Teknobu

GTA 5 Araba Tamir Hilesi Nasıl Yapılır? 2022


GTA 5 Araba Tamir Hilesi Nasıl Yapılır? 2022

GTA 5 Araba Tamir Hilesi Nasıl Yapılır? 2022

GTA 5 Araba Tamir Hilesi Nasıl Yapılır? Gta 5 için araba tamir hilesi nasıl yapılır diyor ve yöntemlerini arıyorsanız işte cevabı burada.

Grand Theft Auto V’de kazara veya kasten araçlarınızı parçalayabilirsiniz, bu GTA 5 araba tamir hilesini kullanarak onları eski haline geri getirebilirsiniz. İşte GTA 5 Araba Tamir Hilesi Nasıl Yapılır? sorusunun cevabı aşağıda.

GTA 5 Araba Tamir Hilesi Nasıl Yapılır?

GTA 5 Araba Tamir Hilesi
GTA 5 Araba Tamir Hilesi

Aracınızı onarmak için Max Health & Armor hilesini kullanabilirsiniz. Bu hile araç içindeyken girilemez. Aşağıda Playstation 3 & 4 için detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

  1. Tamir etmek istediğiniz aracın yanında durun.
  2. Daire ve L1‘e basın, bir saniye bekledikten sonra 3. adıma geçin.
  3. Ardından kodun geri kalanıyla devam edin (Üçgen, R2, X, Kare, Daire, Sağ, Kare, L1, L1, L1).
  4. Bu işlemler doğru yapılırsa, arabaya binersiniz ve arabanız tamir edilir.

Kısa beklemenin sebebi, oyunun kaza animasyonunu bitirmesine izin vermektir, eğer kodu çok hızlı yazarsanız, üçgene basıldığında yumruk atar ve araca binmez. Combo dışında herhangi bir düğmeye basmadığınız sürece, hilenin çalışmasını sağlamak için kodları hızlı bir şekilde girmemeniz gerekir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Brawl Stars Elmas Kodları Güncel 2021

Araba yenileme hilesini etkinleştirmek için önce klavyenizdeki tırnak () işaretlerine basın. Konumunu bulamazsa, Sekme tuşunun üzerinde bulunur. Bu tuşa bastığınızda bir menü görünecek, ardından menüye TURTLE yazınız. Bu kod sayesinde hile aktif olacaktır. Bu işlemi tamamladıktan sonra oyun sizi kısa bir süre bekletecektir.

”Google
Beğen