Teknobu

iPad View Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021


iPad View Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

iPad View Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

iPad View Apk uygulaması için indirme bağlantısını sizlere veriyoruz. Sizlerde web sitemizden en güncel son sürüm iPad View Apk’yı indirin.

iPad View Apk , grafikleri tamamen özelleştirmek ve ince ayar yapmak isteyenler için tasarlanmıştır.

Orta seviyeden amiral gemisine kadar, daha iyi bir oyun deneyimi için mükemmel bir cihazdır.

iPad View Apk Nedir?

iPad View Apk
iPad View Pubg Apk

IPad View Apk , (PUBG) Player Unknown Battle Ground-Mobile oyuncularının illüstrasyonlarını yükseltmeleri için nadiren oluşturulmuş, gerçekçi bir Android uygulamasıdır. Üstün ve pürüzsüz gerçekçi bir tepkiye ihtiyacınız olduğunu varsayarsak, o noktada bu şaşırtıcı uygulamayı Android’inizde denemeniz gerekir. PUBG-M, müşterilerin bu şaşırtıcı oyunu oynayabileceği ayırt edici İşletim Sistemine yardımcı olur.

Ancak, çeşitli işletim sistemleri nedeniyle, her birinde istemcilerin başka bir şeyle karşılaşmasını sağlayan küçük değişiklikler vardır. Bu satırlar boyunca, şaşırtıcı oyunun Android oyuncuları için etrafta dolaşıyoruz. Ayrıca IOS, oyuncular için harika sunum, düşük gevşeklik ve daha fazlasını sağlayan en seçkin çalışma çerçevelerinden biridir. Bu şekilde, iPad View PUBG Android’deki harika gerçekçi kalite deneyimi nedeniyle, genellikle iPad oyuncuları Android oyunculara göre avantaj elde eder .

Bu Yazımızda Okuyun :   En İyi Ücretsiz VPN Psiphon Pro Limitsiz Apk 315 İndir

Kuruluş etkileşimi bittikten sonra müşterilere basit bir döngü sunar ve daha sonra enstrümanı açmanız gerekir. Gizli ifade garantilidir ve gizli ifadeye sizin için alt kısımdan erişilebilir. Gizli ifadeyle işiniz bittiğinde ve daha sonra erişilebilir yönetimlerin her birine erişin.

iPad View Apk Temel Özellikleri:

iPAD View Apk PUBG’nin öne çıkan özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • In iPad Görünümü APK, biri herhangi bir cihazda indirmek için izin verilir.
 • Tüm özelliklere sahip herhangi bir cihazda Kullanıma İzin Verilir.
 • Android Görünümünüzü iPad olarak değiştirin.
 • Kullanımı kolaylaştıran Temel ve Kolay İşlem.
 • Kullanımı kolaylaştıran Hızlı ve Pürüzsüz Grafikler.
 • Geniş Ekran ve Pürüzsüz Kontroller.
 • Arayüz Kullanıcı dostudur.
 • İstediğiniz Zaman Ortadan Kaldırın.
 • Oyunun Birden Fazla Sürümünü Destekleme.
 • Üçüncü Taraf Reklamlarını Desteklemez, bu nedenle oynaması kolaydır.

iPad View Apk’yi  Android telefonuma nasıl kurabilirim  ?

 1. İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki butona tıklayarak Ipad View Pubg Uygulamasını indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra APK’yı tarayıcınızın “İndirilenler” bölümünde bulacaksınız. Telefonunuza yüklemeden önce, cihazınızda üçüncü taraf uygulamalara izin verildiğinden emin olmanız gerekir.
 2. Bunu mümkün kılmak için, adımlar çoğunlukla aşağıdaki gibidir. Telefonunuzun Google Play Store dışındaki kaynaklardan uygulama yükleyebilmesi için Menü> Ayarlar> Güvenlik> öğesini açın ve bilinmeyen kaynakları kontrol edin.
 3. Yukarıdaki adımı tamamladıktan sonra, tarayıcınızda “İndir”e gidebilir ve indirdikten sonra dosyaya dokunabilirsiniz. İzin isteyen bir kurulum istemi belirecek ve kurulum adımlarını tamamlayabilirsiniz.
 4. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı her zamanki gibi kullanabilirsiniz.
iPad View Apk
iPad View Apk
”Google
Beğen