Teknobu

GTA Online Oyunculara Bir Kez Daha Para Kazandırıyor


GTA Online Oyunculara Bir Kez Daha Para Kazandırıyor

GTA Online Oyunculara Bir Kez Daha Para Kazandırıyor
Geçen ay oyuncuların Maze Bank hesaplarına 500.000 dolar oyun içi yatırım yapan GTA Online, bu ay oyuncuların banka hesaplarına aynı miktarda para yatıracak. Bu parayı elde etmek için tüm GTA Online oyuncularının oyunu Mayıs ayında oynamaktır.

Geçen ay, Grand Theft Auto (GTA) Online’a bağlı her oyuncu, Maze Bank hesaplarında 500.000 $ GTA’ya sahip olduğunu gördü. Oyunun geliştiricisi Rockstar Games’in bu bonusları bir ayla sınırlı kalmayacak gibi görünüyor. Rockstar Games, bu ay oyunculara da alınması çok kolay olan yeni bir 500.000 $ gta hibesinin verileceğini duyurdu. Oyuncuların 500.000 $ GTA kazanmak için tek yapması gereken, Mayıs ayında herhangi bir zamanda oyunu oynamak.

Bu basit koşulu yerine getiren her oyuncuya banka hesaplarında 500.000 GTA dolar yatırılır. Bir önceki hibede olduğu gibi, GTA Online oyuncuları ilk girişlerinden itibaren yedi gün içinde banka hesaplarına para yatırılmasını bekleyebilirler. Ancak, 500.000 kazanmanın tek yolu bu değil. GTA 5 Online için iki adımlı doğrulama oluşturan oyun hayranları da kolayca 500.000 ABD doları tutarında GTA hibesi daha kazanabilir. Bunu başarmak için oyuncular Rockstar Social Club hesaplarını konsol hesaplarına bağlamalıdır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Roblox Bütün Komut Dosyaları Ücretsiz İndir 2021

GTA Online resmen para basıyor! - Teknolojiden Son Dakika Haberler

Parasını alan GTA Online oyuncusunun önündeki seçenekler
GTA dolarlarını aldıktan sonra, bir oyuncunun ne yapması gerektiği onu nereye harcayacağına karar vermektir. Bu parayla yapılacak şeylerden biri uzaylı kıyafeti satın almak. Uzaylı kıyafeti olan oyuncu şu anda GTA Online’da devam eden uzaylı savaşına katılabiliyor. Bu kıyafetler, GTA’da silah satın aldığınız Ammu-Nations’ın ‘Kıyafet’ bölümlerinde bulunur. Bu kıyafet GTA’da 300.000 doların üzerinde.

Tabii ki, paranızı yabancı kıyafete harcamak giriş yapmak için tek neden değil. GTA Online ayrıca iki hafta önce Gerald’ın Son Oyunu başlığı altında toplanan yeni görev setlerini de içeriyor. Belki de bu yeni görevler GTA Online’da oturum açmak için yeterli neden sağlayacaktır.

Oyundaki kurgusal şehir Los Santos, garip olaylardan asla kurtulmadığı için ünlüydü, ancak uzaylı istilası oyuncuları şaşırttı. Geçen ay, Los Santos sokakları oyuncuları rastgele bir hayvana dönüştüren oyun içi karakterlerle dolu ve şimdi son derece tehlikeli görünen yeşil ve mor uzaylı çetelerine ev sahipliği yapıyor.

”Google
24 Beğen