Teknobu

Forza Horizon 5 Apk (Son Sürüm) İndir


Forza Horizon 5 Apk (Son Sürüm) İndir

Forza Horizon 5 Apk (Son Sürüm) İndir

Forza Horizon 5 Apk oyunun 2021 yılında en yeni güncel sürümünü güvenle web sitemizden indirebilir ve oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

Forza Horizon 5 oyununu hem Android hem de iOS mobil ve tablet cihazlarda nasıl indirip oynayacağınız aşağıda sizlere detaylı bir şekilde açıkladık.

En yeni Forza Horizon 5’i Android ve iOS cep telefonlarında oynamak ister misiniz? Cevabınız evet ise, en iyi Android ve iOS oyunlarını alacağınız doğru yerdesiniz. Bugün burada size ücretsiz indirme bağlantısıyla Android ve iphone iOS için en son Forza Horizon 5 apk+Obb veri dosyalarını sunuyorum. Sadece apk dosyasını indirmeniz gerekiyor ve obb apk içinde otomatik olarak indirmeye başlayacak.

Forza Horizon 5 Mobile Apk Hakkında

Forza Horizon 5 Apk
Forza Horizon Mobile 5 Apk

Forza Horizon 5 Mobile, cep sürümü olacak mı? Şimdi bu burada! Burada! Tedavi, mobil uygulama kullanıcıları tarafından devralındı ​​ve Forza Horizon 5 oluşturuldu. İronik olarak, Forza Horizon 5’in aksiyonu, grafikleri ve mekaniği nasıl buluyorsunuz? PC ve konsol oyunu forza geçersiz kılınacak mı? Bu sorunun yanıtları aşağıdaki raporda verilmiştir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Truck Simulator Ultimate 1.0.5 Apk (Güncel) 2021

Bu kreasyon, en iyi ve en iyi bilinen yarış oyunudur. Bu durumda, gerçekten zengin şeyler elde ederiz. Forza Horizon iphone için aynı özelliklere sahiptir ve elde taşınabilir uygulamalar için aynı özelliklere sahiptir. Bu sefer PC’lerde ve konsollarda normal şekilde oynayacağız, aynı zamanda Android ve iOS tabletlerde de oynayacağız. Oyun ücretsizdir. Oyun açık. Filmde yapımcı her yönüyle ilgileniyor. Forza Horizon 5 apk, aşağıdakiler gibi farklı modlara sahiptir:

  • Kampanya
  • çok oyunculu
  • Özel etkinlikler (etkinlikler sırasında özel araba parçaları gibi premium şeyler alabilir

Forza Horizon 5 Mobile Özellikler

Forza Horizon 5 Apk
Forza Horizon Mobile 5 Apk

Forza horizon 5 mobile’da bulunan birçok özellik vardır, ancak burada bunlardan bazıları vurgulanmıştır:

Forza Horizon 5 Mobile apk göz kamaştırıcı, pürüzsüz ve sürüşü eğlencelidir, ancak Xbox One için bu, güçlü bir taş yenilikçi devenin ötesinde bir şeydir. Gerçekten hoş bir etkileşim deneyimi. Sabit sürücü için önemli bir hedeftir. Bu, bıraktığımız son çağdan daha hafif olabilir, ancak akşam geç saatlerde atılganlık ve sis için çok fazla talebe ihtiyaç duyuyor, ancak muhtemelen gezegenin en kötü şöhretli köşelerinde bir araçla güreşirken güven konusunda hiç bu kadar harika görünmedi veya hissettirmedi.

Bu Yazımızda Okuyun :   Truck Simulator Ultimate 1.0.6 Apk (Güncel) 2021

Oyuncular keşfetmek için yeni özellikler, araçlar ve oyun oynama avantajları açan oyun içi evler satın alabilirler. Oyun, mevsim farkını da gösteren harika bir çevre sistemi sunuyor.

Dünyadaki çevre mevsime bağlı olarak değişecektir: örneğin, Derwentwater kışın donar ve oyunculara oyun dünyasının geniş kapsamda ulaşılması zor olan bölgelerinde gösterilmeleri için buz üzerinde araba kullanma yeteneği verir. farklı mevsimlerden.

Mevsimler, oyunun çalışanları arasında sabitlenir ve bu, tüm oyuncuların her zaman karşılaştırılabilir koşullar yaşayacağı anlamına gelir. Oyuncuları dört mevsimin her birine alıştıran bir etkinlik başlangıç ​​planının tamamlanmasıyla sonuçlanan normal dünya sezonları, hareketlerin meydana gelmesiyle her hafta değişecektir. , bittiğinde, önceki sezonun geliştirilmiş olana geçişini gösteren kısa ve makul bir ara sahneyi tetikleyecek, ancak reklam öğesi bir etkinlikte veya geliştirmede olan oyuncular için ertelenecek.

Oyun modları

Forza Horizon Mobile 5 apk oyunlarının öne çıkan özellikleri, PC ve XBOX için Forza Horizon 5’te gizlice ve insanlarla birlikte alınabilir. Yeni gelişme, listede doğal olarak farklı oyuncuların bulunabilmesidir. Pratik olarak, insan yapımı yapay zeka teknolojisi olmayan herhangi bir görev, üyelerle olan dernek tarafından olduğu gibi tamamlanabilir. Genel olarak, oyun bir yıl öncesine göre o kadar da benzersiz değil ve ayrıca rüya gibi bir futbol takımı oluşturuyor. Maçtan sonra aldığımız para, futbolcularımız için aynı anda kart kolilerinde alınması güzel ve korkunç.

Bu Yazımızda Okuyun :   Zero City Mod Apk Son Sürüm İndir 2021

Forza Horizon 5 Apk Nasıl indirilir

  • Aşağıdaki bağlantıdan oyun dosyalarını indirin 
  • Android cep telefonunuza indirilen dosyaları yükleyin.
  • Oyunu indirmeden önce, 30-40 saniye boyunca uygulamaları/oyunları yükleyerek ve açarak Doğrulama işlemini tamamlamanız gerekir.
  • Başarılı bir doğrulamadan sonra oyunu indirebilirsiniz ve evet apk dosyasının içinde doğrulama yoktur. Oyun yüklendikten sonra doğrulama yapmadan oynayabilirsiniz.
Forza Horizon 5 Apk
Forza Horizon Mobile 5 Apk İndir
”Google
Beğen