Teknobu

Pocket Ants: Koloni Simülasyonu (Para Hileli) 2021


Pocket Ants: Koloni Simülasyonu (Para Hileli) 2021

Pocket Ants: Koloni Simülasyonu (Para Hileli) 2021

Pocket Ants: Koloni Simülasyonu oyunu hiç sınırsız para hileli mod apk’sını arıyorsanız web sitemizden hemen Pocket Ants: Koloni Simülasyonu para hilesini indirin.

Pocket Ants , yayıncı Ariel Software’den bir strateji oyunudur. Ancak, diğer oyunlarda olduğu gibi bir orduya komuta etmek için etkili bir strateji oluşturmak yerine, oyuncular bir menajer olacak ve kraliçenin bir üs inşa etmesine yardımcı olacak

Pocket Ants
Pocket Ants

Pocket Ants’ın ortaya çıkışının strateji oyunu türünde parlak bir nokta olduğu söylenebilir. Yeni ve çekici oynanışı ile Pocket Ants, dünyanın her yerinden 1 milyondan fazla indirme ve oyun çekti. Şu anda, bu oyunu indirmek tamamen ücretsizdir. Lütfen hemen şimdi oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize katılın!

Pocket Ants: Koloni Simülasyonu Oynayış

Pocket Ants da yönetici olmak için, güçlü bir temel oluşturmak için vatandaşlarınızı yönetmek sizin görevinizdir. Spesifik olarak, oyuncuların kaynakları toplamak veya yuvada daha fazla oda inşa etmek için işçileri yuvadan göndermesi gerekir. Asker ve işçi sayısını artırmak için kraliçe karınca yetiştirebilirsiniz. Bu şekilde oyuncular, düşmanlarla ve istilacı yaratıklarla savaşabilecek güçlü bir asker ordusu kurabilirler.

Bu Yazımızda Okuyun :   Critical Ops Radar Hack 2021 Son Sürüm
Pocket Ants
Pocket Ants

Pocket Ants da Tohum, Bal, Gıda, Yaprak ve Vücut Parçaları olmak üzere beş ana kaynak vardır.

Yuvayı yükseltmek veya diğer görevleri gerçekleştirmek için tohumlara ihtiyacınız olacak. Bu nedenle, oyuncular düzenli olarak işçileri yuvanın dışına tohum toplamaları ve depoda saklamaları için göndermelidir.

Ayrıca Pocket Antsın bal toplayabileceğiniz özel bir yaprak biti vardır. Yuvayı inşa ettikten sonra, orduyu ateş karıncasının üssünü işgal etmesi için yönlendirebilirsiniz. Hızlı bir şekilde kazanmanıza yardımcı olacak bir numara, önce kırmızı karınca kraliçesini yenmektir. Bir lider olmadan, kırmızı karınca ordusu yönünü kaybedecek ve çabucak kaybedecek. Ardından yaprak biti konvoyunu koruyacak ve güvenli bir şekilde yuvalarına geri getireceksiniz. Bundan sonra, onları bal üretmek için kullanabilirsiniz.

Bu oyunda, ana yemek kraliçenin hayatta kalmasına ve askerler ve vatandaşlar üretmesine yardımcı olur. Ayrıca Leaf’i yiyecek üretmek ve diğer birçok şeyi yükseltmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca, oyuncular köle odasını inşa etmeyi ve yükseltmeyi unutmamalı çünkü burası kaynakları depolamak için bir yer.

MOD özellikleri

Bu yazımızda sizlere daha gelişmiş bir özellik kazandıracak oyunun modifiye edilmiş versiyonunu tanıtmak istiyoruz, özellikle:

Bu Yazımızda Okuyun :   Need For Speed Most Wanted Apk Mod Full 2021

Sınırsız Honeydew: Bu, oyundaki ana para birimidir. MOD versiyonu ile oyun size sınırsız miktarda Honeydew sunacak. Fiyat konusunda endişelenmeden oyun içi öğeleri özgürce satın almanıza ve her şeyi yükseltmenize yardımcı olacaktır. Sınırsız elmas para hilesi mevcuttur.

Pocket Ants: Koloni Simülasyonu (Para Hileli) İndir

Aşağıdaki bağlantıdan son sürüm güncel Pocket Ants: Koloni Simülasyonu (Para Hileli) indirin.

Pocket Ants
Pocket Ants

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç