Teknobu

Gülben Ergenin Kaç Çocuğu Var? Kaç Yaşındalar?


Gülben Ergenin Kaç Çocuğu Var? Kaç Yaşındalar?

Gülben Ergenin Kaç Çocuğu Var? Kaç Yaşındalar?

Merhaba sevgili arkadaşlar bu yazımızda sizlere ünlü sanatçımız Gülben Ergenin kaç çocuğu var gülben ergenin çoçukları kaç yaşında işte detaylar.

Gülben ergenin kaç çocuğu var, gülben ergen kaç çocuk annesi, gülben ergenin çoçuklarının isimleri nelerdir kaç yaşındalar. işte merak edilen soruların cevapları.

Gülben Ergenin Kaç Çocuğu Var?

Gülben Ergenin Kaç Çocuğu Var
Gülben Ergenin Kaç Çocuğu Var

Ünlü sanatçımız Gülben Ergenin 3 çocuğu vardır. Çocuklarının isimleri Atlas, Ares ve Güney’dir.

Gülben Ergen, 2004 yılının Eylül ayında Mustafa Erdoğan ile evlendi. Evlentikten sonra Ocak 2007’de ilk çocuğunu dünyaya getirdi. Bu ilk çocuklarının adını Atlas ismini verdiler. Haziran 2009’da ise şarkıcı gülben ergen ikiz bebekleri Ares ve Güney’i dünyaya getirdi. Üç çocuk annesi olan Gülben Ergen, 2018 yılında ise OnurAkayMedya tarafından “Yılın Annesi” seçildi. Ergen’e verilen bu ödül uzun süre magazin dünyasında tartışıldı.

Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan evliliklerini Nisan 2012’de sonlandırdı. 27 Eylül 2014’te gazeteci ve sunucu Erhan Çelik ile evlendi. Düğüne yakın arkadaşları katıldı. Çiftin düğününe Taşkın Sabah ve Ciner Holding CEO’su Kenan Tekdağ tanık oldu. 2 yıllık evlilikten sonra 6 Aralık 2016’da boşandılar.

Bu Yazımızda Okuyun :   Alaçam Taksi | Tekel Taksi | 05325856970
”Google
5 Beğenmekten Vazgeç