Teknobu

Android İçin İptv Smarters Pro Apk İndir v2.2.2.4


Android İçin İptv Smarters Pro Apk İndir v2.2.2.4

Android İçin İptv Smarters Pro Apk İndir v2.2.2.4

Android için İptv Smarters Pro Apk İndir, İptv Smarters Pro Uygulamasını web sitemizden son sürümünü indirebilirsiniz.

Bir film gecesinde arkadaşlarınızla son film yayınının ne kadar epik olduğu hakkında söylenmeye devam edin. An veya fırsat ne olursa olsun, IPTV Smarters, yelpazedeki her yaştan ve demografiden kullanıcılar için başvurabileceğiniz video oynatıcı aracıdır.

İptv Smarters Pro Apk Nedir ?

IPTV Smarters Pro, cep telefonları, android kutuları ve Firestick / TV gibi birçok android cihazda canlı TV, Talep Üzerine Video, TV Dizisi ve Catchup TV izlememizi sağlayan kullanıcılar için harika bir video ve akış oynatıcısıdır.

Oynatıcının kullanımı çok kolaydır ve çok güçlü bir oynatıcıdır ve kullanıcının oynatma listesini ve dosyasını / URL’sini yüklemesini veya Xtream Codes API’sine erişmek için hizmetin ayrıntılarıyla oturum açmayı seçmesine izin verir.

İptv Smarters Pro Apk İndir
İptv Smarters Pro Apk İndir

İptv Smarters Pro Apk Özellikleri

Android için İPTV Smarters Pro uygulamasında yer alan birçok farklı özellik vardır. Onlara göz atın ve bunun neden diğer akış hizmetlerine göre tercih edilen uygulama olduğunu tam olarak anlayacaksınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   Subway Surfers Apk Hileli Mod İndir 2021
screen 1 3
İptv Smarters Pro Apk İndir

İşte Android için mevcut en iyi akış hizmetlerinden birinin özellikleri:

Otomatik Güncellemeler: İlk olarak, ancak tüm farklı özelliklerin en iyisi olan otomatik güncellemeler. IPTV Smarters Pro, her zaman otomatik güncellemelerle birlikte gelir. Yani, her zaman filmlerde, dizilerde, televizyon programlarında ve diğerlerinde en son ve en yenileri izliyorsunuz.

Kullanımı Kolay Kullanıcı Arayüzü: Kullanıcı arayüzünün tamamı hem çekici hem de erişilebilirdir. Hepsi bir arada, işi bitiren süper erişilebilir ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olursunuz.

Markalaşma: Ardından, tüm uygulamayı kendi işletme logonuzla tamamen yeniden markalandırabilirsiniz. Ek olarak, logonuzu yapılandırabilir ve IPTV paneline entegre edebilirsiniz. Ve hepsi kendi tercihinize göre, uygulamanın tüm tasarımını ve düzenini değiştirme seçeneğine sahip olacaksınız. Uygulamanızın benzersiz bir şekilde POP’a sahip olması için özel olarak yapılmış önceden oluşturulmuş tasarımların tam bir listesi vardır.

Dahili Video Oynatıcı: Tüm standart kodekler ve video formatları bu uygulamanın video oynatıcısı tarafından desteklenir.

Harici Video Oynatıcı Entegrasyon Seçenekleri: Halihazırda yerleşik bir video oynatıcıya sahip olmanın yanı sıra, seçtiğiniz diğer harici oynatıcıları kullanmaya devam edebilirsiniz. IPTV Smarters Pro’nun uyumlu olması için kurulmuş bir ton farklı oynatıcı var.

Bu Yazımızda Okuyun :   Red Ball 4 Apk İndir 2021 Güncel

Tam EPG Desteği: İzlemek üzere olduğunuz programla ilgili tüm bilgilerin listesini alın. Kanalların her biri için bir zaman çizelgesinin yanı sıra eksiksiz bir EPG’ye veya elektronik program kılavuzuna erişebileceksiniz.

Canlı TV: Artık canlı yayın yapabileceğiniz birçok farklı program var. Ve IPTV Smarters Pro ile kullanıcıların bu akışları tam olarak kaydetmelerine ve daha sonra istedikleri zaman izlemelerine olanak tanır.

Videoları Sık Kullanılanlara Ekleme: Gerçekten sevdiğiniz bir şey yaşadığınızda, devam edip bunları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Bunu yaparak, bu farklı programları istediğiniz zaman yeniden izleyebilirsiniz.

Chromecast Desteği: IPTV’yi büyük ekranda görüntülemek isterseniz, sadece Chrome-Casting seçeneğini kullanabilirsiniz.

Reklamsız Akış: Tüm farklı filmleri, televizyon programlarını ve canlı akışı reklamlarla kesintiye uğramadan izlemenin keyfini çıkarın.

Birden Fazla Ekran Kullanın: IPTV Smarters Pro kilidi açılmış birden çok ekranı destekler. Daha kesin olmak gerekirse, aynı anda 4 farklı ekrana kadar.

İPTV Smarters Pro Apk İndir Mod Özellikleri:

  • Reklamsız Kilit Açma.
  • Reklamlar Kaldırıldı / Devre Dışı Bırakıldı.
  • Analytics / Crashlytics Devre Dışı.
  • Alıcılar ve Hizmetler Kaldırıldı / Devre Dışı Bırakıldı.
  • Toplam Apk Boyutu 81.3 Mb.
  • Hata Ayıklama Bilgileri Kaldırıldı.
Bu Yazımızda Okuyun :   Farming Simulator Fs20 Apk Mod (Para Hileli )Güncel

İPTV Smarters Pro APK İndir

Her şey söylendikten ve yapıldıktan sonra, şimdi yapabileceğiniz tek şey Android için IPTV Smarters Pro APK’sını indirmek. Bunu yapmak, daha önce bahsedilen tüm harika özelliklere ve daha fazlasına erişmenizi sağlayacaktır. Ancak, uygulamayı kendiniz kurup deneyimlemek için uygulamanın şaşkınlığını gerçekten anlamanın tek yolu.

IPTV Smarters Pro Android APK indirmesini yüklemek için bağlantımıza tıklayın.

Downlaod APK 300x55 29
İptv Smarters Pro Apk İndir

”Google
17 Beğen