Teknobu

Hesap 3.0 Base Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021


Hesap 3.0 Base Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

Hesap 3.0 Base Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

Hesap 3.0 Base Apk indir, Hesap 3.0 Base Apk güncel sürümünü web sitemizden indirrebilirsiniz. Sizde hemen base apk hesap 3.0 indirmek için ziyaret ediniz.

Hesap 3.0 Base APK İndirme ile PUBG Mobile oyuncuları, diğer oyuncuların hesaplarını çalmaya çalıştığı uygulamaları cihazlarına indirmeye çalışıyorlar. Dosyanın son hali hariç tüm gerçekleri size anlatarak sizi aydınlatacağız. PlayerUnknown’s Battlegrounds mobil oyunu şu anda dünyanın en popüler mobil hayatta kalma oyunlarından biridir.Ülkemde de milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaktadır.Hesap 3.0 Base adlı bir uygulama yurt dışında popüler hale gelmiştir. PUBG Mobile olarak adlandırılan oyuncuların hesaplarını çalabilen uygulama, kısa sürede ülkemizde de popüler hale geldi.

Oyuncular, kendilerinden daha iyi olan hesapları çalmak için base apk hesap 3.0 indirme şeklinde araştırma yapıyorlar. Aşağıda 2021 yılındaki incelememizin sonuçlarını göreceksiniz. Yasadışı dosyaları kesinlikle paylaşmıyoruz ve tavsiye etmiyoruz. Amacımız, güvenliğinizi sağlamak için bu tür arama dosyalarını kontrol etmek ve sonuçları size bildirmektir.

Hesap 3.0 Base Apk
Hesap 3.0 Base Apk

Hesap 3.0 Base Apk

PUBG Mobile oyuncuları APK dosyası Account 3.0 Base’in indirme bağlantısını aramaya başladı. Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları üzerinden reklamı yapılan bu dosyaların amacını sizlere anlatacağız. İddiaya göre, Hesap 3.0 Base APK adı verilen uygulama nedeniyle PUBG Mobile oynayan oyuncuların hesapları çalınabilir. Uygulamayı indirip giriş yaptığınızda hesabını çalmak istediğiniz oyuncunun adını yazıyorsunuz. Ardından size e-posta adresini ve şifresini vererek oyuna nasıl hesabına gireceğinizi anlatıyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cheat Droid Pro Apk Android ve PC için Son Sürümü İndir [2021]

Tabii ki, böyle bir şey yok. Bir düşünün, birisi bu uygulamayı Android telefonuna indiriyor ve hesabınızı çok kolay çalıyor. Böyle bir sonucu kimse düşünmez, aslında sorgulamaya başladığınızda tüm bunların yanlış olduğunu fark etmeye başlarsınız. Hesap 3.0 temel APK indirme seçeneği, Android cihaz uygulama mağazasında mevcut değildir. Çünkü bu tür sahte ve yasa dışı yazılımlar uygulama mağazasına eklenemez. Bunu bilen oyuncular hala söylentilerin doğru olduğunu düşünür ve belge aramaya başlarlar. 2021 yılında yine bu konunun içeriğini hazırladık.

Yukarıdan hesap 3.0 Base APK seçeneğini cihazınıza indirdiğinizde PUBG Mobile hesap hırsızlığı gerçekleştirebileceksiniz. İşte sizlere tüm bu iddiaların kamera arkası görüntülerini anlatacağız. Yabancı kaynaklar bu belgeleri yaymak için sosyal medya hesaplarını kullanıyor. Daha sonra bunları gören oyuncular, başkalarının hesaplarını çalmayı umarak APK indirme seçenekleri aradılar. Burada, yabancı kaynaklar burada paylaştığınız dosyalara kötü amaçlı yazılım yerleştirmiştir. Kötü amaçlı yazılım, başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına neden olabilir.

Amaçları sizi tamamen aldatan içerikler oluşturmak ve ardından sizi aldattıklarında banka hesap bilgilerinizi çalmaya çalışmaktır. Tabii bunun için öncelikle size böyle bir hile olduğunu söylemeleri gerekiyor. İnanmadığınız hileleri araştırmamak gibi yabancı kaynaklar da amaçlarına ulaşamayacaklarını biliyorlar. İksir satıyorlarsa, içicinin görünmez olacağını hayal edin. Buna kimse inanmıyor ama birçok kişi çıplak camların üretildiğinin yalan olduğuna inanıyor. Bir şeyi pazarlarken doğruları paylaşmak ve pazarlama stratejileri çok önemlidir. Bu durumu hesap 3.0 Base dosyasında uygulayarak başarılı oldular.

Bu Yazımızda Okuyun :   Tennis Clash Apk Sınırsız Para Hilesi 2021

Sosyal Medyada Nasıl Hesap 3.0 Base Reklamı Yapılıyor?

PUBG Mobile hesap çalmanızı sağlayacak uygulama sloganlarıyla Hesap 3.0 Base uygulamasının sosyal medyada görsel ve videolu reklamları yapılmaktadır. İnsagram, YouTube veya TikTok gibi uygulamalar üzerinden bu tür illegal dosyaların reklamları verilemez. Bunu bilen dolandırıcılar da normal hesaplar açarak oyuncuların takip ettikleri etiketlerle hazırladıkları sahte video ve görselleri paylaşıyorlar. Amaçları oyuncuların böyle bir hilenin olduğuna inandırmak. Burada kimi kandırırlarsa daha sonrasında tuzaklarına düşürmüş oluyorlar.

DOWNLOAD APK 3
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç