Teknobu

FIFA 20 Mod Apk Ücretsiz İndir


FIFA 20 Mod Apk Ücretsiz İndir

FIFA 20 Mod Apk Ücretsiz İndir

FIFA 20 Mod APK indirilmeye hazır ve ücretsiz olarak erişebilirsiniz . Dünyanın her yerinden insanlar bu futbol oyununun en son sürümünü bekliyor. Performanslarını artırmak ve oyunun tadını çıkarmak için en yeni özelliklerin tümünü kullanmak istiyorlar.

Bu oyunun en son sürümü, birçok yeni cazibe merkezi ile mevcut. Heyecan verici bir oyun için yeni formalar, stadyumlar, oyuncular, turnuva modu, PS4 benzeri kamera görünümü ve menajer modu sunacak. Bu oyun, sizi mobil cihazınızda daha fazla oynamaya zorlayacak birçok harika özelliğe sahiptir.

FIFA 20, EA sporları tarafından geliştirilen en çok satan oyunlardan biridir ve artık mobil cihazlarda da oynanabilir. İndirme web sitemizde ücretsiz olarak mevcuttur.

FIFA 20 MOD Oyununa Genel Bakış

Sadece oynayacağınız ve rekabet edeceğiniz normal bir FIFA oyunu değil, birçok yeni Modun, özelliğin ve ücretli öğelerin önceden kilidinin açıldığı Modlanmış bir oyundur. İlk kurulumdan itibaren, tüm premium özelliklerinden ve içeriğinden ücretsiz olarak yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bu oyunda Jersey, Kits, New Stadium vb. Gibi hiçbir şey için ödeme yapmanıza bile gerek yok. Sadece oyunda keşfetmeniz ve kendiniz ve ekibiniz için sevdiğiniz en iyi kombinasyonu seçmeniz gerekiyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   PUBG Mobile 1.4.0 Apk İndir Güncel Sürüm

FIFA 20 MOD’daki oyun kontrolü çok az değiştirildi ve artık düğmeler, oyuncularına en iyi kontrolü sağlamak için özelleştirildi. Kick, Pass ve Sprint gibi kontrol düğmelerinin boyutu artırıldı ve bu nedenle artık kontrolü ve oynaması kolay. Kontrolleri bile ilk etapta öğrenebilirsiniz çünkü aynı zamanda basit görünecek şekilde değiştirilmiştir. Ayrıca Turnuva ve Menajer modu performansı artık öncekine göre daha iyi. Ayrıca eklenen yeni bir veritabanı var, bu da yeni içerik ve yeni oyuncular göreceğiniz anlamına geliyor.

Dahası, oyunda ilerleyerek açabileceğiniz üç yeni mod var. Son zamanlarda eklenen Yeni modlar Kupalar, Penaltı Atışları, Başarılar vb. Tüm bu modlarda oynamak biraz zor olacak ve zorlu zorluklarla karşılaşacaksınız. Ama onları oynamaktan da zevk alacaksınız. Genel olarak, FIFA 20 MOD, kesinlikle oynanması gereken en iyi futbol oyunlarından biridir. Harika grafikleri, Süper Yıldız Oyuncuları, Modern Stadyumu, Çekici formaları ve İyi tasarlanmış Forması var.

FIFA 20 MOD Android İçin Son Sürümü İndirin

FIFA 20 MOD FIFA 14 İndir
FIFA 20 Mod Apk Ücretsiz İndir

Bu Android oyununu Android’in resmi uygulama mağazasında bulamayacaksınız. Bu arada, bu oyunun APK ve OBB verilerini indirmek için önerilen indirme bağlantılarına gitmeniz gerekecek. Sağlayacağımız OBB Verileri oldukça sıkıştırılmıştır ve bunları çıkardığınızda, toplam dosya boyutu 2GB’den fazla olacaktır. Bu yüzden, bu oyunu kolayca yükleyebilmeniz için Telefon belleğinizde yeterli alan olduğundan emin olun. Ayrıca RAM’i boşaltmak için tüm gereksiz uygulamaları telefonunuzdan kaldırmanızı öneririz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Pubg Mobile Hilesi

Şimdi, önce size bu oyunun tüm dosya ayrıntılarını göstermeme izin verin. Dikkatlice okuduğunuzdan emin olun çünkü önemlidir.

FIFA 20 MOD Dosya Detayları

  • İsim: FIFA 20 MOD
  • APK Boyutu: 63 MB
  • OBB Veri Boyutu: 1.04GB (Açıldıktan sonra 2.14Gb olacaktır)
  • Sürüm: En son
  • Geliştirici: Electronic Arts
  • Tür: Spor
  • Android Gerekli: 4.0 veya üstü
  • Son Güncelleme: 17 Eylül 2019

Artık dosya ayrıntılarını biliyorsunuz, bu oyunla ilgili en iyi şey, Obb veri dosyasını indirmek için yalnızca 700Mb harcamanız gerekecek. Başlangıçta boyutu 2.14Gb’dir ve bu gerçekten büyüktür, ancak sadece indirmek için 700Mb harcamanız gerekir. Şimdi, FIFA 20 MOD APK + OBB verilerini indirmek için aşağıdaki ilgili düğmelere tıklayın.

FIFA 20 MOD İndirme Bağlantı Güncellemeleri

FIFA 20 VERİLERİNİ İNDİRİN.

FIFA 20 OBB İNDİRME.

FIFA 20 APK MOD’U İNDİRİN.

”Google
18 Beğen