Teknobu

ETS 2 Online Nasıl Oynanır ? 2021


ETS 2 Online Nasıl Oynanır ? 2021

ETS 2 Online Nasıl Oynanır ? 2021

Euro Truck Simulator 2 yani Kamyonculuk maceralarını deneyimlemeyi sağlayan ETS 2 Online olarak nasıl oynayabileceğiniz bu yazıda size teker teker açıklayacağız. 

Euro Truck Simulator 2 oyununu online oynayabilmek için ETS 2 Online’nin resmi sitesine girip kaydolmanız gerekiyor. Ardından karşınıza bir indir butonu çıkacaktır. Oyunu indirdikten sonra takip etmeniz gereken birkaç adım vardır.Bu adımları sizlere açıkladık.

ETS 2 Online’ı İndirdikten Sonraki Adımlar Nelerdir?

ETS 2 Online Nasıl Oynanır
Euro Truck Simulator 2 Nasıl Oynanır

Bilgisayarınıza ETS 2 oyununu indirdikten sonra oyunu kurun ve burada da profilinizi açın. Böylece rahatlıkla oynamaya başlayabilirsiniz. 3 milyon 735 bin kullanıcısı ve 8000’den fazla kamyonuyla ETS 2 Online VTC (Sanal Kamyon Şirketi) size şunları sunar;

  • Kendi sanal kamyon şirketinizi kurmanızı
  • Dilediğiniz kadar kamyon kiralamanızı
  • Terfi etmenizi, rütbenizin düşmesi ve hatta kovulmanızı
  • Oyun içerisinde haber ve görsel yayımlamanızı

Neden ETS 2 Online?

Bu oyunu, öteki kamyon taşımacılığı oyunlarından ayıran en mühim faktör, geniş haritasıdır. Diğer nakliyecilik oyunlarında düşsel A şehrinde B şehrine kamyonunuzu sürmeniz gerekirken ETS 2, oyun alanını reel Dünya haritasına entegre etmiştir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Brawl Stars Karakterlerinin Resmi 2021 - Tüm Karakterler

Oyundaki haritalar yardımıyla reel bir kamyon şoförü şeklinde hissedebilir ve pek oldukca ülkeyi dolaşabilirsiniz. Oyunun haritasında hemen hemen Türkiye’de bulunan şehirlerden ancak Edirne, Tekirdağ ve İstanbul mevcuttur sadece bütün Türkiye haritasının yükleneceğinin müjdesi gelmiştir.  

İndirilmesi ve kurulması basit olan bu online oyun, binlerce bireyin aynı anda kamyon taşıyıcılığı yapmasını ve şirketini yönetmesini sağlar.

Oyunun yüksek nitelik görsel efektleri ve sorunsuz işleyişiyle sizi memnun edeceğine güvenli olabilirsiniz. Oyun hem de Cadılar Bayramı, yılbaşı şeklinde hususi günlerde getirmiş olduğu yeniliklerle de oyuncuyu hiç bir vakit sıkmamayı başarıyor.

”Google
9 Beğenmekten Vazgeç