Web Analytics
Teknobu

iPhone İnstagram Ses Sorunu Nasıl Çözülür? 2021
iPhone İnstagram Ses Sorunu Nasıl Çözülür? 2021

iPhone İnstagram Ses Sorunu Nasıl Çözülür? 2021

iPhone telefonlarında instagram ses sorunu nasıl onarılır? İphone instagram ses sorunu çözüm yolları nelerdir? İşte tüm detaylarıyla…

Instagram Hikayeleri Sesi iPhone’da Çalmıyor mu? İşte Nasıl Düzeltilir gelin bunu hep birlikte inceleyelim.

iPhone İnstagram Ses Sorunu Nasıl Çözülür?

iPhone İnstagram Ses Sorunu
iPhone İnstagram Ses Sorunu

Instagram, iOS uygulaması için iki can sıkıcı hatayı düzelten App Store’da bir güncelleme yayınladı. Yeni sürüm, iOS 15’te sesli hikayelerin olmamasına ve iPhone 13 kullanıcıları için instagram ses sorunu için düzeltme güncellemesini yayınladı.

İlk iOS 15 beta sürümünden bu yana, iPhone zil sesi anahtarı sessiz moda ayarlandığında Instagram uygulaması artık sesli video oynatmıyordu. Kullanıcı sesi açmaya çalışsa bile Instagram akışında paylaşılan Hikayeler ve videolar sessiz kaldı. Neyse ki, Instagram uygulamasının 206.1 sürümü bu hatayı düzeltti.

Birden fazla kullanıcı, nihayet şirket tarafından düzeltilen bu sorundan şikayet ediyordu. Artık iPhone sessiz moddayken bile Instagram videolarının sesini olması gerektiği gibi dinleyebilirsiniz.

Bugünkü Instagram güncellemesi, ses hatasını düzeltmenin yanı sıra iPhone 13 kullanıcılarının yaşadığı düzen sorunlarını da gideriyor. Yeni çentik tasarımı nedeniyle Instagram uygulamasının üst çubuğu yanlış bir şekilde iOS durum çubuğunun altına yerleştirilmiş. Sürüm notları hangi hataların giderildiğinden bahsetmese de , her iki sorunun da ortadan kalktığını doğrulayabildi.

İphone instagram ses sorununu çözmek için Instagram uygulamasının en son sürümü App Store’da ücretsiz olarak mevcuttur .

”Google
13 Beğen