Teknobu

My Friend Pedro Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021


My Friend Pedro Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

My Friend Pedro Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

Aksiyon oyunlarını oynamayı seviyorsanız sizde hemen Hileli My Friend Pedro Apk‘nın en güncel son sürümünü indirebilirsiniz.

Aksiyon oyunları oynamayı seviyor musun? Arkadaşım Pedro’da arkadaşın Pedro’nun ailesini kurtarmasına yardım etmen gerekecek. Bugün birçok aksiyon sahnesinin tadını çıkarın

My Friend Pedro Apk
My Friend Pedro Apk

My Friend Pedro Apk Hakkında

Atış ve aksiyon oyunları, gün ve yaş ne olursa olsun her zaman popülerdir. Zevk alacak çok fazla oyun olduğu için bu oyunlara doyamıyoruz. Günümüzde akıllı telefonlar o kadar gelişmiş hale geldi ki, günümüzün en iyi aksiyon oyunlarından bazılarının keyfini sonuna kadar çıkarabiliyoruz.

Sizi bekleyen bir sürü harika aksiyon oyunu var ama My Friend Pedro bir klasik. Eşsiz yönleri olan yandan kaydırmalı eğlenceli bir aksiyon oyunu sunuyor!

Bu aksiyon-çekim oyununu benzersiz kılan şey, yörüngeyi seçebildiğiniz için ağır çekimde hareket etmenize izin vermesidir. Kontrol, gitmek istediğiniz yörüngeyi seçebileceğiniz ve düşmanlara ateş edebileceğiniz Angry Birds’e benzer.

Bu Yazımızda Okuyun :   GRID Autosport Mod Apk (Sınırsız Para) 2021

Bugün burada farklı konumlarda çok sayıda düşmana karşı savaşabileceğiniz birçok seviyenin tadını çıkarın. Farklı oyun modlarının yanı sıra bugün kullanabileceğiniz becerilerle de eğlenin. Arkadaşın Pedro’nun ailesini kurtarmasına yardım edebilir misin?

My Friend Pedro Apk
My Friend Pedro Apk

My Friend Pedro Apk Özellikleri

Arkadaşım Pedro, daha fazlası için geri gelmenizi sağlamak için benzersiz kıvrımlara sahip klasik bir yandan kaydırma aksiyon oyunu sunuyor.

Incredible Shooting oyunu – Atış ve aksiyon türleri günümüzde en popüler türlerden ikisidir. Özellikle mobil oyunlar söz konusu olduğunda çok bağımlılık yapıcı ve eğlencelidirler.

Çoğu geliştirici onlara odaklandığından, bu türlerden herhangi birinde oyun bulmak çok kolaydır. Ama yeni bir şey arıyorsanız, My Friend Pedro denemek isteyebileceğiniz bir oyundur! Bu, aşırıya doğru yandan kaydırma özelliğine sahip benzersiz bir özelliktir.

Burada nihai hedefiniz, muz olan arkadaşınız Pedro’nun kaçırılan ailesini kurtarmasına yardım etmektir! Daha sonra aileyi sona erdirmek için 37 zorlu seviyeden geçmeniz gerekecek. Hedefleri bulun ve bugün en aksiyonlu şekilde vurun.

İstediğiniz gibi özgürce kontrol edebileceğiniz yörüngeleri kullanarak hareket edebilirsiniz. Matrix tarzı bir oyun için havada ateş ederken ağır çekim hareketlerin tadını çıkarın! Bu oyunda, yeteneklerinizi test edebilmeniz için Blood Rush Modunun da keyfine varacaksınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   Gacha Life Mod Apk v1.1.4 İndir (Sınırsız Para / Elmas /)

37 seviyeyi oynayın – Eğer bir aksiyon oyuncusuysanız, hemen My Friend Pedro’yu oynamalısınız! Burada, oynaman için aksiyon sahneleriyle dolu 37 benzersiz seviyeyle karşılaşacaksın. Her seviyede, farklı konumlarda tonlarca düşmanla ve farklı sertlik seviyeleriyle karşılaşmanız gerekecek.

Devam ettikçe düşmanlarınızın daha zorlu olacağını ve seviye atlamanız gerektiğini göreceksiniz. Arkadaşınızın ailesini kurtarabileceğiniz sona doğru ilerlerken her seviyeyi tamamlamanın keyfini çıkarabilirsiniz!

Benzersiz kontroller – My Friend Pedro’yu günümüzdeki diğer yandan kaydırma oyunlarından benzersiz kılan şey, farklı bir kontrol şemasına sahip olmasıdır. Her zamanki sanal joystick veya ok tuşları yerine yörüngeleri kullanarak hareket edebilirsiniz. Bu, Angry Birds’te kuşları nasıl fırlattığınıza benzer bir kavramdır.

Mesafeyi ve yüksekliği kontrol edebilir, böylece istediğiniz yere gidebilirsiniz. Farklı alanlardan geçerken, bugün havada çekim yapabilir ve ağır çekim aksiyon sahnesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Çeşitli Modlar – Bu oyun, bugün denemeniz için birden fazla mod içerir. 37 seviyenin tümünü tamamlayabileceğiniz Öykü Modu var.

Ama bir meydan okuma arıyorsanız, Blood Rush Modu var! Arkadaşınızın ailesini şimdi burada kurtarmaya çalışın.

My Friend Pedro Apk İndir Son Sürüm

Aşağıdaki bağlantıdan en güncek son sürüm aksiyon oyunu olan y Friend Pedro Apk ‘yı indirin.

My Friend Pedro Apk
My Friend Pedro Apk
”Google
Beğen