğini yaşayacak, ardından paranızı kullanarak mağazaya girerek sevdiğiniz şeyleri özgürce satın alabileceksiniz. Örneğin, insanların onları sokakta görebilmesi için lüks güzellikler yayan arabalar veya muhteşem kıyafetler. Ayrıca oyuna girerken, dünyanın güzel ve ünlü haritalarını özgürce keşfetmek için arabanızda otururken rahatlatıcı ve rahat anların tadını çıkaracaksınız.

Car Parking 4.8.3 Mod Apk Sınırsız Para İndirin

Aşağıda sizlere vereceğimiz bağlantıdan car parking 4.8.3 oyunun son güncel sürümünü indirebilirsiniz. Bu sürümde sınırsız para kilitsiz tüm özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Car Parking 4.8.3 Mod Apk
Car Parking 4.8.3 Mod Apk

”Google
2 Beğenmekten Vazgeç