Teknobu

Going Balls Mod Apk 1.15 (Sınırsız Para) 2021


Going Balls Mod Apk 1.15 (Sınırsız Para) 2021

Going Balls Mod Apk 1.15 (Sınırsız Para) 2021

Going Balls Oyunu için hileli son sürüm mod apk dosyasına ihtiyacınız mı var ? O zaman hemen Going Balls Mod Apk 1.15 (Sınırsız Para) hilesini indirin.

Going Balls Mod Apk

Going Balls Mod Apk
Going Balls Mod Apk

Android oyuncularının yuvarlanan topla inanılmaz parkurlarını özgürce keşfetmelerine izin verilen bu ilginç Going Balls oyununa katılmaya hazır olun . Etkileşim için farklı kurulumlar ve ilginç aksesuarlar ile çeşitli parkurlarda oynarken eğlenin. Hareketleriniz üzerinde rahatça çalışmak için basit ve sezgisel dokunmatik kontrolleri kullanın.

Her biri kendi benzersiz mekaniğine ve oyun içi etkileşimlere sahip olan birden fazla engeli aşmak için destansı maceralarınıza atılacağınız top yuvarlanan platform oyununun benzersiz unsurlarını keşfedin. Etkileşimli kaydırma hareketlerinizle topu ileri, sola ve sağa hareket ettirin. Oyunda olduğunuz her an şaşırtıcı derecede eğlenceli sürüşlere katılın.

Hikaye/Oyun

Burada Going Balls’ta Android oyuncuları, mobil cihazlarında sıradan ama son derece keyifli ve bağımlılık yapan oyunun keyfini çıkarma şansına sahip olacaklar. Her biri kendine özgü oyun ve oyun içi deneyimler sunan çeşitli farklı yollardan geçmelerini sağlayacak olan top yuvarlama mücadelelerine katılın.

Bu Yazımızda Okuyun :   Hashiriya Drifter Apk v1.7.0 Para Hileli Nasıl İndirilir 2021

Basit ve sezgisel kontrolleri ile etkileşimli mobil oyunun keyfini çıkarırken aynı zamanda basit oyun içi mekaniği şaşırtıcı derecede heyecan verici bulun. İstediğiniz zaman oyunu oynarken eğlenin ve inanılmaz içeriğini sonuna kadar özgürce keşfedin. Her biri kendi benzersiz unsurlarını sunan sonsuz seviye ve aşamalarla birçok heyecan verici oyun içi mücadeleye katılın.

Gösterişsiz oyun kesinlikle stressiz olduğundan, Going Balls’un heyecan verici oyununu tamamen gönül rahatlığıyla oynarken eğlenin. Ayrıca, mevcut özelleştirme unsurları oyunu kesinlikle çok daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirecek.

Going Balls Mod Apk
Going Balls Mod Apk

Özellikleri

İşte oyunun sunduğu tüm heyecan verici özellikler:

Sezgisel ve keyifli dokunmatik kontroller

Başlangıç ​​olarak, Going Balls’taki Android oyuncuları, sezgisel dokunmatik kontrolleri sayesinde en sevdikleri gündelik oyunu oynarken hemen eğlenebilirler. Topu hızlandırmak veya yavaşlatmak için parmağınızı yukarı ve aşağı kaydırın. Topunuzu engellerin arasından kolayca geçirmek için sol ve sağ hareketleri kullanın. Şaşırtıcı bir şekilde, oyun içi kontroller oldukça doğal ve oyunu oynarken daha çok eğlenmenizi sağlıyor.

Artan oyun ile harika seviyeler

Going Balls’ta Android oyuncuları, her biri kendi benzersiz deneyimlerini ve unsurlarını sunan yüzlerce ilginç oyun içi seviyeye özgürce katılma şansına sahip olacaklar. Yükselen oyun ve canlandırıcı seviye kurulumları ile heyecan verici zorluklarınızı üstlenmekten çekinmeyin. Ayrıca, makul zorluk seviyeleri, mobil cihazlarınızda heyecan verici oyunun keyfini her zaman sonuna kadar çıkarmanızı sağlayacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Real Racing 3 Mod Apk v9.3.0 İndir

Aşırı deneyimlere sahip inanılmaz yollar

Oyun boyunca, Android oyuncuları, onları harika sürüşleriyle birden fazla parkurdan geçirecek olan birçok destansı sürüşe çıkma şansına sahip olacaklar. Yüksek raylar, dar ve tehlikeli yollar ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok yaratıcı ve tehlikeli yoldaki aşırı oyun içi deneyimleri oynarken eğlenin.

Oyunu daha eğlenceli hale getirmek için çeşitli engeller ve etkileşimli öğeler

Aynı zamanda, birçok etkileşimli öğe ve oyun içi engellerle Going Balls, oyuncuların harika sürüşleriyle mutlak eğlenmelerini sağlayacak. Belirli aksesuarlar ve engellerle özgürce etkileşime girebileceğiniz birçok ilginç oyun içi mücadeleye katılmaktan çekinmeyin. Birden çok yönden yuvarlanan toplarla meydan okuyun. Devasa trambolinlerle kaygan sürüşlerinizin keyfini çıkarın. Liste devam ediyor.

Oynamak için ilginç toplar

Oyunu daha ilginç hale getirmek için Going Balls’taki Android oyuncuları artık her biri kendine özgü görünümlere sahip eğlenceli ve benzersiz toplarla özgürce çalışabilir. Going Balls’un harika seviyelerine daha fazla dahil olmak için sizi en çok temsil eden topları seçmekten çekinmeyin.

Going Balls Mod Apk 1.15 (Sınırsız Para) İndir

Aşağıdaki bağlantıdan hemen Going Balls Mod Apk 1.15 (Sınırsız Para) 2021 indirin.

Going Balls Mod Apk
Going Balls Mod Apk

”Google
Beğen