Teknobu

Hande Kazanova 2022 Burç Yorumları


Hande Kazanova 2022 Burç Yorumları

Hande Kazanova 2022 Burç Yorumları

Hande Kazanova 2022 Burç Yorumları, 2022’de Hande Kazanova Burç Yorumları hakkında detaylar bu sayfamızda. 2022’de burçları neler bekliyor.

Yeni bir yıla artık sayılı günler kaldı… Peki, 2022 nasıl bir yıl olacak? Astroloji 2022 için neler söylüyor? Hande Kazanova’nın 2022 astroloji yorumlarını merak ediyor musunuz? Hazırsanız başlayalım… İşte Hande Kazanova’nın 2022 astroloji yorumları…

Ünlü ve Güzel Astrolog Hande Kazanova 2022 Yılı Burçları Değerlendirdi. Hande Kazanova 2022 Burç yorumları, Hande Kazanova 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları, Aşk Para ve Sağlık Yorumları

2022 için astroloji neler söylüyor? Peki, genel olarak 2022 astrolojisi neler söylüyor? Hande Kazanova’nın 2022 astrolojisi için kitapta yer alan bazı yorumları şöyle:

Hande Kazanova 2022 Burç Yorumları

Gökyüzü bize neler söylüyor?

2022 yılına Venüs gerilemesiyle başlıyoruz! Venüs astrolojide bize keyif veren alanları, güzelliği, sanatı, alışverişleri, işbirliklerini, ortaklıkları ve en önemlisi parayı temsil eder. Ocak sonuna kadar maddi mevzularda büyük adımlardan kaçınmalı, lüks tüketim yerine daha makul olana yönelmeliyiz. Satış için uygun bir süre olsa bile, alımlar için uygun bir zaman olmayacak. 40 gün süresince hususi hayatımıza, emek harcama arkadaşlarımızla olan ilişkilerimize, parasal durumumuza dikkat edelim.

Bu dönem 8 yıllık periyotlarla bağlantılı olduğundan 2013 Aralık-2014 Ocak ayında yaşadıklarımıza benzer vakalar yaşanabilir. O dönem birileriyle aramızda bir mesele olduysa o kişilerle bağlantılar kurulabilir yada evren ilginç bir şekilde yollarımızı kesiştirebilir. Böyle bir durumda sorunları konuşmak, ilişkiyi düzeltmek ve özür dilemek için şansımız olur. Eski iş bağlantıları, kariyer oluşumları, eski ilişkiler önem kazanırken, yeni adımlardan, alımlardan, girişimlerden, güzel duyu uygulamalardan uzak durmalıyız.

Hande Kazanova 2022 Burç Yorumları
Hande Kazanova 2022 Burç Yorumları

JÜPİTER MAYIS AYINA KADAR BALIK BURCUNDA DOLAŞIYOR

Bu sene Jüpiter mayıs ayına kadar Balık burcunda dolaşıyor. Klasik astrolojide Jüpiter Balık burcunu yönetir ve aralarında doğal bir ilişki bulunur. Şükretmeyi, yüceltmeyi temsil eden Jüpiter, sanatı ve bilhassa müziği temsil eden Balık’la birleştiğinde, müzikal gelişmeler, sanat alanında yeni teknolojiler, yeni tür müziklere ve formlara açık olmayı beraberinde getirecektir. Bu dönem içinde yapılacak müziklerde, şarkılarda, sanatla ilgili aktivitelerde duygusallık artabilir. Yaratıcılık ve hayal gücü yüksek olacaktır. Empatimiz bu dönem içinde gelişebilir, dünyanın acısını yüreğimizde Jüpiter Balık transiti sırasında fazlasıyla hissedebiliriz.

Din ve mistik konular, ruhani emekler ön plana çıkar. Evsiz, yardıma muhtaç ve bizlerden daha zor durumda olan insanlara, hastalara, çaresiz insanlara, mahkumlara şefkat ve acıma duygusuyla veya başka bir bakış açısıyla yine yaklaşılır ve çözümler sunulur. Karşılaşılacak her tür olumsuzlukta, bu dönem içinde yaşayacağımız değişimlerde evrenin bizim için iyi bir plan hazırladığı inancı yüksek çalışır.
Tek bir noktaya dikkat çekmek gerekirse Jüpiter ekonomiyi, kazancı ve bolluğu, Balık burcu ise çözülmeyi temsil eder. Jüpiter Balık burcu gezintisinde ekonomik çözülmeleri ve düşüşleri bununla beraber getirecektir. Enflasyon artar. Gizli saklı düşmanlar, fena insanlar güçlerini bu transit esnasında arttırabilir.

11 MAYIS’TAN SONRA…

11 Mayıs’tan sonra Jüpiter Koç burcuna geçiyor, sonbahara kadar Koç’ta dolaşacak. İlham verici bu yerleşim kendimizi ön plana çıkarmak ve ileri gitmek anlamında bizi destekleyecek. Kolayca “her şeyi yapabilirim” moduna geçebiliriz. Yeteneklerimizi sınırlamaktan hoşlanmayacağız. Kapanan bir döneminardından yeni bir sayfanın açılması gibitekrar doğacağız, cesurca hareket edeceğiz. Yeni başlangıçlara yelken açmak, büyük vakalara girişmek mevzusunda istekli olabiliriz.

Hande Kazanova 2022 Koç burcu Yorumu

Hande Kazanova 2022 Burç Yorumları
Hande Kazanova 2022 Burç Yorumları

Yeni yıl koç burcu ve yükseleni koç olanlar için ikili ilişkilerin sorunsuz olduğu, ekonomik yatırımların maddi kazançlara dönüşeceği, Çevreniz tarafınca daha fazla sevileceğiniz bir yıl olabilir. Sağlıklı yaşamın önemi üstünde durduğunuz ve beslenme şeklinizin tamamen değişmiş olduğu uzun vadede sizin için daha yararlı olabilecek değişikliklerin yaşandığı bir yılda olabilirsiniz.

Hande Kazanova 2022 Boğa Burcu Yorumları

Hande Kazanova 2022 Burç Yorumları
Hande Kazanova 2022 Burç Yorumları

Hande Kazanova 2022 Boğa Burcu Yorumları; Aşk hayatınızın yıl süresince dalgalandığı ve çözüme ulaştıramadığınız sorunların olabileceği bir yıldasınız. Harcamalarınıza dikkat etmeli ve aile büyükleri ile bağlarınızı pekiştirmeniz gereken bir yılda olabilirsiniz. Sağlık anlamında su tüketiminizi arttırmalısınız.

Hande Kazanova 2022 İkizler Burcu Yorumları

Hande Kazanova 2022 Burç Yorumları
Hande Kazanova 2022 Burç Yorumları

Hande Kazanova 2022 İkizler Burcu Yorumları;

İş temponuzdaki hareketlilik bu yeni yılda da değişim göstermeyebilir. Uzun iş seyahatleri sizi fiziken yorabilir. Tüm bir yıl şikayetlenerek geçirebilirsiniz. Kendinize zaman ayırmanın yollarını bulmanız size faydalı olacaktır. Aşk hayatınızda ve ekonomik durumunuzda yeni senenin ilk altı ayı değişim olmasa dahi son altı ayda hayatınızı etkileyecek değişimler olabilir.

Hande Kazanova 2022 Yengeç Burcu Yorumları

Hande Kazanova 2022 Yengeç Burcu Yorumları Aile hayatınızda değişikliklerin olabileceği evli yengeç burcu ve yükseleni yengeç olanlar için bebek müjdesi tüm bir yılınızı mutlulukla geçirmenize vesile olabilir. Yıl içinde iş hayatınızdaki süratli yükseliş sizi hedeflerinize yaklaştırabilir. Gribal sıhhat sorunları yaşayabilirsiniz.

Hande Kazanova 2022 Aslan Burcu Yorumları

Hande Kazanova 2022 Burç Yorumları
Hande Kazanova 2022 Burç Yorumları

Hande Kazanova 2022 Aslan Burcu Yorumları Yoğun çalışmalarınız siz e her anlamda fayda sağlayacak iken aynı zamanda sağlığınızdan da bir şeyler götürebilir. Özellikle göz sağlığınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz küçük sorunları dahi dikkate almanızda yarar olabilir. Aileni ve çevrenizde takdir göreceğiniz bir yılda olabilirsiniz.

Hande Kazanova 2022 Başak Burcu Yorumları

Hande Kazanova 2022 Burç Yorumları
Hande Kazanova 2022 Burç Yorumları

Hande Kazanova 2022 Başak Burcu Yorumları Arkadaş ilişkilerinizin yenileneceği, ön yargılarınızdan uzaklaşacak ve daha ilkin yapılan yanlışlardan ders çıkarılacak bir yılda olabilirsiniz. İş hayatınızda değişikliklerin yaşanabileceği kısa da olsa zor zamanlar yaşayabileceğiniz bir yılda olabilirsiniz. Kararlı olmalı ve zorluklara karşı sabırlı olursanız yeni yıl sizlere başarıyı getirebilir.

Hande Kazanova 2022 Terazi Burcu Yorumları

Sağlık sorunlarınız gündeminizi meşgul edebilir. Eğitim ve iş hayatınızda alacağınız kararları iki kez düşünerek yapmalısınız. 2022 sizin ve beklentileriniz için cevap bulabileceğiniz ve gelecek planlarınızın artacağı bir yıl olabilir.

Hande Kazanova 2022 Akrep Burcu Yorumları

Aşk hayatınızdaki sorunların kaynağına ulaşacağınız bir yıldasınız. Hayata karşı bakış açınızın değişeceği, önceliklerinizin farklılaşacağı ve aile büyüklerinizle sıkıntılarınızın geride kalacağı bir yıldasınız. Ekonomik hayatınızda yaşayacağınız sıkıntılar ruhsal olarak sizi etkileyebilir.

Hande Kazanova 2022 Yay Burcu Yorumları

Harcamalarınız konusunda tasarrufa gideceğiniz bu yeni yılda ekonomik anlamda planlarınızı gerçekleştirmeniz için maddi anlamda şans kapınız sonuna kadar açık olabilir. Sağlık sorunlarınızın önemsenmeyecek derecede olacağı ve enerjinizin devamlı yükseleceği bir yılda olabilirsiniz.

Hande Kazanova 2022 Oğlak Burcu Yorumları

Yeni yılda sosyal hayatınızdaki yükseliş eğlenceyi de beraberinde getirebilir. Dini anlamda inancınızı zayıflatacak durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Uzun vadede yaptığınız yatırımların ekmeğini yemeye başlayabilirsiniz. Yaz aylarında yaşayabileceğiniz cilt problemleri sizi psikolojik olarak etkileyebilir.

Hande Kazanova 2022 Kova Burcu Yorumları

Mantıklı ve kararlı tavırlar içinde olmanız yeni yılda doğru adımlar atmanız anlamında fayda sağlayabilir. Hukuki konularda olumsuz sonuçlanabilecek durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Beklenmedik miras içleriniz çıkabilir. İlişkilerinizde yıl içerisinde evlilikle yada ayrılıkla noktalanan önemli kararlar alınabilir.

Hande Kazanova 2022 Balık Burcu Yorumları

Yeni yılın gelmesiyle birlikte kişiliğinizde ön plana çıkan yanlarınız iş hayatınızda ve çevrenizdekiler tarafından cesurca karşılanabilir. İçinde bulunduğunuz ekonomik şartların değişebileceği, mantıksal yatırımlar konusunda doğru adımlar atabileceğiniz bir yılda olabilirsiniz. Rutin sağlık kontrollerinizin aksayabileceği ve size sorun olarak döneceği bir dönemde olabilirsiniz.

Hande Kazanova’nın 2022 Yılı Yorumlarından Derlenmiştir.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç