Teknobu

Annemizi Saklarken Oyuncuları Handan Kimdir?


Annemizi Saklarken Oyuncuları Handan Kimdir?

Annemizi Saklarken Oyuncuları Handan Kimdir?

Annemizi Saklarken Oyuncuları Handan Kimdir? Annemizi Saklarken Handan kimdir? Handan’ın gerçek adı ne? Handan Bulut’u kim oynuyor?

Annemizi Saklarken Handan kimdir? Handan’ın gerçek adı ne? Handan Bulut’u kim oynuyor? Annemizi Saklarken dizisi Star TV ekranlarında 8 Aralık Çarşamba günü başlayacak. Dizi konusu ve oyuncu kadrosu ile dizi meraklılarının ilgisini şimdiden çekmiş gibi görünüyor.

Dizide Handan ve kızlarının hayatı Zerrin ve Dündar Demir’in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmesiyle değişmeye başlayacaktır. Handan karakterini oynayan oyuncunun kim olduğu izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Peki Annemizi Saklarken dizisinde Handan kimdir?

Annemizi Saklarken Oyuncuları Handan Kimdir?

Annemizi Saklarken Oyuncuları Handan Kim
Annemizi Saklarken Oyuncuları Handan Kim

Annemizi Saklarken dizisinin başrol karakterinden biri Handan Bulut. Handan enerjisi oldukça yüksek bir annedir. Handan Nişantaşı’nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalışırken Zerrin ve Dündar Demir çifti ile tanışır ve hayatı değişir.

Dizinin tanıtımında Ela karakteri için şunlar yazılıyor; Çocukluğuyla gençliği arasında savrulup duran Ela…

Bu Yazımızda Okuyun :   Yaşar Alptekin kimdir? Yaşar Alptekin kaç yaşında, nereli?

Handan’ın gerçek adı ne?

Annemizi Saklarken dizisinde Handan karakterini genç oyuncu Hande Doğandemir canlandırmaktadır. Genç oyuncu pek çok dizi ve filmde başrol oynamıştır. İşte Annemizi Saklarken Handan (Hande Doğandemir) öz geçmişi ve hayat hikayesi

Hande Doğandemir kimdir?

Annemizi Saklarken Oyuncuları Handan Kim
Annemizi Saklarken Oyuncuları Handan Kim

Hande Doğandemir 22 Kasım 1985 yılında dünyaya geldi. Hande Doğandemir Türk dizi ve sinema oyuncusu, sunucu ve sosyologdur.

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi sosyoloji bölümü mezunudur. İletişim sosyolojisi üzerinde çalışmıştır. Ortaokul ve lisede Fransızca eğitim görmüştür. Üniversitede son sınıfta Erasmus ile Fransa’nın Lille şehrinde okudu. Televizyon ve iletişim sosyolojisi üzerinde çalışma yaparken kamera arkasında çalışmaya başladı ve kamera arkasında çalıştıktan sonra oyunculuğa başladı. Oyunculukla birlikte TRT’de sunuculuk yaptı.

2011’den itibaren oyunculukla eş zamanlı 20 dakikalık Hatırlar mısınız? adlı arşiv programının kamera arkasıyla birlikte TRT Okul’da iki yıl sunuculuk yapmıştır.

Sinema kariyerindeki ilk deneyiminde, Burak Aksak’ın Bana Masal Anlatma adlı filminde başrol olarak Ayperi karakterini canlandırdı. Aylin Zoi’nin “Mecaz” adlı müzik klibinde oynadı. 2015 yılında Kerem Deren’in yazdığı ve başrolünü oynadığı Racon Ailem İçin adlı dizide Yağmur karakterini canlandırdı.

Bu Yazımızda Okuyun :   8 Ekim Bim Kataloğu 2021 (Yeni Ürünler)

Nejat İşler ile Browni intense reklamında vamp kadını canlandırdıktan sonra dikkat çekmiş, ardından Onur Ünlü’nün yönettiği Şubat dizisinde geleceği düşünceleri gören lunapark sahibinin kızı Elem karakteriyle birlikte eşzamanlı konuk oyuncu olarak tek bölümlük Leyla ile Mecnun dizisinde hiç konuşmadan insanlara gülen Şans karakteri ve sunmaya devam ettiği “Hatırlar Mısınız?” programıyla akıllarda yer edinmiştir. Hemen peşinden Güneşi Beklerken dizisinde liseli atletizm sporcusu Zeynep rolüyle başrolde oynayarak tanınmıştır. Lipton şans öpücüğü reklamlarında Güneşi Beklerken dizisinde başrolü paylaştığı rol arkadaşı Kerem Bürsin ile marka yüzü oldu.

2011-2012 yıllarında, TRT 1’de yayınlanan Sen de Gitme dizisinde iki sezon acil doktoru Aslı karakterini canlandırmıştır. Dizinin 2. sezonu ile birlikte eş zamanlı olarak TRT Okul’da “Hatırlar mısınız?” programını sunmaya başladı.

”Google
2 Beğenmekten Vazgeç