Teknobu

GTA 5 için En İyi 5 Zombi Modu


GTA 5 için En İyi 5 Zombi Modu

GTA 5 için En İyi 5 Zombi Modu
  • Oyuncular artık GTA 5’te zombi kıyametini deneyimleyebilir.
  • Los Santos’u bir zombi arazisine dönüştürmek için bu 5 moda göz atın.

GTA 5’in modlama topluluğu, bu sefer bazı muhteşem zombi modlarıyla bunu tekrar yaptı. Hayranlar, yeni Call of Duty’nin zombileri deneyimlemek için beklemelerine gerek yok, zombi yerine Los Santos’ta onları öldürebilecekler. Zombi kıyametine göğüs gerin ve nihai ölümsüz deneyimi için bu küratörlü mod listesi ile zirveye çıkın.

1. Simple Zombies [.NET]

1. Simple Zombies [.NET]

GTA 5 için en kapsamlı zombi modlarından biri olan Simple Zombies, tüm GTA deneyimini elden geçiren tam bir dönüşüm modudur. Kaynaklar, sınırlı bir envanter, susuzluk ve açlık istatistikleri ve hatta bir üretim sistemi ile tamamlanan bu mod, inanılmaz derecede kapsamlı

2. The Dead Among Us Project

66ff0 16053553159256 800

The Dead Between Us Project, Los Santos dünyasını “zombileştiren” bir harita dönüştürme modudur. Terk edilmiş arabalar, paslanmış dokular ve aşırı büyümüş bitki örtüsü gibi bir dizi atmosferik efekt, dünyaya çok ihtiyaç duyulan derinliği katmaya yardımcı olur ve bu da tüm deneyimi çok daha otantik hale getirir.

Bu Yazımızda Okuyun :   On The Road Truck Simulator Sistem Gereksinimleri 2021

3. Zombie Car Pack

98a6a7 20160519010331 1

Zombi kıyametinde dolaşırken, sıradan bir araçla dışarı çıkamazsınız. Takılı silahlar ve füzelerle tamamlanmış bu kandırılmış, zırhlı araçlara göz atın. Bu belki de San Andreas’ın zombi istilasından kurtulmanız için nihai sigorta poliçesidir.

4. Military Base [Zombie Base]

Başka bir harita dönüştürme modu olan modifiye askeri üs, zombi kıyameti sırasında operasyon merkeziniz olacak şekilde tasarlanmıştır. Oyuncular, kulelere veya bu kampın güçlendirilmiş duvarlarının arkasına sığınabilir. Oyuncuların emrinde bir RM-10 Bombushka uçağı da var. İçerideki araba atölyesi eşyaların hareket etmesini sağlar ve işler riskli olursa helikopter hızlı bir kaçış için kullanılabilir.

Başka bir harita dönüştürme modu olan modifiye askeri üs, zombi kıyameti sırasında operasyon merkeziniz olacak şekilde tasarlanmıştır. Oyuncular, kulelere veya bu kampın güçlendirilmiş duvarlarının arkasına sığınabilir. Oyuncuların emrinde bir RM-10 Bombushka uçağı da var. İçerideki araba atölyesi eşyaların hareket etmesini sağlar ve işler riskli olursa helikopter hızlı bir kaçış için kullanılabilir.

5. Mad Max Vehicles

6e5ef 16053565650402 800

Alevler, büyük arabalar ve büyük süper şarjörler, Mad Max Vehicles modu, zombi orduları arasında stil vermeniz gereken bulmacanın son parçası. Bu çılgın, üst düzey modda, ateş püskürten canavar kamyonlarınızın lastiklerinin altında akılsız zombi dalgalarını ezin.

”Google
13 Beğenmekten Vazgeç