Teknobu

Gradient Apk İndir 2021 Full Premium ⭐


Gradient Apk İndir 2021 Full Premium ⭐

Gradient Apk İndir 2021 Full Premium ⭐

Gradient APK Android ve iOS için Ücretsiz Çevrimiçi Fotoğraf Düzenleyici Uygulamasını İndirin (En Son Sürüm) 2021

Gradient APK Android ve iOS İçin Ücretsiz Çevrimiçi Fotoğraf Düzenleyici Uygulamasını İndirin (En Son Sürüm) Gradient Photo Editor, filtreler, efektler ve basit düzenleme özelliklerinin yanı sıra ünlü arkadaşınızı bulmak için eğlenceli bir yüz tarayıcısı olan eğlenceli bir fotoğraf editörüdür!

Android, iOS, PC için Gradient Ethnicity Estimate APK’nin en son sürümünü buradan indirin ve yükleyin. Android ve iPhone için Etnisite Tahmini Uygulaması için ayrıntılı indirme işlemi burada sağlanır. Burada sizinle bu Uygulamanın en son güncelleme sürümünü paylaşacağım.

⭐Gradient APK nedir?

Gradient Apk İndir
Gradient Apk İndir

Gradient Photo Editor, sıradan bir enstantaneyi olağanüstü fotoğrafçılığa dönüştürebilen çok sayıda fotoğraf filtresine sahip bir uygulamadır. Bu fotoğraf düzenleyiciyi deneyin, tüm filtrelerine göz atın ve fotoğraflarınıza mükemmel efekti ekleyin.

Uygulamanın filtreler yerine yüz tarayıcısı, But Gradient Photo Editor’ın en ilgi çekici yönüdür. Bir tablodaki hangi ünlünün, tarihi figürün veya hatta bir karakterin size en çok benzediğini görmek için bir selfie yükleyin.

Bu Yazımızda Okuyun :   LEGO Marvel Super Heroes Apk 2021 İndir

Gradient Uygulaması, Eğlence Sektöründeki en iyi uygulamadır. Bu uygulamayı piyasaya sürdükten sonra, popüler özellikleri ve hoş kullanıcı deneyimi nedeniyle kısa sürede viral hale geliyor.

Gradient Photo Editor ayrıca, alt araç çubuğundaki orta düğmeyi tıklayarak erişebileceğiniz birçok fotoğraf düzenleme aracına sahiptir. Düzenleme araçlarını keşfettikten sonra tamamen harika görünene kadar hazır ayarları kullanabilir veya resminizin her bir bölümünü değiştirebilirsiniz.

⭐Gradient APK İndir En İyi Özellikler

Gradient Apk İndir
Gradient Apk İndir

Diğer uygulamalarda asla bulamayacağınız hem eğlenceli hem de profesyonel özellikleri uygulamak için birinci sınıf yapay zeka teknolojileri geliştiriyoruz.

  • EL YAPIMI FİLTRELER VE DOKULAR
    – Tamamen oluşturulmuş filtre paketlerimiz ve yüksek kaliteli dokularımızla sadece iki dokunuşla en iyi görünen fotoğrafları oluşturun.
  • GÜZELLİK ARAÇLARI
    – Gözleri ve dudakları yeniden boyutlandırın, cilt tonunu ayarlayın, saçınızın rengini değiştirin – tüm bunlar ve daha birçok özellik doğal güzelliğinizi öne çıkarmanıza yardımcı olacaktır.
  • Gradient Unlimited ABONELİK
    – Gradient Unlimited aboneliği ile SINIRSIZ kendiniz olun! Gradient Photo Editor Unlimited, TÜM araçlara, filtrelere ve dokulara anında erişmenizi sağlar.
Bu Yazımızda Okuyun :   Minecraft Dungeons Apk İndir Ücretsiz 2021

Bunlar APK’nın bazı özellikleridir.

Apk’yi Android veya iOS Cihazına Yükleyin

Bu bölümde, Apk’yi Herhangi Bir Android Cihaza veya iOS’a Nasıl İndirip Kuracağınızı öğreneceksiniz.

Bilinmeyen bir dosya olarak, tüm cihazlar onu yüklerken bazı sorunlar yaratır. Böylece önce cihaz komut bölümünde buna izin vermiş oldunuz.

Bilinmeyen kaynağı kontrol edin, Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar adımlarını izleyin. Bilinmeyen Kaynakların Gradient APK İndirme dosyasını yüklemesine izin verin  .

Gradient Apk İndir
Gradient Apk İndir
”Google
6 Beğenmekten Vazgeç