Teknobu

Gmail’in Web Sürümünde Kullanılan Özellik Android ve İOS’a Geldi 2020


Gmail’in Web Sürümünde Kullanılan Özellik Android ve İOS’a Geldi 2020

Gmail’in Web Sürümünde Kullanılan Özellik Android ve İOS’a Geldi 2020

Google’ın e-posta uygulaması Gmail, web sürümünde bulunan kart özelliğini Android ve iOS platformlarına da getirdi. Uygulama e-postaları daha düzenli görmenizi sağlayacaktır.

Masaüstü tarayıcılarda uzun süredir kullanılan Gmail özelliği, iOS ve Android ile mobil cihazlara geldi. Daha önce İnternet’te bir şey satın aldıysanız veya bir uçuş için onay e-postası aldıysanız, Gmail’in e-postadaki bazı önemli ayrıntıları kart olarak gösterdiğini fark etmiş olabilirsiniz.

Bu kart sayesinde, tüm e-postayı incelemek zorunda kalmadan önemli bilgilere hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Çok fazla e-posta alan kişiler için özellikle yararlı olan kart özelliği, zaman kazanmamızı sağlıyor.

Android ve iOS’a Geldi

Bir süredir Gmail’in web sürümünde bulunan ve olumlu geri bildirimler alan özellik, bundan sonra her yerde yanınızda olacak. Bir şey satın aldığınızda veya rezervasyon yaptığınızda ulaşmak istediğiniz bilgileri hızlı bir şekilde görmenizi sağlayan kart özelliği, e-postanın hangi şirketten geldiğine bağlı olarak değişebilir. Şu anda her perakende veya havayolu şirketi bu kart özelliğini desteklememektedir, ancak günümüzde yaygınlaştıkça standart Gmail özelliklerinden biri olacağını tahmin edebiliriz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Kick The Buddy Hileli Apk Mod İndir V1.07

İOS için Gmail tarafından yayınlanan kart telefonun tüm ekranını kaplarken, isteğe bağlı olarak Android’de genişletilebilen daha küçük bir kart görüyoruz. Bu özellik şu anda bazı telefonlar için yayınlanmıştır. Bu özelliği hala almadıysanız, 1 hafta içinde tüm Gmail kullanıcılarına gelmesi beklenir.

”Google
17 Beğenmekten Vazgeç