Teknobu

Gameloop Sistem Gereksinimleri, Kaç Gb 2021


Gameloop Sistem Gereksinimleri, Kaç Gb 2021

Gameloop Sistem Gereksinimleri, Kaç Gb 2021

Bu makalemizde Gameloop hakkında sizlere bilgiler verip Gameloop sistem gereksinimlerini önerilen ve minimum gereksinimlerini ve kaç gb olduğunu paylaşacağız.

Gameloop bir Android emülatörü ve oyun platformudur. Oyun yardımcı programı, PC’nizde Tencent tarafından yayınlanan oyunları ve diğer mobil oyunları oynamanıza izin verecektir. O zaman, popüler Android oyunlarını keşfetmek, indirmek ve oynamak için kullanabilirsiniz

GameCenter, Call of Duty, PUBG, Clash of Clans, Clash Royale gibi Android oyunları yüklemenize izin veren bir platformdur. Gameloop’un keskin ve canlı grafikler gösterebildiğini göreceksiniz. Bu, PC işleme donanımı ile mümkün olur. Bir akıllı telefonla aynı görsel standart kaliteyi sunarak, mobil oyuncuların oyunlarının herhangi bir ekranda keyfini çıkarmasına olanak tanır.

PUBG Mobile, mobil cihazlar için özel olarak resmi Playerunknown’s Battlegrounds ekiplerinden tasarlanmıştır. PUBG Mobile, en yoğun ücretsiz çok oyunculu aksiyon ile Tencent Games tarafından geliştirilen bir çevrimiçi çok oyunculu battle royale oyunudur. 

Yüze kadar oyuncunun bir battle royale’de savaştığı, oyuncuların hayatta kalan son kişi olmak için savaştığı bir tür büyük ölçekli son adam ayakta ölüm maçı olan bir oyuncuya karşı oyuncu nişancı oyunudur. Hayatta kalmak anahtardır ve ayakta kalan son kişi kazanır. Fare ve Klavye ile Hızlı ve Doğru Denetleyici.

Bu Yazımızda Okuyun :   Valorant Skin Fiyatları (Güncel Liste) 2021

Diğer tüm FPS oyunlarına benzer şekilde, PUBG Mobile’ın PC’de esnek ve sorunsuz oyun oynaması için oyunculara ihtiyacı var. Bu nedenle, GameLoop’un özel Engin – AOW motoru, oyuncuların oyunda daha az gecikme ve takılma ile hassas atış ve nişan alma becerilerini geliştirdiğini onaylar.

Gameloop Sistem Gereksinimleri
Gameloop Sistem Gereksinimleri

Gameloop Sistem Gereksinimleri

GameLoop Tencent Gaming Buddy’yi indirin . Game Loop v3.3, PC’de Pubg Mobile Oynamak için Tencent Gaming Buddy Emülatörünün Yeni Güncelleme Sürümüdür. Şu anda İngilizce ve Çince olmak üzere iki dilde mevcuttur.PC’de Duty Mobile İyi Oyun Deneyimi GameLoop çağrısı. PUBG Mobile’ı PC 60FPS’de oynayabilirsiniz.

Gameloop Minimum Gereksinimleri

 • CPU : 1.8 GHz hızında Intel veya AMD’den çift çekirdekli.
 • GPU : NVIDIA GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600
 • Bellek : en az 3 GB RAM
 • İşletim Sistemi : Windows 10, 8.1, 8 ve 7
 • DirectX : Sürüm 9.0c
 • Depolama : 1 GB ücretsiz depolama alanı
 • CPU : 2.6 GHz’de Core-i3 veya AMD
 • GPU : NVIDIA GeForce GTX 660
 • Bellek : en az 4 GB RAM
 • İşletim Sistemi : Windows 10, 8.1, 8 ve 7
 • DirectX : Sürüm 90c
 • Depolama : 1 GB ücretsiz depolama alanı
Bu Yazımızda Okuyun :   Back 4 Blood Sistem Gereksinimleri, Kaç Gb 2021

GameLoop Nasıl Çalışır?

Gereksinimler hakkında konuştuğumuzda, GameLoop’u kurmak için en az 4 GB RAM’e, minimum 1,5 GB sabit disk alanına ve i5 veya daha yüksek Intel veya AMD işlemciye ihtiyacınız olacak.

Windows için GameLoop, 7 ve üzeri işletim sistemi sürümleri gerektirir. Ne yazık ki, bu programı Mac için bulamayacaksınız.

Bu koşulları sağlıyorsanız kurulum çocuk oyuncağıdır. Uygulamayı indirin ve sihirbaz sizi birkaç dakika içinde işlemden geçirecektir.

Emülatörü cihazınızda başlattığınızda, kullanmak için oyunları manuel olarak da yüklemeniz gerekir. Bunu yaptığınızda, grafik ayarlarınızı da değiştirebilirsiniz.

GameLoop ve sunduğu tüm özellikler üç dilde gelir – İngilizce, Çince ve Vietnamca. 1. pencereniz açıldığında, aralarında geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca 3 ekran çözünürlüğü arasında geçiş yapabilirsiniz – 1024×576, 1280×720 ve 1366×768.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç