Web Analytics
Teknobu

Gönül Dağı Yörük Kızı Elvan Kimdir, Oya İloğulları kimdir?
Gönül Dağı Yörük Kızı Elvan Kimdir, Oya İloğulları kimdir?

Gönül Dağı Yörük Kızı Elvan Kimdir, Oya İloğulları kimdir?

Gönül Dağı Yörük Kızı Elvan Kimdir, Oya İloğulları kimdir? Gönül Dağı’na Elvan karakteriyle katılan Oya İloğulları kaç yaşında, nereli?

TRT1’in sevilen dizisi Gönül Dağı’na yeni bir oyuncu daha eklendi. Genç oyuncu, Gönül Dağı’nda yörük kızı Elvan rolüyle izleyici karşısına çıkacak. Peki, Oya İloğulları kimdir, kaç yaşında, nereli?

Gönül Dağı Yörük Kızı Elvan dengeleri değiştirmeye geliyor

Yahya Samancı’nın yönettiği Gönül Dağı 48 bölümdür izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. 47. bölümüyle 25 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT1’de yayınlanan Gönül Dağı dizisinde Berk Atan, Gülsim Ali, Ecem Özkaya ve Ferdi Sancar şeklinde ünlü isimleri buluşturuyor. Anadolu insanının sıcaklığını özetleyen Mustafa Çiftçi’nin yaşanmış hikayelerini ekrana getiren Gönül Dağı’nın 8 Ocak Cumartesi günü TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan 48. bölümü itibariyle Yörük Kızı Elvan, sevilen dizide olacak.

Gönül Dağı yeni sezonda iddiasını sürdürüyor. Öyle ki usta oyuncuların rol aldığı diziye birçok genç ve yeni isim dahil oldu. Doktor Kenan rolüyle Serkan Kuru, Asya rolüyle Buse Orcan, Mezarcı İlyas rolüyle Halil İbrahim Kalaycıoğlu ve Meryem karakteriyle Sevilay Gültekin’den sonra 22 yaşındaki Oya İloğulları da dahil oldu. Tecrübeli isimlerinin yanı sıra Hazal Çağlar, Nazlı Pınar Kaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu gibi genç oyuncuların performanslarıyla dikkat çektiği dizi yeni bir oyuncuya daha kavuştu.

Gönül Dağı Yörük Kızı Elvan Kimdir

Gönül Dağı Yörük Kızı Elvan dengeleri değiştirmeye geliyor
Gönül Dağı Yörük Kızı Elvan dengeleri değiştirmeye geliyor

Gönül Dağı Elvan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Oya İloğulları 1999 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Yüksekokul eğitimlerini oyunculuk üzerine Eskişehir Anadolu Üniversitesinde devam etmektedir.

Daha önceleri reklam filmlerinde rol alan oyuncu dizi kariyerine ilk olarak Gönül Dağı Dizisi ile başlıyor. Gönül Dağı dizisinde Elvan güzeller güzeli genç bir yörük kızı karakterine hayat verecektir. Dizide konuk oyuncu olarak yer alması beklenen oyuncuya vipdizi olarak başarılar diliyoruz. 

Oya İloğulları kimdir, Gönül Dağı Elvan karakteri biyografisi?

Oya İloğulları 1999 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eskişehir Anadolu Üniversitesinde oyunculuk eğitimleri alan Oya İloğulları sektöre reklam filmlerinde yer alarak girdi.

Oyunculuk hayatına Gönül Dağı dizisiyle giriyor. Köprü film sayesinde keşfedilen Oya İloğulları  Gönül Dağı yönetmeni Yahya Samancı’dan da deneme çekimlerinde tam not aldı.

”Google
14 Beğenmekten Vazgeç