Teknobu

Fnaf 1 Apk İndir (Güncel Sürüm) 2022


Fnaf 1 Apk İndir (Güncel Sürüm) 2022

Fnaf 1 Apk İndir (Güncel Sürüm) 2022

Fnaf 1 Apk’yı indirin. Sevilen oyunlar arasında olan Five Nights At Freddy’s Apk 1 güncel sürümünü sitemizden indirebilirsiniz.

Fnaf 1 Apk’yı Android için indirin. Bu bir musallat korku oyunu. Sabaha kadar korkunç robot ayılar için bir sığınak olan karanlık pizza dükkanında hayatta kalmanın bir yolunu bulmalısın.

Five Nights at Freddy’s’de, ünlü Freddy Fazbear Pizza’da yaz yarı zamanlı bir işle başlayacaksınız. Gündüzleri burası son derece eğlenceli çünkü ebeveynler genellikle çocuklarını pizza yemeye ve eğlenmeye getiriyor. Fnaf 1 Apk’da Freddy Fazbear Mağazasında, farklı şekil ve hareketlere sahip ve eğlenmek için programlanmış çeşitli doldurulmuş robotlar bulunur.

Gece çöker, robotlar perili gibi kontrolü kaybederek birçok canavarca şeye neden olur, mağazanın söylentileri etrafında insanların hayaletlere sahip olmasına neden olur. Dükkanın düzgün çalıştığından emin olmak ve asılsız söylentilere yer vermemek için dükkan sahibi sizden gece dükkanda kalmanızı istedi.

Fnaf 1 Apk
Five Nights at Freddy’s 1 Apk

Görevin senin küçük odandan. Güvenlik kameraları aracılığıyla tüm mağazayı son derece dikkatli bir şekilde izleyeceksiniz. Bununla birlikte, alan oldukça karanlık çünkü patron, mağazanın bütçesini korumak için geceleri sınırlı elektriğe ihtiyaç duyuyor. Bu Freddy Fazbea sahnesini daha da korkutucu kılıyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Critical Ops Radar Hack 2021 Son Sürüm

Five Nights at Freddy’nin Android oyuncuları geceleri perili pizza dükkanına bakmak zorunda. Sabaha kadar oyuncak robotların saldırısından kurtulmanın yollarını bulmalısın.

Fnaf 1 Apk (Güncel Sürüm) İndirin

Aşağıdaki bağlantıdan hemen fnaf 1 apk’yı indirin ve oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

Fnaf 1 Apk
Five Nights at Freddy’s Apk

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç