Teknobu

BeamNG Drive Apk İndir 2021 Son Sürüm


BeamNG Drive Apk İndir 2021 Son Sürüm

BeamNG Drive Apk İndir 2021 Son Sürüm

Merhaba sevgili dostlar bu yazımızda sizlere BeamNG Drive Apk oyunu için son sürüm 2021 yılına ait indirme bağlantısını paylaşıyoruz.

BeamNG Drive mobile, neredeyse sonsuz yeteneğe sahip pratik ve alışılmışın dışında bir sürüş oyunudur. Bir aracın her bir parçası gerçek zamanlı olarak kopyalanır, bu da pratik, akıcı davranışla sonuçlanır. Sürüş deneyimi, inandırıcı ve agresif çarpışmalar ile gerçek ve yoğundur, ancak oyun, klavye veya oyun kumandası ile hareket etmek için oldukça kullanılır ve sürekli gerçekçilikle arabanın tam tekerleği ile doğrudur.

BeamNG sürücü ortamları ve araçları, ayrıntılar için tutkuyla özenle el yapımıdır. Yıllarca süren temkinli bir şablonla, Bilim ve bilgi, gerçek dünya sürüşünün atmosferi ve beklentisi özgün bir şekilde yeniden yaratılır. Yayıncılara veya harici çıkarlara karşı herhangi bir yükümlülüğü olmayan, dünya çapında küçük bir ekibiz.

BeamNG Drive Apk

BeamNG Drive Apk
BeamNG Drive Apk

Sınırsız olanaklar sunan sürükleyici, gerçekçi bir sürüş oyunudur. Kukla olacak simülasyon aracılığıyla arabanın çarpışmasını gösterecek.

Bu Yazımızda Okuyun :   Anger of Stick 5 Apk Mod 1.1.43 İndir (Hileli Sınırsız Para)

Bu kukla tabanlı araba çarpışma simülasyonu, son anda frene basarsanız ne olacağını ve arabanızın nasıl yok olacağını ve yoldaki diğer her nesneye çarpacağını izlemenize izin verecek.

Bu oyun, sürüş becerilerini test etmelerine izin verdiği için kullanıcılar tarafından oldukça seviliyor. Bu oyun, aracın her bileşenini gerçek zamanlı olarak kontrol edecek bir yumuşak gövdeli motor simülasyonuna dayanmaktadır.

BeamNG Drive Apk Özellikleri

BeamNG Drive Apk
BeamNG Drive Apk

Oyunun tanıtımını okuduktan sonra, oyunun temel temasını netleştirmiş olabilirsiniz, ancak oyunun işleyişi hakkında hala belirsiz iseniz. O halde size oyunun temel özelliklerinden hızlıca bahsedelim.

  • Sürüş tecrübesi
  • Simülasyon
  • Araba Seçimi

Sürüş tecrübesi

Beamng Drive Apk , sürükleyici ve otantik bir sürüş deneyimi sunar. Bir aracın tüm parçalarının gerçek zamanlı olarak kopyalandığı yumuşak gövde mekaniği motorunda çalışır.

Simülasyon

Bu oyunun simülasyonu o kadar gerçektir ki, kullanıcının çoğunun gerçek hayat deneyimi yaşadığı varsayılır. Aracın, karakterin ve hatta dışarıdaki nesnelerin her hareketi o kadar gerçekçi ki.

Simülasyonda yerçekiminin nasıl çalıştığını, arabanızın nasıl çarpacağını ve yüksek uçurumdan aşağı doğru nasıl düşeceğini, yoldaki her nesneyi çarparak daha gerçekçi bir görünüm kazandıracağını izleyeceksiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Bloons TD 6 Apk V29.4 (Son Sürüm) İndir

Araba Seçimi

Çeşitli katil araba seçeneklerine sahiptir. Basit araba modelinden ağır ve güçlü arabalara kadar çeşitli arabalar arasından seçim yapabilirsiniz.

Oyunun en gelişmiş sürümü, 26 farklı araba moduna sahiptir. Kendi seçiminize ve oyun moduna göre bunlardan herhangi birini seçebilirsiniz. Her arabanın kendi enerji seviyesi ve yükseltmeleri vardır, böylece herhangi birini tercih edebilirsiniz.

Her arabanın takip edilecek bir haritası olacak. Her araba, kullanıcının kendi tercihine göre özelleştirilebilir.

Oyunun temel seviyesi araba seçimi ile başlar, herhangi bir silindir, egzoz, renk, arabanın motorunu seçebilirsiniz.

Grafik

Arabadaki ilerlemeniz ve analizler grafikte gösterilecektir. Bu grafik oyundaki genel performansınızı etkileyecektir.

BeamNG Drive Apk İndir

Aşağıdaki bağlantıdan son sürüm BeamNG Drive Apk’yı indirin.

BeamNG Drive Apk
BeamNG Drive Apk

”Google
4 Beğen