Teknobu

FIFA Online 4 Sistem Gereksinimleri, Kaç Gb 2021


FIFA Online 4 Sistem Gereksinimleri, Kaç Gb 2021

FIFA Online 4 Sistem Gereksinimleri, Kaç Gb 2021

Bu makalemizde FIFA Online 4 oyunu hakkında sizlere bilgiler verip FIFA Online 4 sistem gereksinimlerini önerilen ve minimum gereksinimlerini ve kaç gb olduğunu paylaşacağız.

FIFA Online 4 , EA Sports stüdyosu tarafından geliştirilen futbol serisinin ücretsiz, çevrimiçi versiyonu ve birkaç yıl önce yayınlanan FIFA Online 3’ün devamıdır . Prodüksiyon, ekibinize liderlik etmenize ve dünyanın her yerinden oyunculara karşı oynamanıza olanak tanır. Genişletme, EA Spearhead tarafından geliştirildi ve Garena tarafından yayınlandı.

PC için FIFA Online 4’ü satın almadan önce oyun geliştiricileri tarafından sağlanan sistem gereksinimlerini sistem yapılandırmanızla karşılaştırmayı unutmayın. Genellikle, minimum sistem gereksinimleri, oyunun başlamasına ve normalde minimum kalite ayarlarında çalışmasına izin verecek yapılandırma anlamına gelir. 

FIFA Online 4 Sistem Gereksinimleri
FIFA Online 4 Sistem Gereksinimleri

PC’niz önerilen gereksinimlere ulaşırsa, yüksek kalite ayarlarıyla stabil bir oyun oynayabilirsiniz. Ultra ayarlarda oynamayı seviyorsanız, daha iyi bir donanıma sahip olmanız ve ardından geliştiriciler tarafından önerilen sistem gereksinimlerinde belirtilmesi gerekir.

Geliştiricilerin resmi FIFA Online 4 sistem gereksinimlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Sayfada bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız iletişim sayfasından bize yazmaktan çekinmeyin.

Mekanik

FIFA Online 4 , FIFA 18’de modellenmiştir ve bu oyunun birçok animasyonunu ve diğer unsurlarını kullanır. Oyuncular, farklı oyunculardan oluşan kapsamlı bir listeden seçim yaparak takımlarını kurabilirler. Oynayarak, yeni oyunculara ve diğer eşyalara harcayabileceğimiz EP para birimi alıyoruz. Oyuncuları (kullanıcılar arası) transfer edebileceğiniz bir market de bulunmaktadır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Gas Station Simulator Sistem Gereksinimleri, Kaç Gb? 2021

Oyun modları

In FIFA Çevrimiçi 4’e , yalnız ve diğerleriyle hem oynayabilir, ancak vurgu çok oyunculu modu kesinlikle . Birkaç farklı olasılık arasından seçim yapabiliriz – tek maçlara veya liglere ve turnuvalara katılabiliriz. Oyuncular, maçların özel bir sıralama sistemi ile kaydedildiği FIFA Online World Tour modunu da kullanabilirler.

Teknik yönler

FIFA Online 4 , FIFA 18’den bildiğimizden büyük ölçüde farklı olmayan çekici bir üç boyutlu grafik tasarıma sahiptir . Oyuncu modelleri detaylara büyük özen gösterilerek yeniden üretildi ve oyundaki mevcut stadyumlar gerçek muadillerinin atmosferini yansıtıyor.

FIFA Online 4 Sistem Gereksinimleri

FIFA Online 4 Sistem Gereksinimleri
FIFA Online 4

Aşağıda FIFA Online 4 minimum ve önerilen sistem gereksinimleri yer almaktadır.

Minimum sistem gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows Vista/7//8/8.1/ 10 – 64bit
 • İşlemci: Intel Core i3-2100 3.1 GHz/AMD Phenom 7950 Dört Çekirdekli/AMD Athlon II X4 620
 • RAM (bellek): 4 GB
 • Ekran Kartı: Geforce GT 730/ATI Radeon HD 7570, 1 GB
 • HDD: 20 GB
 • DirectX: 11

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows Vista/7//8/8.1/ 10 – 64bit
 • İşlemci: Intel Core i5-2550К 3.4 GHz/ AMD FX-6350 Altı Çekirdekli
 • RAM (bellek): 8 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460/AMD Radeon HD 6870, 3 GB
 • HDD: 20 GB
 • DirectX: 11
Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 İndir Pc İçin Ücretsiz

PC yapılandırmanızı FIFA Online 4 sistem gereksinimleriyle karşılaştırmanın yanı sıra, her zaman güncel video sürücülerine sahip olmayı unutmayın. Her zaman kararlı sürücülerin yalnızca en son sürümlerini indirmelisiniz – beta sürümlerini kullanmamaya çalışın, çünkü bunlarda geliştiriciler tarafından henüz bulunup çözülmemiş bazı hatalar olabilir.

”Google
Beğen