Teknobu

Fnaf 4 Apk (Five Nights at Freddy’s 4) İndir 2022


Fnaf 4 Apk (Five Nights at Freddy’s 4) İndir 2022

Fnaf 4 Apk (Five Nights at Freddy’s 4) İndir 2022

Five Nights at Freddy’s 4 Apk oyunu için bu yazımızda sizlere Fnaf 4 Apk indirme bağlantısını sizlerle paylaşıyoruz. Hemen en güncel FNAF 4 APK sürümünü indirin.

Fnaf 4 Apk (Five Nights at Freddy’s 4)

Five Nights at Freddy’s 4, android cihazdaki en popüler korku oyunlarından biridir. İlk olarak PC platformunda piyasaya sürüldü ve daha sonra android platformunda da en iyi korku oyunu oldu. Daha iyi bir deneyim için birinci şahıs oyunudur. Gizemlerle harika bir hikayesi var.

Freddy’nin Pizzacı’sında tekrar bir iş bul ve senin işin Freddy ve arkadaşlarını izlemek. Oyundaki kameraları kur ve gelmiş geçmiş en agresif Freddy’yi izle. Sadece kamera için kullanılacak elektrik hakkında kesin bir şey var. Bitmeden önce her gece minimum elektrik kullanın.

Fnaf 4 Apk
Five Nights at Freddy’s 4 Apk İndir

Birçok iyileştirmeye sahip 3D grafiklere sahiptir. Oyunu daha gerçekçi ve korkulu hale getiren iyi ayrıntılı grafiklere sahiptir. Görseller ve müthiş ses efektleri oyunu daha ilginç hale getirir. Kamera kurulumunu istediğiniz gibi değiştirin ve bunlara dikkat edin. Bu oyun düşük seviye cihazlar için de optimize edilmiştir.

Bu Yazımızda Okuyun :   CarX Drift Racing 2 Apk v1.13.0 İndir (Para ve Altın Hileli)

Bu oyunun kontrolleri, oyunun önceki sürümleriyle hemen hemen aynıdır. Elektriği tüketecek ve sonunda tükenecek kamera düzenini değiştirin. Daha iyi bir deneyim için denetimleri ayarlayın ve ayarları kolayca kaydedin.

Fnaf 4 Apk Android cihazlar için özel olarak yapılmış harika ve popüler bir korku oyunudur. Zorlukları tamamlayın ve Freddy’nin kötü gücünden güvende kalın. 5 gece hayatta kalın ve restorandan gitmekte özgür olacaksınız.

İlk bölümü ücretsiz oynayın ve ilk bölüm Freddy’nin pizzacıda ilk geceyi içerir. Tam hikaye için oyunun geri kalanını satın alın. Oyunda hayatta kalmak için farklı şeyler bulun. Oyundaki görevleri ve farklı seviyeyi tamamlayın. Harika görsel efektler ve harika ses efektleri ile android’deki en iyi birinci şahıs oyununu deneyimleyin.

Fnaf 4 Apk (Five Nights at Freddy’s 4) İndirin

Aşağıda sizlere vereceğimiz Five Nights at Freddy’s 4 apk oyunu için indirme bağlantısından en güncel fnaf 4 apk’yı kurabileceksiniz. İşte fnaf 4 apk indirme bağlantısı aşağıdadır.

Fnaf 4 Apk
Five Nights at Freddy’s 4 Apk İndir

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç