Teknobu

Kalkınma Ajansı yüksek maaşla sözleşmeli personel alıyor! İşte başvuru tarihleri

Kalkınma Ajansı yüksek maaşla sözleşmeli personel alıyor! İşte başvuru tarihleri

Kalkınma Ajansı yüksek maaşla sözleşmeli personel alıyor! İşte başvuru tarihleri

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından bir ilan yayımlandı. Bu ilanda sözleşmeli personel alımı yapılacağı açıklandı. Bu ilana ilişik bir düzeltme ilanı yayımlandı ve ilan tekrar düzenlendi. Bu doğrultuda bir İç Denetçi ve beş uzman personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansının ilanı için düzeltme ilanı yayımlandı. Düzeltme ilanına bakılırsa bir iç denetçi ve 5 uzman personel alımı yapılacak. Düzeltme ilanında “13 Ekim 2020 tarih ve 31273 sayılı Resmî Gazete’de piyasaya çıkan “Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Personel Alımı İlanı”, 20 Ekim 2020 tarih ve 31280 sayılı Resmî Gazete’de piyasaya çıkan “Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” hükümleri doğrultusunda aşağıdaki halde değiştirilmiştir.” ifadelerine işaret edildi.

Söz konusu ilana başvurular 18 Kasım’da başlayacak ve 29 Kasım’a kadar devam edecek. Adaylar başvurularını “ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr” web adresi üzerinden yapacak. 

ARANAN ŞARTLAR

Konu ile ilgili olarak yayımlanan ilanda adaylarda aranan şartlar şöyle belirtildi:

✓ Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

✓ Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

✓ Affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmî ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak,

✓ Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak,

✓ Erkek adaylar için askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmişse muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

✓ Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmamak,

✓ Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

Diğer Yazımız :   Deprem Çantasında Olması Gereken Teknolojik Ürünler

BAŞVURU DETAYLARI

İlanda başvurulara ilişkin şu ifadelere yer verildi:

Başvurular, 18/11/2020 tarihinden başlayarak 29/11/2020 tarihi saat 23.59’a kadar ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr internet adresinde bulunan Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Sınav Başvuru bağlantısından yapılacaktır. Başvurular, “Başvuru Formu” eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır. Adayların, yukarıda belirtilen sınav giriş şartlarını ve tercih nedenlerini kanıtlayıcı bilgi ve belgeleri elektronik ortamda taratıp başvuru formunun ilgili bölümlerine eklemeleri zorunludur.

Başvuru Kılavuzu İçin TIKLAYIN.

1 Beğen

Yapılan Yorumlar

  1. It is best to participate in a contest for probably the greatest blogs on the web. I will suggest this website!

  2. Some truly nice and utilitarian information on this web site, as well I conceive the design and style has got wonderful features.