Teknobu

GTA 5 Askeri Üs Nerede, Nasıl Gidilir? 2021


GTA 5 Askeri Üs Nerede, Nasıl Gidilir? 2021

GTA 5 Askeri Üs Nerede, Nasıl Gidilir? 2021

GTA 5 askeri üs nerede? Nasıl Gidilir? Askeri üssü doğrudan GTA haritasından bulmanın en kolay ve en hızlı yolu burada. GTA 5 hakkında daha fazla bilgi için okuyun.

Rockstar Games, franchise’ları Grand Theft Auto’nun piyasaya sürülmesinden bu yana en ünlü oyun yayıncılarından biri. En yeni GTA franchise oyunu olan GTA 5, tüm dünyada en çok oynanan oyunlardan biri olmuştur. Oyun, oyunculara hikaye modu ve çevrimiçi mod olmak üzere iki farklı oyun modunda oynama seçeneği sunuyor. 

Ancak çok sayıda oyuncu oyun hakkında çok fazla soru soruyor. Oyuncular, “GTA 5’te askeri üs nerede?” gibi soruları çözmeye çalışıyorlar. Tecrübesizler için askeri üs haritada işaretli değil. Oyuncular genellikle Hydra savaş uçağını çalmak için tesise sızarlar.

Bu nedenle, GTA 5’teki askeri üssün nerede olduğunu hala bulmak istiyorsan, GTA 5’te askeri üssü bulmak için aşağıdaki adım adım kılavuza göz atabilirsiniz.

GTA 5 Askeri Üs Nerede?

GTA 5 Askeri Üs
GTA 5 Askeri Üs

GTA 5’in hikaye modunda, askeri üs harita görünümünde “Lago Zancudo” olarak etiketlenecek. Ancak çevrimiçi mod, haritada görüldüğünde etiketlemeye sahip değildir. GTA 5’in haritasının uydu görüntüsü tasvirinden fark edildiğinde, askeri üssün Kuzey Chumash plajının hemen güneyinde olduğu fark ediliyor. Başka bir dönüm noktası için, üs ikisinin batı tarafında yer aldığından Josiah Dağı ve küçük Harmony kasabasına bakılabilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Valorant Emea Grupları Belli Oldu! 2022

Dikkat edilirse, kendine özgü yapısı nedeniyle askeri üssü bir kez kolayca tespit edebilir. Askeri üs, üssün ucundan görülebilir. Bunun nedeni, ucun sadece kıyı şeridine kadar uzanmasıdır. GTA 5’te askeri üssü bulmanın en hızlı yolu budur.

2017 güncellemesinde, yapımcılar askeri üsse bazı satın alınabilir hangarlar eklediler. Ayrıca bu hangarları satın alabilir ve istenilen seviyeyi yükseltmeden askeri üsse kolayca girebilirsiniz. Ancak tek bir kurşun sıkarlarsa veya diğerinden herhangi bir araç çalmaya çalışırlarsa, istenen seviye tamamen yok olana kadar ordu tarafından avlanırlar. İşte GTA 5’in askeri üssünde satın alınabilecek hangarlar:

  • Fort Zancudo Hangar 3497 – 2,085,000$
  • Fort Zancudo Hangar 3499 – 2.650.000 Dolar
  • Fort Zancudo Hangar A2 – 3.250.000 Dolar

GTA 5 askeri üsse nasıl girilir?

Şimdi GTA 5’te askeri üs neresidir sorusunun cevabını aldıktan sonra gelelim içine girmenin yollarına.

Gördüğünüz gibi Fort Zancudo, yüksek çitler ve kapılarla çevrili ve yoğun bir şekilde korunuyor. Ancak bu GTA 5 askeri üssüne girmenin belli yolları var. İşte önerimiz:

Havadan

GTA 5 Askeri Üs
GTA 5 Askeri Üs

GTA 5’te Askeri Üsse hava yoluyla girebilirsiniz. Uçak veya helikopter gibi bir uçak kullanın. Ancak, üssün hava sahasına girdikten hemen sonra iki yıldızlı bir Aranıyor Seviyesi ve bir radyo uyarısı alacağınızı lütfen unutmayın. Dört yıldızlı bir Aranıyor Seviyesi tarafından hızla takip edilebilir ve güdümlü füzeler yolunuza çıkmaya başlar.

Bu Yazımızda Okuyun :   PUBG Mobile MG3 Hafif Makineli Hangi Haritada? 2021

Askeri Üsse inmeye çalışmak iyi bir fikir değil. En iyi seçeneğiniz, yere yakın olduğunuzda atlamak ve paraşütünüzü açmaktır. O zaman, ordu tarafından vurularak öldürülmeden önce bir askeri aracı çalmak için sadece birkaç dakikanız olacak.

Hızlı araba

GTA 5 Askeri Üs
GTA 5 Askeri Üs

Fort Zancudo’ya girmenin başka bir yolu var. GTA 5’te hızlı ve öfkeli bir araba ile kendinizi rampa edebilirsiniz . Sadece etrafta dolaşın ve çitlerin yakınında güzel bir tepe veya uçurum arayın. İdeal olarak, tüm tabanı çevreleyen beton bir yol boyunca uzanan iki dış çitin arasına inmek istersiniz.

Kapı muhafızları tarafından görülmeden bu yola girmeyi başarırsanız, istenilen seviyeyi almadan içeri girebilirsiniz. Buradan birkaç çıkış var. Uygun bir yol, tabanın kuzey tarafındaki araç askısının arkasındadır.

Somut yoldan çıktığınızda, otomatik olarak dört yıldızlı bir Aranıyor Seviyesi alacaksınız. Ancak ordunun etrafınızı sarması birkaç dakikanızı alacak. Bir araç çalmak için gereken zamanı kullanın.

Motosiklet

İşte GTA 5’te bir motosikletle askeri üsse girmenin püf noktası.

Kapı muhafızları genellikle görüş alanlarını üssün ön kontrol noktasında hareket ettirir. Zamanlamanız doğruysa, fark edilmeden ön kontrol noktasından güvenle motosiklet sürebilirsiniz. İçeri girdiğinizde, sağınızda yukarıda bahsettiğimiz aynı, güvenli beton yola bir giriş göreceksiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Raid Shadow Legends Promosyon Kodları Listesi (Eylül 2021)

GTA 5 askeri üs sırları ve mitleri

İşte GTA 5’teki Fort Zancudo hakkında bilmediğiniz bazı ilginç şeyler:

  • Fort Zancudo’da eğitim sınıfları ve üst katında mini uçuş bulunan yedi katlı bir gözetleme kulesi ve tepesinde çalışan bir asansör var. Asansörle en üst kata çıkın, kaledeki savunma faaliyetlerini izleyen ve koordine eden birkaç askeri görevlinin bulunduğu bir kule bulacaksınız. Kulenin en üst katında da mini tabanca bulunuyor.
  • Fort Zancudo’nun içinde bir itfaiye istasyonu görebilirsiniz.
  • Askeri Üssün konumu, siz gerçek konumuna yeterince yaklaşana kadar oyun içi haritada asla görünmez.
  • Sabah saat 7’de Fort Zancudo’nun dış çitlerine yaklaşırsanız, üssün içindeki tüm deniz piyadeleri ve Harbiyeliler için alarmın çaldığını duyacaksınız.
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç