Web Analytics
Teknobu

Forza Horizon 4 Arkadaşla Nasıl Oynanır? 2021
Forza Horizon 4 Arkadaşla Nasıl Oynanır? 2021

Forza Horizon 4 Arkadaşla Nasıl Oynanır? 2021

Forza Horizon 4 Arkadaşla Nasıl Oynanır? Forza Horizon 4 Arkadaşla oynamak için ne yapılması gerekiyor. İşte tüm detaylar burada.

Bugün sizlere Forza Horizon 4’ü Arkadaşlarla Nasıl Oynayacağınızı ve Forza Horizon 4’ü online olarak kolayca nasıl oynayacağınızı anlatacağım.

Forza Horizon 4 Arkadaşla Nasıl Oynanır?

Forza Horizon 4 Arkadaşla
Forza Horizon 4 Arkadaşla nasıl oynanır.

Kesinlikle dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta. Sütunlar, açık dünya işbirlikçi oyuna benzer. Genel olarak, tanıdığınız biriyle oynamanın ana yolu budur. Birlikte yarışabilir ve birbirinize çarpabilirsiniz. Herhangi bir oyuncuyu sütuna davet edebilirsiniz, ardından haritada sizinle aynı işaretleri görecektir. Bu şekilde ikinizin de katılmak istediğiniz yarışa gelmeniz daha kolay olacaktır. Tüm arkadaşların bir yarış seçmesi ve buna göre aynı yerde olması önemlidir. Sütunlar bunu çok daha kolay hale getirir.

Sözde “Xbox Companion” resmi kaynaklardan kolayca indirilebilir. Diğer şeylerin yanı sıra arkadaşlarınız ve oyunlarıyla ilgili bilgileri gösterir. PC’deki “Forza” nın teorik olarak Xbox uygulamasına hiçbir şekilde bağlı olmamasına rağmen, birçok kullanıcı kurulumunun aynı dünyada bir arkadaş bulmaya yardımcı olabileceğini kaydetti. Xbox uygulamasında arkadaş listenize gidin. Bir kez orada, arkadaşınızı seçin, ardından bir gruba veya oyuna katıl’ı tıklayın veya bir davetiye gönderin.

”Google
15 Beğen