Teknobu

Stone Miner Apk Hileli Mod (Sınırsız Elmas) 2021


Stone Miner Apk Hileli Mod (Sınırsız Elmas) 2021

Stone Miner Apk Hileli Mod (Sınırsız Elmas) 2021

Stone Miner Apk Hileli Mod sürümüne ihtiyacınız var ise bu yazımızda sizlere Stone Miner Apk hileli mod apk dosyasını paylaştık. Bu güncel sürüm ile sınırsız elmas para hilesi ile oyunu oynayabilirsiniz.

Stone Miner’da, çok çeşitli nadir cevherleri çıkarmak için kamyonunuzu açık maden ocaklarında çalışacak ve ardından kamyonunuzu yükseltmek için satacaksınız.

Stone Miner Apk oyunu için biz sizler için kolaylaştırdık ve sizlere Stone Miner Hileli mod apk içerisinde sınırsız elmas para hilesini oluşturduk. Hemen apk dosyasını indirerek sizlerde Stone Miner Apk ile sınırsız özelliklerin keyfini çıkartabilirsiniz.

Stone Miner Apk

Stone Miner Apk Hileli
Stone Miner Apk Hileli

Yılların tecrübesine sahip oyun oyuncuları veya sadece kısa bir süre oynamış olanlar, Stone Miner Mod APK’nın keyfini çıkarabilirler. Oyun, bir kamyonla taşları keşfetmek ve bulmak zorunda olan bir madenciyi kontrol etmenizi sağlar. Yol boyunca, yükseltme alma fırsatınız olacak, bu yüzden bunlara dikkat edin! 

Bugün bu muhteşem oyunda farklı seviyelerde ve adalarda taş çıkaracaksınız. Kamyonunuz burada taş çıkarmak için kullanılabilir, böylece taşları satarak finansal kazanç elde edebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   State Of Survival Mod Apk Son Sürüm 2021 Sınırsız Para

Adayı dolaşırken kamyonunuzla taşları ezebilir ve farklı tür ve renklerde kayaları benimseyebilirsiniz. Geliriniz yüksekse kamyonunuzu daha sık yükseltebilirsiniz. Çeşitli şeyleri yükseltebilirsiniz.

Madenciliğin Keyfini Çıkarın

Stone Miner Apk Hileli
Stone Miner Apk Hileli

Burada maden kamyonunuzu çalıştırabilecek ve sizi büyüleyecek birçok seviyeyi tamamlayabileceksiniz. Burada madencilik yapmak, farklı türdeki taşları satarak para kazanmanızı sağlayacaktır.

Öğütücüyü, kamyonu ve vagonu yükseltirseniz, bu parayı kamyonunuzu yükseltmek için yeniden yatırabilirsiniz. Burada çeşitli keyifli yapılar inşa edebilirsiniz. Onları keşfedebileceğiniz bu oyunda birkaç ada ve taş bulunabilir.

Satılık mermerler

Taşlarınızı burada satabilir, böylece başarılı bir maden şirketini nasıl yöneteceğinizi öğrenebilirsiniz. Burada taşlar çıkartılabilir ve isterseniz onları para karşılığı satabilirsiniz. İşinizin gelişmesi için bugün paranızı bu oyuna yeniden yatırmalısınız! Burada farklı doku, renk ve değerlere sahip taşları yiyebileceğiniz sayısız katman var. Şimdi para kazanmak için birden fazla seviye oynayın.

Çok seviyeli oyun

Birçok seviye olduğu için bugün oyunda farklı tuğlaları yiyebilirsiniz. Ne kadar çok taş çıkarırsanız, o kadar çok döviz alırsınız ve bu taşları döviz karşılığında da satabilirsiniz. Burası eğlenceli aktivitelerle dolu. Kamyonunuzla hemen taş aramaya başlayabilirsiniz.

Stone Miner Apk Nasıl İndirilir? Elmas Hilesi

  • Stone Miner Mod APK’sini indirmek için verilen indirme düğmesine dokunmanız gerekir.
  • İndirmeniz, dokunduktan kısa bir süre sonra başlayacaktır.
  • Şimdi Android telefonunuzda Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmanız gerekiyor. (Bu, Android cihazınızı yetkisiz uygulamalardan ve cihazınıza zarar verebilecek kötü amaçlı yazılımlardan koruyan, Android tarafından yapılmış bir programdır.)
  • Cihazınızı açın Bilinmeyen ayarı, Ayarlar-Güvenlik-Bilinmeyen kaynaklara gitmenizi ve açmanızı gerektirir.
  • Ardından, indirdiğiniz dosyaların bulunduğu dosya yöneticinize veya indirme alanına gidin ve Stone Miner Mod APK dosyasına dokunun.
  • Dokunduktan sonra tekrar dokunmanız gereken ekranda kurulum seçeneği belirecek ve kurulum başlayacak ve bir süre sonra tamamlanacaktır.
  • Artık uygulamayı çalıştırabilir ve harika özelliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.
Stone Miner Apk Hileli
Stone Miner Apk Hileli
”Google
Beğen