Web Analytics
Teknobu

Forza Horizon 4 Mortimer Bahçeleri Nasıl Tamamlanır?
Forza Horizon 4 Mortimer Bahçeleri Nasıl Tamamlanır?

Forza Horizon 4 Mortimer Bahçeleri Nasıl Tamamlanır?

Forza Horizon 4 Mortimer Bahçeleri nerede, nasıl gidilir görev nasıl tamamlanır. İşte merak edilen tüm sorularun cevapları bu yzamızda.

Forza Horizon 4 Mortimer Bahçeleri – İşte bu haftanın fotoğraf yarışmasını nasıl tamamlayacağınız ile ilgili ipuçları.

Son derece bağımlılık yaratan , süper şaşırtıcı yarış video oyunu Forza Horizon 4 , yeni haftalık Fotoğraf Yarışması ile çıktı. İşte bu haftaki Forza Horizon 4 Mortimer Bahçeleri nerede nasıl tamamlanır bakalım.

Forza Horizon 4 Mortimer Bahçeleri Nasıl Tamamlanır?

Forza Horizon 4 Mortimer Bahçeleri
Mortimer Bahçeleri

Bu bir fotoğraf yarışmasıdır. Roman Roadster , Mortimer Bahçelerinde ki herhangi bir modern spor otomobilin fotoğrafını çekmenizi gerektiriyor. Mortimer bahçelerine gidin ve arabanızın fotoğrafını çekin.

İlk adım, arabaları filtrelemeyi ve Modern Spor Araba listesini ayrı ayrı sınıflandırmayı içerir . Oyunda seçilebilecek çok sayıda Modern Spor araba var . İster RX-8, ister Mazda MX-5, ister eski tarz bir Lotus , hatta bir Porsche olsun, tamamen yapmak istediğiniz araba seçiminize bağlıdır.

Eğer spor arabayı seçtiyseniz mortimer bahçelerine doğru hemen yol alın.

Mortimer Bahçelerin’de baş döndürücü bir fotoğraf çekebileceğiniz bir sürü yer var . Muhteşem manzaralı arka plana sahip belirli bir yere gidin ve arabanızı konumlandırın.

Konumlandırdığınız noktada arabanızın resmini çekin. Ve mortimer bahçelerindeki görevi tamamladınız. Ücretsiz bir Wheelspin ve 1000 Etki Puanı ile ödüllendirileceksiniz .

”Google
18 Beğenmekten Vazgeç