Teknobu

Cities Skylines Türkçe Yama (%100) İndir


Cities Skylines Türkçe Yama (%100) İndir

Cities Skylines Türkçe Yama (%100) İndir

Cities Skylines Türkçe Yama (%100) indir, Cities Skylines Türkçe Yama nasıl yapılır? Cities Skylines Türkçe Yama olmuyor mu bu yazımızda türkçe’ye nasıl çevirebilirsiniz açıkladık.

Cities Skylines Türkçe Yama 2022 ile oyunun her yönüyle tamamen kendi dilinizde oynayabileceksiniz. Eksik, yanlış ve yetersiz çeviriler ile kıyaslamayın. Korona virüsü yüzünden hem kendi hem de çevremizin sağlığı için alınan tedbirler doğrultusunda evlerde duruyoruz. Evde olduğumuz zamanlarda da can sıkıntısını gidermek, eğlenmek ve kafa dağıtmak adına oyun oynamak cazip geliyor. Cities Skylines Türkçe Yama ile 2022 yılında oyunun tadını çıkarmak isteyenler için teknobu ekibi olarak bir içerik hazırlamak istedik.

Yerli kaynaklarda konuyla ilgili içerikler olsa’da hepsi eski olduğundan dolayı insanoğlu 2022 senesinde yeni içerikler arıyorlar. Türkçe Yama dosyalarının zamanla eskimesi ile oyuna gelen güncellemeler sonrasında oldukca eksiklik oluşturuyor. Cities Skylines oyununu %100 Türkçe Yama ile oynamak isteyenlerde çeşitli ücretler vererek satın almak yerine parasız kaynakları kullanmayı tercih ediyorlar.

Cities Skylines Türkçe Yama
Cities Skylines 100 Türkçe yama, Cities skylines – %100 türkçe yama 2022, Cities Skylines Türkçe Yama Epic Games,

Daha önce 150’den fazla oyuna profesyonel çeviri desteği veren ekibin ricası ile içeriğimizi güncelleme gereği duyduk. Cities Skylines oyununda noktasından virgülüne kadar ve profesyonel şekilde Türkçe Yama hazırlanmış bulunuyor. Bunun için bir ücret ödemenize gerek yok.

Bu Yazımızda Okuyun :   Pubg Lite Kaç Gb Yer Kaplar ?

Cities Skylines Türkçe Yama Yapma

Cities Skylines Türkçe Yama ile ilgili yukarıda konuyu açıklayacak ön detayları vermiş bulunuyoruz. Evet daha ilkin bir oldukça oyuna profesyonel şekilde Türkçe Yama hazırlamış ekip şimdi’de Cities Skylines için bir çalışma düzenledi. %100 bitirilmiş şekilde tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunuyorlar.

Cities Skylines Türkçe Yama
Cities Skylines Türkçe Yama İndir, cities skylines – %100 türkçe yama 2022, Cities Skylines Türkçe Yama olmuyor, Cities Skylines TÜRKÇE YAMA Steam, Cities Skylines Deluxe Edition TÜRKÇE Yama,

Bu işi ustalaşmış olarak yapmayanlar metin dosyalarına erişerek oyun Google Çeviri gibi rahat şekilde Türkçeleştirmeye çalıştıklarını çok gördük. Fakat bu ekip dil bilgisi yüksek olduğundan dolayı dilimize en uygun ve anlaşılır şekilde çevirmişler.

Cities Skylines Türkçe Yama 2022 en yeni ve hiç bir yerde bulamayacağınız şekilde sizlere sunuluyor. Ücretsiz olarak sunulan bu yama oldukca yakın bir zamanda eklenmiş olacak. Tek tıkla cihazlarınıza yükleyerek kurulum işlemini’de basit bir şekilde Steam üstünden gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca oyunu Steam üzerinden yüklememiş olanlarda dosyalarda değişimler yaparak Türkçe Yama paketinden yararlanabilecekler.

Sormak istediğiniz her türlü soruyu, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Cities Skylines Türkçe Yama ile ilgili 2022 senesinde özel istekleriniz yada şikayetleriniz içinde aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Gas Station Simulator Hileleri (Sınırsız Para, Yakıt) 2021
”Google
Beğen