Teknobu

Free Fire Apk Mod Sınırsız Elmas v1.56.1

Free Fire Apk Mod Sınırsız Elmas v1.56.1

Free Fire Apk Mod Sınırsız Elmas v1.56.1

Free Fire Apk Mod Free fire Sınırsız Elmas En iyi hayatta kalma atış oyununu arıyorsanız, Garena Free Fire MOD APK (Free Fire Elmas Hilesi) tam size göre. PUBG Mobile’a çok benziyor ancak sadece 50 oyuncu var. Web sitemizden Ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu Free Fire Elmas hileli apk ile oyun hesabınızda Sınırsız Para ve Sınırsız Elmas kazanacaksınız. Ayrıca tüm Karakterlerin Kilidini Açacak ve ücretsiz Garena Kabukları alacaksınız.

Free Fire Apk Mod Bilgileri:

Garena Free Fire Modu

Uygulama 
Adı
Garena Free Fire Mod Apk
PlatformAndroid
Mod ÖzellikleriSınırsız Elmas ve Madeni Para, Otomatik nişan alma, Wallhack
Boyut142 milyon
Sürüm1.56.1
KategoriAksiyon
Root gerekli?Hayır
FiyatBedava
AlınFree Fire Apk Mod Free Fire Apk Mod Free Fire Apk Mod Free Fire Apk Mod

Otomatik nişan alma

Garena Free Fire Modumuz otomatik nişan alma fonksiyonuna sahiptir. İçgörü geldiğinde otomatik olarak düşmana ateş edecek. Duvarlardan ve nesnelerden ateş etmeyeceksiniz, böylece diğer oyuncular tarafından hile yapan olarak algılanmayacaksınız.

Bu hack ayrıca ‘daha fazla hasar’ ve ‘kafadan vurma’ işlevlerine sahiptir. Bunları oyundayken etkinleştirebilirsiniz. Kolayca tespit edilebileceğiniz için kafadan vuruş işlevini kullanırken dikkatli olun. Yalnızca otomatik nişan alma işlevini kullanırsanız, yasağa karşı% 100 güvende olacaksınız.

Bu Garena Free Fire MOD’u kullanarak hemen hemen her maçı kolayca kazanabilirsiniz.

Free Fire MOD APK Özellikleri:

 • Sınırsız Elmas
 • Sınırsız para
 • Ücretsiz Garena Kabukları
 • Tüm Karakterlerin Kilidini Aç
 • Otomatik nişan alma
 • Wallhack
 • İndirmesi ücretsiz
 • Tamamen Güvenli
 • Tüm Android sürümleriyle uyumlu
 • Ücretsiz Fire Mod APK dosyasının kurulumu çok kolaydır
 • Otomatik güncelleme
 • Oyunla otomatik senkronizasyon
 • Android cihazınızı köklendirmenize gerek yok!

Sınırsız Elmas

Elmaslar, oyunda kullanılan ana oyun içi para biriminden biridir. Bunları tişört, pantolon ve şapka gibi öğeleri satın almak için kullanabilirsiniz. Karakterinize herhangi bir avantaj sağlamazlar, sadece görünüşünüz içindir.

Elmasları sadece gerçek parayla satın alabilirsin, başka yolu yok. Bu yüzden bu Garena Free Fire Mod Apk’ı yarattık. Oyun hesabınızda sınırsız elmas alacaksınız, böylece para harcamanıza gerek kalmayacak. İstediğiniz tüm derileri satın alın. Onları arkadaşlarınıza gösterin. Tüm başarılarınızdan kesinlikle şaşıracaklar.

Ücretsiz ateş mod apk ile aldığınız elmasları da tüm karakterleri satın almak için kullanabilirsiniz. Misha sadece elmaslarla satın alınabilir, bu yüzden doğru yerdesiniz. Mevcut karakterlerden herhangi birini kullanabileceğiniz için diğer oyunculara karşı büyük bir avantaj elde edeceksiniz.

Sınırsız Garena Kabukları

Kabuklar, Garena evreninde çevrimiçi para birimi görevi görür. Oyun içi öğeler ve yükseltmeler gibi pek çok ödül satın almanıza izin veriyorlar. Bunlar, oyun deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Free Fire oyununda bu mermileri teçhizat, silah ve malzeme satın almak için kullanabilirsiniz. Daha uzun süre dayanacak ve kazanma şansınız daha yüksek olacak.

Bu yüzden, oyun hesabınıza sınırsız Garena mermisi almak için Garena Free Fire Modumuzu kullanın. Sadece suistimal etmeyin, günde en fazla 3 defa kullanın. Bu şekilde, yasaklanmaktan güvende olacaksınız. Aracımız oyun tarafından algılanamaz, ancak dikkatli kullanın.

Airdrop Silahlarını Anında Alın

Garena free fire mod apk’yı kullanarak bu güçlü silahlara sahip olacaksınız. Normalde bu silahları yalnızca airdrop’lardan alabilirsiniz.

üm Karakterlerin Kilidini Aç

Oyuncunun oynayabileceği 10 farklı karakter var. Bunlardan ikisi başlangıç ​​karakterleri, diğerleri satın alınabilenler.

İşte Mod Apk’ımızı kullanarak kilidini açacağınız karakterler:

Oyun hakkında

alt title="Free Fire Apk Mod Sınırsız Elmas v1.56.1 4">
Garena Free Fire Oynanışı

Bu oyun şimdiden 100 milyon indirmeyi geçti. Oyun, kontrol ve grafiklerle ilgili iyi değerlendirmeleri var. Bu oyunu oyun mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Şu anda, oyun dünyası üçüncü şahıs bir açık dünya atış oyununda yüksek. Mobil oyun söz konusu olduğunda, Garena Free Fire Mod Apk’tan daha iyi bir oyun yoktur. Son zamanlarda, piyasa bu türdeki benzer bir oyunun selini gördü, ancak çok azı oyuncunun ilgisini çekecek kadar başarılıydı.

Bu tür türdeki en büyük sorun, insanların belirli bir süre sonra bu oyunlara olan ilgisini kaybetme eğiliminde olmasıdır. İyi bir oyun geliştiricisinin devreye girdiği yer burasıdır. Geliştiricinin yeni bir şey bulmak ve rekabeti savuşturmak için sürekli bir beyin fırtınası durumunda olması gerekir.

Oylar ve görüşler

Garena Free Fire incelemelerinin derecelendirmeleri, bu özel oyunun geliştiricilerinin ne kadar başarılı olduğu hakkında çok şey anlatıyor. On altı milyondan fazla kişi, ortalama puanı beş üzerinden dörtten fazla olan bir oyunu incelediğinde, oyunun oldukça iyi bir oyun olması güvenlidir.

Oyunun özellikleri

Garena Free Fire’ın grafik kalitesi biraz daha üst tarafta. Sonuç olarak, daha yüksek bellek kapasitesine sahip kaliteli bir cep telefonu gerekli. Oyunun boyutu orta derecede büyük.

Oyunun sorunsuz çalışması için iyi bir ağ bağlantısı gerekir. Yavaş internet hızı deneyimi bozabilir. Garena Free Fire, Google Play Store ve Apple Store’da kolayca bulunur ve indirmesi ücretsizdir.

İyileştirme Odası

Free Fire’ın en büyük dezavantajı, geliştiricinin bir seferde yalnızca elli kişinin düello yapmasına izin vermesidir. Büyük bir dönümlük arazi üzerinde on dakikalık bir süre boyunca savaşacaklar ve bu da potansiyel düşman bulmayı sıkıcı hale getiriyor.

Garena Free Fire’ın geliştiricileri, oyun deneyimini geliştirmek için zaman zaman yeni güncellemeler geliştirdiler. Ayrıca, test çalışması sırasında karşılaşılan hataları ve hataları düzeltmek için.

Oyun özellikleri:

 • Bu bir atış oyunu. Bu, sonuna kadar hayatta kalmanız gerektiği anlamına gelir. Bu oyunu cep telefonlarında rahatlıkla oynayabilirsiniz. Her oyun 10 dakikalık olacaktır. Uzak adaya yerleştirileceksiniz ve 49 rakiple rekabet etmeniz gerekecek. Her biri hayatta kalmak istiyor olacak.
 • Oyuna başlamak istediğiniz noktayı kolayca seçebilirsiniz. Paraşüt yardımı ile ineceksiniz. Bu yüzden güvenli bir bölgede kalmaya çalışın, böylece sonuna kadar hayatta kalabilirsiniz.
 • Burada, haritayı keşfetmeye ve siperlerde saklanmaya çalışabileceğiniz farklı türden araçlar bulacaksınız. Görünmez olmak istiyorsanız çimlerin altına saklanabilirsiniz. Hayatta kalmak için, hedefe ulaşmak için çulluk çekebilir, pusu kurabilir ve her şeyi yapabilirsiniz.
 • Bu oyun aynı zamanda kış sezonunu kutlamak için Winterland güncellemesi gibi bir güncellemeyle birlikte geliyor. Yükseltmeden sonra, kıyafet ve oyun moduyla birlikte bir kış teması alacaksınız.
 • Güvenli bölgeye indikten sonra silahları aramanız gerekecek. Düşmanları öldürdükten sonra yağmalayın. Amacınızın oyundaki son kişi olarak durmak olduğundan emin olun. Pek çok yeni şey kazanmanıza yardımcı olacak ancak hava saldırılarından kaçınmaya çalışacak airdrop olacak.

Bu oyunun kolay kontrolleri ve ilgi çekici grafikleri, Garena Free Fire’da en sorunsuz deneyimi yaşamanıza yardımcı olacaktır .

Garena Free Fire Unlock

Neden Garena Free Fire Hack kullanıyorsunuz?

Bu sorunun cevabı basit: en iyi oyuncu olmak! Hack kullansanız bile artık bu kadar kolay.

Oyun gittikçe daha ünlü hale geldikçe, eminim pek çok arkadaşınız zaten oynuyordur. Eğer onları her maçta yenmek istiyorsanız, kesinlikle bu garenasız ateş hackini kullanmalısınız. Otomatik nişan alma işlevine sahip olduğu için, hiçbir insan oyuncu bundan daha iyi olamaz.

Adil oynamak istiyorsanız, sadece görünümlerin kilidini açmak için Garena free fire hack’imizi kullanın. Bu da bedava ateş mod apk’yı kullanmak için bir sebep. Derilerinizi arkadaşlarınıza göstererek onları satın almak için bir servet harcadığınıza inandırabilirsiniz.

Hack’imiz oyun tarafından tespit edilemez, ancak dikkatli kullanmalısınız. 1/3 eşleşmeyi etkinleştirdiğini çok fazla kişiye söylemediğiniz sürece güvende olacaksınız.

Android’de Garena Free Fire MOD APK nasıl indirilir

Mod apk dosyasının kurulumu çok kolaydır:

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklamanız yeterlidir.
 2. Dosya indirilene kadar bekleyin ve ardından açın
 3. Yükleme Atış Serbest Mod Apk Android cihazınızda dosya
 4. İçindeki talimatları izleyin
 5. Modu Başlatın ve Keyfini Çıkarın

Ayarlarınızda ‘Play Store dışındaki kaynaklardan yüklemelere izin ver’ kutusunu işaretlediğinizden emin olun.

SSS

Garena Free Fire’ı Hackleyebilir misin?

Cevap Evet. Garena Free Fire Modumuzu kullanıyorsanız oyun hesabınızda sınırsız Elmas ve Madeni Paraya sahip olacaksınız.

Aimbot, Garena Free Fire Mod Apk’da mevcut mu?

Cevap yine EVET. Bu özellik Mod Apk’ımızda mevcuttur. Ayrıca oyunda wallhack fonksiyonuna da sahip olacaksınız.

Güvenli mi?

Evet, Free Fire Mod Apk’ın çalışması için Android cihazınızı rootlamanız gerekmediği için güvenlidir. Yani, hiçbir risk söz konusu olmayacak!

Bu Yazımızda Okuyun :   Dream League Soccer 2019 Hileli Mod Apk V6.13
11 Beğen