Teknobu

Fontise Font Maker Keyboard Apk (Güncel Sürüm) 2021


Fontise Font Maker Keyboard Apk (Güncel Sürüm) 2021

Fontise Font Maker Keyboard Apk (Güncel Sürüm) 2021

Fontise Font Maker Keyboard apk ile Kendi yazı tipinizi oluşturmanın en kolay yolu bu uygulamada hemen sizde fontise apk uygulamasını indirin kendi yazı tiplerinizi oluşturun.

Fontise apk’yı iMessage, Pages, Keynote, Numbers, Word, Excel ve Powerpoint gibi tüm uygulamalarınızda kullanabilirsiniz. IOS, Mac OS ve Windows’ta.

 Font Maker Keyboard Apk
Font Maker Keyboard Apk

Fontise Font Maker Keyboard Apk

F Font Maker Keyboard Apk  , T Nha Hoang tarafından geliştirilen bir üretkenlik uygulamasıdır ve hem iOS hem de Android cihazlarda indirilebilir. Uygulama, iOS 13.0 veya üstü ile uyumludur.

iphone / ipad / ios klavye yazı tipi olarak kendi el yazınızı oluşturun ve kullanın!

Fontise-font oluşturucu klavyesindeki Yeni Yazı Tipi düğmesine dokunun ve kendi yazı tipinizi oluşturmak için her harf için belirli kartlarda kendi harflerinizi çizmeye veya tasarlamaya başlayın.

Büyük harflerin yanı sıra özel sayılar ve noktalama işaretleri de oluşturabilirsiniz.

Tüm harfleri fontise android ile kapatmak için, her kart için özel mektubunuzu tasarlayabilir ve tüm süreci takip edebilirsiniz. Özel harflerden oluşan bir koleksiyon oluşturduğunuzda, Bitir düğmesine dokunabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   İnat Box V4 Apk Nedir? (Güncel) 2022

Yazı tipini etkinleştirerek, özel yazı tiplerinize erişilebilir. Ayrıca biraz renk ekleyebilir ve yazı tipini kalın veya italik yapabilirsiniz.

Fontise Font Maker Kayboard İpuçlarını kullanan Elegant Fonts, fontise uygulamalarının kullanıcıları için kendi fontlarını oluşturma sürecini basitleştirmeleri için yararlı bilgiler içeren tüm cihazlar için ücretsiz bir kılavuzdur.

Fontise Font Maker Keyboard Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur?

En iyi seçenek, doğrudan tarayıcınızdan indirmektir. Aşağıda, APK dosyalarının nasıl indirileceğine dair yardımcı bir resimli kılavuz bulunmaktadır.

  1. Aşağıdaki İndir düğmesine dokunun.
  2. Şimdi indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. APK dosyasını indirme veya Play Store’dan yükleme seçenekleri vardır.
  3. APK İndir’e dokunun.
  4. Tarayıcı tercihlerinize bağlı olarak bir onay penceresi açılacaktır.
  5. Tekrar İndir üzerine dokunun ve dosyayı cihazınıza kaydedin.
 Font Maker Keyboard Apk
Font Maker Keyboard Apk
”Google
Beğen