Teknobu

Ets 2 En Hızlı Tır Hangisi 2021


Ets 2 En Hızlı Tır Hangisi 2021

Ets 2 En Hızlı Tır Hangisi 2021

Euro Truck Simulator 2 oyununu keyifle bu oyunu oynuyorsunuz fakat bu oyunda Ets 2 En Hızlı Tır Hangisi merak ediyor musunuz. Sizler için bu makaleyi yazdık bakalım ets 2′ de en hızlı tır hangisi.

Ets 2 En Hızlı Tır Hangisi  2021

Ets 2 en hızlı tır hangisi olduğunu merak ediyorsanız sizler için internet üzerinden kullanıcı oyuncu arkadaşların deneyimlerini toparladık ve en hızlı tır hangisi cevabını araştırdık. Bir çok kullanıcı 6/2×4 ile Scania 730 beygir aracını tercih ediyor ancak çabuk hızlanabilen tır olarak’ta volvo’yu tercih ediyorlar. Ets 2 online‘da hız sınırı bir çok kullanıcı için sevindirici bir güncelleme olmuştu fakat hız seven kullanıcılar ise bu güncellemeden rahatsız oldular. Ama unutmayalım ki bu bir tır simülasyonu oyunu çok yüksek hızlar sizin yol hakimiyetinizi kaybetmenize ve kaza yapmanıza neden olabiliyor ve bu kazada diğer oyunculara rahatsızlık verebiliyorsunuz.

Ets 2 En Hızlı Tır Hangisi
Ets 2 En Hızlı Tır Hangisi

Volvo veya Scania bu konuda görevlerini gayet güzel yapıyor yol tutuş açısından scania en çok tercih edilenler arasında yer alıyor fakat volvo araçlarınında ağır yük konusunda performansını göz ardı etmemek gerekiyor.Unutmayın Ets 2 Online‘da seçeceğiniz araç sizin nasıl bir araç tercih ettiğinize göre değişiyor şık ve hız istiyorsanız farklı güçlü ama biraz ağır olsun diyorsanız farklı tercihler çıkıyor karşınıza.Oyunu oynayarak kendi aracınızı seçmenizde bir tercih. Kurallara uymayı unutmayın 

Bu Yazımızda Okuyun :   Garden Mania 3 Sınırsız Para Hilesi Mod Apk Download
”Google
16 Beğen