Teknobu

Kayora Bitte Ne Demek, Kimdir? 2021


Kayora Bitte Ne Demek, Kimdir? 2021

Kayora Bitte Ne Demek, Kimdir? 2021

Merhaba arkadaşlar bugün bu yazımızda sizlere Kayora Bitte Ne Demek, Kimdir? bunun ne anlama geldiğini detaylarıyla açıklayacağız.

Son zamanlarda sosyal medyada ve google aramalarında yaygınlaşan kelimelerden birisi olan “Kayora Bitte” kelimesidir. Peki bu kayora bitte ne demek, kayora bitte kimdir? neden bu isim kullanılmış gelin inceleyelim.

Kayora Bitte Kimdir?

Kayora Bitte Kimdir?
Kayora Bitte Kimdir?

Kayora Bitte gerçek adıyla Ramazan BOZOĞLU olan video içerik üreticisidir 25,04,1995 ORDU doğumludur ve SAMSUNDA yaşamaktadır. Küçük yaşlarda rap müzik yapmaya başlamış toplum baskısı yüzünden bırakma kararı alıp garsonluk yapmaya başlamıştır.

Kayora Bitte ismi de tam olaraktan buradan gelmektedir ilk okul zamanlarından yapmaya başladı rap müzikte mahlası olarak Kayora Bitte ismini kullanmaktaydı. Şimdi ise hem ismi, hem kanalının adını, hem de ilerde kuracağı video şirketinin ismi olarak bir marka haline getirdi.

Kayora Bitte Ne Demek?

Kayora Bitte ismi aslında tamamen kendi yaratıcılığı ile ortaya çıkarmış olduğu bi isimdir bitte Almanca bir kelime olmasına rağmen isimle hiç bir bağlantısı yoktur. Kayora Bitte ismi tombala mantığı ile bulduğu iki kelimedir. Hikayesi ise şöyle: Küçük yaşlarda rap müzik yapmaya başlayan Kayora Bitte ilk okul yıllarında Dj Rambo mahlasını kullanıyordu.

Bu Yazımızda Okuyun :   Para Kazandıran Coin Sitesi

Lise çağlarına gelince yaptığı müzik ile arkadaşlarının beğenisini toplamayı başarmıştı ve kendisine farklı bir isim bulmasını söyleyen arkadaşının önerisi ile isim arayışına girmişti. İsmin daha önce hiç duyulmamış olmasını daha önce hiç kimse tarafından kullanılmamış olmasını sadece ona özel olmasını istiyordu ve aklına tombala fikri geldi.

Bütün harfleri küçük kağıtlara yazıp bir torbanın içine koyup Kayora kelimesi için 10 tane Bitte kelimesi için 10 tane harf çekti çıkan harfleri yan yana koyup kimilerini sildi kimilerinin yerini değiştirdi ve geriye kalan KAYORA BİTTE oldu. Artık istediği olmuştu kimsede olmayan kimsenin duymadığı kimseye ait olmayan bi isimdi o Kayora Bitte ve onunla yeniden doğmuştu ve yep yeni bir hayata başlamıştı. İsminin anlamını da bunu yaptı soran herkese yeniden doğmak yeniden var olmak diyordu.

Kayora Bitte ne iş yapıyor?

Kayora Bitte video içerik üreticisi youtube video platformuna video üretiyor başlıca video içerikleri şu şekildedir

  • Sokak Röportajları
  • Kışkırtma videoları
  • Sosyal deney videoları
  • Şaka videoları

Şimdiden öyle görünüyor ki ilerde Kayora Bitte ismine çok duyacağız ve her yerde göreceğiz. İyi günler.

Bu Yazımızda Okuyun :   İşçi ve işverenler dikkat! Asgari ücret desteği kapıda

Bu Yazı Hakkında

Evet arkadaşlar yukarıda sizlere kayora bitte ne demek, kimdir, ne iş yapar bunlardan bahsettik. Bu yazıyı yazmadan önce kayora bitte yani Ramazan BOZOĞLU ile iletişime geçtik ve yazıyı yazmak için izin istedik. Bizlerde bu yazıya bir samsunlu olarak yer vermek istedik. Teknobu olarak bizlerde samsun ve karadenizimizi çok seviyoruz. Kayora bitte’ye de samsunda güzel içerikleri üretmesi için başarılar diliyoruz. Umarım güzel yerlere ulaşırlar.

Kayora Bittenin Resmi Youtube Kanalı

Kayora Bitteye Abone Olabilirsiniz: https://www.youtube.com/c/KayoraBitte/playlists

”Google
Beğen