Teknobu

Silinen Resimleri Geri Getirme Diskdigger Pro Apk Ücretsiz İndir v1.0


Silinen Resimleri Geri Getirme Diskdigger Pro Apk Ücretsiz İndir v1.0

Silinen Resimleri Geri Getirme Diskdigger Pro Apk Ücretsiz İndir v1.0

DiskDigger Pro Apk , bellek kartınızdan veya dahili belleğinizden kaybolan fotoğrafları, belgeleri, videoları, müzikleri ve daha fazlasını geri alabilir ve kurtarabilir. Bir dosyayı yanlışlıkla silmiş veya hatta hafıza kartınızı yeniden biçimlendirmiş olsanız da, DiskDigger’ın güçlü veri kurtarma özellikleri kayıp dosyalarınızı bulabilir ve onları geri yüklemenize izin verebilir.

Diskdigger Pro Apk Nedir ? Hakkında Bilgiler

DiskDigger Pro File Recovery, dosyaları geri getirebilen ve kurtarabilen benzersiz bir araçtır. Kayıp fotoğrafları, belgeleri, müziği , kişileri ve videoları bir Android cihazının dahili belleğinden veya harici depolamadan kurtarın ; hafıza kartları, sabit diskler veya USB sürücüler gibi. Cihazınızı yanlışlıkla silmiş veya kalıcı olarak biçimlendirmiş olsanız da, DiskDigger çok sevilen dosyalarınızı geri almanızı sağlayan güvenilir ve kesin bir çözümdür.

Diskdigger Pro Apk
Diskdigger Pro Apk

Birçoğunuzun, önemli dosyaları yanlışlıkla telefonunuzdan kaybetme deneyimi yaşadığınıza eminiz. Bu, sonuçta olması çok nadir görülen bir şey değil. Yine de, tüm kayıp şeyler geri alınamaz değildir. Telefonunuzdan kaybettiğiniz fotoğraflarsa, göz önünde bulundurmanız için DiskDigger Photo Recovery en son APK sürümüne sahibiz. Bu, sizin için günü kurtarması gereken harika bir uygulama. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Half-Life 2 Episode One FULL APK Mod 2020

Ne kadar ümit verici olabilse de, kendinizi dezavantajlarından tamamen uyanık tutmalısınız. Sonuçta artıları olduğunda her zaman eksiler vardır. Yine de uygulamanın kötü olduğu anlamına gelmez. Bazıları tahammül edilebilir bir şey olabilirdi. Öyleyse, buraya aşağıya inelim.

Artıları:

 • Her Şeyi Bir Dakikada Kurtarın
 • Özel Dosyaları Bile Kurtar
 • Silinen Fotoğrafları Geri Al
 • Güçlü ve Yararlı

Eksileri:

 • Düşük Fotoğraf Kalitesi
 • Silinmiş ve Mevcut Fotoğrafları Göster
icon 1

Diskdigger Pro Apk Nasıl kullanılır ?

Bu kurtarma uygulamasını kullanmak pratik olarak basittir. Bu kadar çok şey yapmanıza gerek yok ve önemli fotoğraflarınızı bir dakika içinde geri alacaksınız. Öncelikle uygulamayı açarak başlayın ve Temel Fotoğraf Taramasını Başlat’a tıklayın. Telefonunuz köklü ise, izin için bir açılır pencere alacaksınız. Ardından, bir sonraki pencere size silinen resimleri gösterecektir. Aradığınızları seçin ve basitçe geri yükleyin. Orada, Android için DiskDigger Photo Recovery ile işi bu şekilde bitirebilirsiniz. Bu nedenle, fotoğraflarınızı kaybederseniz bu uygulamayı denemeyi düşünün.

Diskdigger Pro Apk Nasıl Çalışır?

DiskDigger, çok sağlam bir kurtarma sistemine sahiptir. Bakacak başka hiçbir şey kalmayıncaya kadar Android’in belleğinin hem dahili hem de harici derinliklerinde arama yapmanıza olanak tanır, böylece değerli dosyalar silinmez.

Bu Yazımızda Okuyun :   İnShot Pro Apk 2021 İndir Güncel Sürüm

DiskDigger Pro Apk’nın Desteklediği Dosya formatları

DiskDigger hemen hemen her tür biçimlendirilmiş veya silinmiş dosyayı kurtarabilir. Desteklenen formatlar şunlardır: MP4 / M4A / 3GP / MOV, PNG, JPG, XLS / XLSX, DOC / DOCX, PPT / PPTX, ODT / ODS / ODP / ODG, TIF, WAV, DCR, SR2, NEF, PDF, EPUB, APK, XPS, RAR, ZIP, SNB, VCF, DCR, ORF, PEF, SMR, MP3, GIF, CR2.

Bununla birlikte, cihaz tamamen rootlanmışsa, bu uygulamanın yalnızca silinen fotoğraflarla sınırlı bir tarama gerçekleştirebilmesi dikkat çekicidir. Ancak tüm bu farklı dosya türlerini aramak için cihazınızı rootlamanız gerekir. Uygulamayı başlatırken, “Temel Tarama” ve “Tam Tarama” seçeneklerini gösterecektir. İlki, cihazın rootlu olup olmadığına bakılmaksızın yapılabilir.

Dosyaları kaydetme

Dosyaları kurtarmak için DeskDigger Pro File Recovery’yi kullandıktan sonra, bir Android kullanıcısı dosyaları Google Drive gibi bir bulut platformuna yükleyerek aynı durumun tekrarlanmasını önleyebilir. Ayrıca DiskDigger, kurtarılan dosyaları kaydetmek için uygulamaya kaydetme, cihaza kaydetme veya FTP yükleme olmak üzere üç seçenek sunar.

Diskdigger Pro’yu Android’e Ücretsiz olarak indirme ve yükleme

Apk dosyasının kurulumu çok kolaydır:

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklamanız yeterlidir
 2. Dosya indirilene kadar bekleyin ve ardından açın
 3. Diskdigger Pro.apk dosyasını Android cihazınıza yükleyin
 4. İçindeki talimatları izleyin
 5. Uygulamayı Başlatın ve Keyfini Çıkarın
Bu Yazımızda Okuyun :   Android İçin Snaptube Uygulamasını İndir Apk Son Sürüm 2021

Ayarlarınızda ‘Play Store dışındaki kaynaklardan yüklemelere izin ver’ kutusunu işaretlediğinizden emin olun.

Downlaod APK 300x55 25

”Google
17 Beğen