Web Analytics
Teknobu

Go Little Rockstar Ne Demek? 2021
Go Little Rockstar Ne Demek? 2021

Go Little Rockstar Ne Demek? 2021

Go Little Rockstar Ne Demek? Go Little Rockstar son zamanda tiktok’ta trend haline geldi peki bu Go Little Rockstar Ne Demektir ne anlama geliyor.

TikTok şu anda yepyeni ‘Go Little Rockstar’ trendine takıntılı durumda. Çoğu TikTok trendi akılda kalıcı şarkılarla eğlenceli danslar içeriyor olsa da bu yeni trend biraz farklı. ‘Go Little Rockstar’ trendi ve şarkısı birçok TikTok kullanıcısını duygularında yakaladı. Birçoğu kendi versiyonlarını paylaşarak izleyicilerini duygulandırdı.

Go Little Rockstar Ne Demek?

Go Little Rockstar Ne Demek
Go Little Rockstar Ne Demek

‘Go Little Rockstar’ trendi, sevdiklerimizin başarılarını kutlamak içindir. Bununla birlikte, videodaki popüler parça, şimdi vefat eden sevilen bir kişiyi anan videolar yapmak için de kullanılıyor. Yayınlanan videoların çoğu, kullanıcının sevdiği kişinin spordaki başarısını gösterir.

TikTok kullanıcıları da ölü evcil hayvanlarını hatırlamak için trendin şarkısını kullanıyor.

VİDEOLARDA ÇALAN ŞARKI NE

TikTok trendi ‘Go Little Rockstar’ olarak adlandırılıyor ve çoğu kullanıcı videolarına başlık yazmak için aynı kelimeleri kullanıyor.

Bununla birlikte, gerçekte, trendde kullanılan şarkı , Amerikan indie-pop grubu Sales’in bir parçası olan ‘pope is a rockstar,’ .

Şarkı, grubun Sales LP albümünün bir parçası olarak 2016 yılında piyasaya sürüldü.

Pope, bir Rockstar’ın korosunda şu sözler yer alıyor:

Pope is a rockstar
You take your clothes off
Heading for the last fight
Before our worlds part

TRENDLERE NASIL KATILINIR?

‘Go Little Rockstar’ trendi, sevdiklerimizin başarılarını kutlamak içindir. Bu nedenle, TikTok kullanıcıları arkadaşları, kardeşleri, çocukları ve hatta evcil hayvanları için oluşturabilir.

Tek yapmanız gereken, videonuzu adamak istediğiniz kişinin önceden çekilmiş bir klibini yayınlamak. Bir videonun mevcut olmaması durumunda da görüntüleri kullanabilirsiniz.

Bu trendde videolar oluşturmak için herhangi bir format yoktur. Sevdiğiniz biri için duygusal bağlılığınızı veya gururunuzu iletmenin kendi yolunu seçebilirsiniz.

”Google
14 Beğenmekten Vazgeç