Web Analytics
Teknobu

iPhone SE 3 Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Özellikleri Açıklandı
iPhone SE 3 Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Özellikleri Açıklandı

iPhone SE 3 Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Özellikleri Açıklandı

iPhone SE 3 Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Özellikleri Açıklandı. iPhone SE 3 ne zaman çıkacak, fiyatı ve özellikleri nelerdir? İşte iPhone se 3 hakkında tüm bilgiler.

iPhone SE 3 merakla beklenen telefonlar arasında gündem oldu, iPhone SE 3 ne zaman çıkacak, iPhone SE 3’ün fiyatı ne olacak, iPhone SE 3 hangi özelliklere sahip olacak işte merak edilen tüm bilgiler bu haberimizde.

Apple’ın bir sonraki uygun fiyatlı telefonu olan iPhone SE 3, bazı büyük yükseltmelere sahip olabilir. Apple’ın bir sonraki iPhone SE 3 akıllı telefonun çıkmasına bir kaç ay var ama bir süredir bununla ilgili sızıntılar ve söylentiler görüyoruz.

Zamanla iPhone SE 3 hakkında daha fazla bilgi geldikçe bu makaleyi güncellemeye devam edeceğiz, bu yüzden bizi takip etmeye devam edin!

iPhone SE 3
iPhone SE 3

Bu makalede bir sonraki iPhone SE’nin ne zaman piyasaya sürüleceğini ve tasarım, teknik özellikler, özellikler ve fiyat açısından neler bekleyebileceğinizi açıklıyoruz

iPhone SE 3 Çıkış Tarihi

iPhone SE 3 Ne zaman çıkacak sorusu oldukça çok sorulmaya başlandı. İşte iPhone SE 3 Çıkış Tarihi

iPhone SE 3
iPhone SE 3

Tüm Söylentiler ve sızıntılar, Apple’ın yeni iPhone SE 3’ün 2022 yılının Mart veya Nisan aylarında piyasaya sürülmesi muhtemel görünüyor.

iPhone SE 3 Fiyatı

iPhone SE (2020) 399 $ / 419 £ / 749 AU $ ‘dan başlıyor, Bu nedenle iPhone SE 3 muhtemelen benzer bir fiyata sahip olabilir belki biraz daha yüksek olabileceği söyleniyor.

iPhone SE 3 Özellikleri

Şu ana kadar iPhone SE 3 özellikleri hakkında fazla bir şey bilmiyoruz ancak Macotakara raporu, yeni iPhone SE’nin A15 Bionic çipten güç alacağını söylüyor. Bu, iPhone 13’te bulunan işlemcinin aynısı. Dolayısıyla iPhone SE 3, kolaylıkla piyasadaki en hızlı ucuz telefon olabilir.

iPhone SE 3’ün ikinci nesil modele çok benzeyen 4.7 inçlik bir ekrana sahip olması bekleniyor. Gücünü iPhone 13 ile aynı olan A15 çipinden alacağı söyleniyor. Performans iyileştirmeleri ile birlikte bu çip ile birlikte pil iyileştirmeleri de bekleyebiliriz. Yeni iPhone SE’nin de bu telefon için en büyük yükseltmelerden biri olacak 5G desteği ile geldiği söyleniyor. Kameralara gelince, söylentiler aynı 12 megapiksel arka kamera ve 7 megapiksel ön kamera olabileceğini öne sürüyor.

iPhone SE için dikkate değer bir zayıflık pil ömrüydü. Tom’s Guide pil ömrü testinde, iPhone SE 9 saat 18 dakikayı başardı ve bu 4G’nin üzerindeydi. Neyse ki, A15 Bionic işlemci iPhone SE’nin daha verimli olmasına yardımcı olmalı ve Apple’ın da daha büyük bir pil sığdırabileceğini umuyoruz. 

”Google
12 Beğen