Teknobu

Gmail Kuyruğa Alındı Ne Demek, Nasıl Çözülür? 2021


Gmail Kuyruğa Alındı Ne Demek, Nasıl Çözülür? 2021

Gmail Kuyruğa Alındı Ne Demek, Nasıl Çözülür? 2021

Gmail üzerinden başka birisine mail gönderecekken Gmail Kuyruğa Alındı Ne Demek yazısıyla karşılaştıysanız çözümünü sizler için anlattık. Hemen yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Android cihazınızdan e-posta gönderirken Gmail’de hiç mail gönderirken ” gmaik kuyruğa alındı”gibi bir mesajla karşılaştınız mı? Bu, Android’leri ayrımcı bir şekilde etkileyen bir sorun, ancak bu ne anlama geliyor ve bunu nasıl düzeltirsiniz?

Gmail uygulaması bir şeyi sıraya alındı ​​olarak işaretlediğinde bu, e-postayı hemen gönderemeyeceği anlamına gelir. Uygulama , e-postayı daha sonra göndermeye çalışacaktır , ancak bu arada bir çözüm yolu arıyorsanız, okumaya devam edin.

Gmail Kuyruğa Alındı Yazısının Nedenleri?

Gmail Kuyruğa Alındı
Gmail Kuyruğa Alındı

Bu sorunu yaşamanızın birkaç nedeni olabilir:

  • Cihazınızda bağlantı sorunu olabilir. E-posta yoluyla büyük dosyalar gönderiyorsanız, bu e-postaların genellikle bir süre (verileri yüklenene kadar) kuyruğa alındığını göreceksiniz. Bu nedenle, bağlantı sorunlarınız varsa bu verilerin yüklenmesi biraz zaman alabilir.
  • Cihazınızda yer kalmamış olabilir. E-posta yoluyla göndermeye çalıştığınız verilerin türüne bağlı olarak, depolama alanı düşükse cihazınız bu verileri yüklerken sorun yaşayabilir. Bu nedenle, dahili depolama alanının bir kısmını boşaltmaya bakın.
  • Gmail gelen kutunuz eşik sınırına ulaşıyor olabilir. Çok sayıda e-posta gönderiyorsanız (toplu veya tek tek), Gmail’in belirli kısıtlamalar getirebileceğini bilin (özellikle ücretsiz bir Google hesabınız varsa). Bu durumda, e-postalarınızın aynı anda birkaç saat kuyrukta beklemesi olağandışı bir durum değildir.
Bu Yazımızda Okuyun :   Samsung Galaxy Xcover Pro için Android 11 Güncellemesi yayınladı

Gmail’de Kuyruğa Alınmış E-posta Nasıl Onarılır

İki olası düzeltmeyi uygulamadan önce, bunun yalnızca mobil cihazlara yönelik bir sorun olduğundan emin olmanız gerekir. Masaüstünüze veya dizüstü bilgisayarınıza gidin ve web arayüzünden kendinize bir test e-postası gönderin. Gmail kapalıysa, e-postalar oradan da gönderilmez. Sorunsuz bir şekilde geçerse, özellikle mobil uygulamanızla ilgili bir sorununuz olduğunu biliyorsunuzdur ve çözmek için aşağıdaki iki seçeneği deneyebilirsiniz.

  • Senkronizasyonu Etkinleştir ve Devre Dışı Bırak
  • Uygulamanın Önbelleğini Temizleyin
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç